Pavel Horník, otorinolaryngolog Brno

MUDr. Pavel Horník

Otorinolaryngolog Více

99 názorů

Uložit


Adresa

Pekařská 84, Brno
Dětské ORL centrum

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
99 názorů

Všechny názory jsou pro nás velmi cenné. Toto je cesta recenzi hned po její odeslání.
Ověřeny pacient
Umístění: Dětské ORL centrum opakované nemoci

Pan doktor Horník je pro mně po 23 letech, kdy jsem k němu (vzhledem k rodinné anamnéze, kvůli které trpí ORL problémy celé generace...) navštěvovala postupně se třemi dětmi, příkladem dokonalé kombinace odbornosti a vstřícnosti. A to, ať se jednalo o chronické problémy, tak úraz: Zachránil mi dceru poté, co na chirurgii konstatovali, že je po pádu "v pořádku" a já k němu pro jistotu zajela: Okamžitě nařídil hospitalizaci a dcerku ten den operovali, měla výron za nosní přepážkou, těsně u mozku. Bez diagnózy a včasného zásahu by tu asi nebyla. Ale i jinak, při dlouhodobých, "klasických" problémech, vždy rozhodoval zodpovědně, stran vyšetření, kdy a a v jaké rozsahu odstranit mandle. A není pravda, že to automaticky doporučuje, vím o případech, kdy to rodičům rozmluvil. Chci touto cestou panu doktorovi poděkovat, moje nejmladší dítě už dosáhlo zletilosti a pan doktor už ordinuje omezeně, ale i když jdete k lékaři s nemocným dítětem, mohou být s odstupe chvíle s tak dobrým lékařem příjemnou vzpomínkou: Pro rodiče i děti :)


R
Ověřeny pacient

2,5 roku jsem chodil na ORL do Židlochovic s pravidelným krvácením z nosu. Byl jsem tam 1x týdně, někdy i častěji, tudíž jsem v čekárně trávil hodně času. Dle mého jen tahali peníze z pojišťovny a doktor je ještě k tomu neschopný.
Pak jsem 2x navštívil p. Horníka a bylo po problému! Jsem mu velmi vděčný za pomoc.


A
Ověřeny pacient

K panu doktorovi jsem chodila kdyz jsem byla mala zachranil me abych slysela. Jsem za to moc rada vzdy jsme byly spokojeni. Ted tam chodi muj bratr a je take spokojen. Doporucuju vsem.


E
Ověřeny pacient

Výborný doktor- děti se ho nebojí. Jsem hrozně ráda, že jsme změnili ORL a šli s dcerou právě k němu. Bývalá doktorka z nás dělala neschopné rodiče a pan doktor konečně s použitím moderní techniky (kamery) určil správnou diagnózu a uklidnil nás.


E
Ověřeny pacient

K panu doktoru chodíme se synem a velká spokojenost, umí to s dětmi, dle mě vynikající odborník, mohu jen doproučit.


P
Ověřeny pacient

K Panu dr.Hornikovi chodim od 5 let nyni je mi 22 let a moje neustale zdravotni potize vzdy vyresil.Super optimista,chodim k nemu uz jeen jednou do roka na prohlidku a vzdy se na nej moc tesim..


D
Ověřeny pacient

Báječný lékař,který děti nestresuje,je milý,vnímavý.100% doporučuju


B
Ověřeny pacient

Dobrý den, ráda bych také připojila svůj názor na pana doktora. Je to dobrý lékař a rozhodně to umí s dětmi. Není typický zastánce operativních zákroků, jak to bylo psáno, ale právě naopak. Moje malá (nyní 4 roky a něco) měla po nástupu do školky problémy s opakujícími se angínami, rýmami apod. - prostě školní prostředí. Po několikáté návštěve u pediatričky, nás tato poslala k panu doktorovi. Ten shledal, že má malá zvětšenou nosní mandli, ale dohodli jsme se na tom, že počkáme 3 měsíce do kontroly a pak se uvidí. V mezičase byla malá několikrát nemocná (opět) a do toho spala s otevřenou pusou, chrápala a huhňala. Nakonec po kontrole pan doktor naznal, že mande bude asi vážně lepší ven. Provedlo se a prozatím máme klid (víc jak měsíc od operace). Tak asi takto přátelé. Operace vs Neoperace - ani jedno nezaručí zdravější dítě. Nicméně osobně se domnívám, že v případě pana doktora dostatečně za vše hovoří skutečnost, že naše malá se ho nebojí a při opouštění ordinace to vypadá jakoby odcházela od kamaráda a ne lékaře. Každý musí holt soudit dle osobních a vlastních zkušeností a krapet "selského rozumu" neuškodí.


Z
Ověřeny pacient

K panu doktoru Horníkovi chodí naše dcera od svých pěti let až do současnosti, kdy je už dospělá s chronickou otitidou, takže za ta léta si snad můžeme dovolit pana doktora hodnotit, a to civilně jako velmi slušného a ochotného člověka a profesně jako prvotřídního odborníka s velmi vstřícným a laskavým přístupem k naší dceři. Velmi kladné vyjádření ostatních hodnotitelů nás proto nijak nepřekvapuje. Panu doktoru Horníkovi patří velké díky.


S

K panu Horníkovi už chodím 15let a lepšího lékaře neznám.Spousta lékařů by mělo být jako právě on.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti