Adresa

Dětské ORL centrum
Pekařská 84, Brno

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

100 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Z
Umístění: Dětské ORL centrum Jiný

Pan doktor je úžasný člověk a naprostý profesionál ve svém oboru. Jeho lidský, upřímný a současně velmi odborný přístup nám zachránil dceru s ORL obtížemi po předchozí nedostačující péči u jiných lékařů. S naprostou upřímností mohu říct, že je to snad první lékař, ke kterému mám absolutní důvěru. A že pokud tento pan doktor něco řekne, pak to tak s jistotou opravdu je. Děkujeme za vás, pane doktore!

Ověřený profil
Umístění: Dětské ORL centrum opakované nemoci

Pan doktor Horník je pro mně po 23 letech, kdy jsem k němu (vzhledem k rodinné anamnéze, kvůli které trpí ORL problémy celé generace...) navštěvovala postupně se třemi dětmi, příkladem dokonalé kombinace odbornosti a vstřícnosti. A to, ať se jednalo o chronické problémy, tak úraz: Zachránil mi dceru poté, co na chirurgii konstatovali, že je po pádu "v pořádku" a já k němu pro jistotu zajela: Okamžitě nařídil hospitalizaci a dcerku ten den operovali, měla výron za nosní přepážkou, těsně u mozku. Bez diagnózy a včasného zásahu by tu asi nebyla. Ale i jinak, při dlouhodobých, "klasických" problémech, vždy rozhodoval zodpovědně, stran vyšetření, kdy a a v jaké rozsahu odstranit mandle. A není pravda, že to automaticky doporučuje, vím o případech, kdy to rodičům rozmluvil. Chci touto cestou panu doktorovi poděkovat, moje nejmladší dítě už dosáhlo zletilosti a pan doktor už ordinuje omezeně, ale i když jdete k lékaři s nemocným dítětem, mohou být s odstupe chvíle s tak dobrým lékařem příjemnou vzpomínkou: Pro rodiče i děti :)

R
Ověřený profil

2,5 roku jsem chodil na ORL do Židlochovic s pravidelným krvácením z nosu. Byl jsem tam 1x týdně, někdy i častěji, tudíž jsem v čekárně trávil hodně času. Dle mého jen tahali peníze z pojišťovny a doktor je ještě k tomu neschopný.
Pak jsem 2x navštívil p. Horníka a bylo po problému! Jsem mu velmi vděčný za pomoc.

A
Ověřený profil

K panu doktorovi jsem chodila kdyz jsem byla mala zachranil me abych slysela. Jsem za to moc rada vzdy jsme byly spokojeni. Ted tam chodi muj bratr a je take spokojen. Doporucuju vsem.

E
Ověřený profil

Výborný doktor- děti se ho nebojí. Jsem hrozně ráda, že jsme změnili ORL a šli s dcerou právě k němu. Bývalá doktorka z nás dělala neschopné rodiče a pan doktor konečně s použitím moderní techniky (kamery) určil správnou diagnózu a uklidnil nás.

E
Ověřený profil

K panu doktoru chodíme se synem a velká spokojenost, umí to s dětmi, dle mě vynikající odborník, mohu jen doproučit.

P
Ověřený profil

K Panu dr.Hornikovi chodim od 5 let nyni je mi 22 let a moje neustale zdravotni potize vzdy vyresil.Super optimista,chodim k nemu uz jeen jednou do roka na prohlidku a vzdy se na nej moc tesim..

D
Ověřený profil

Báječný lékař,který děti nestresuje,je milý,vnímavý.100% doporučuju

B
Ověřený profil

Dobrý den, ráda bych také připojila svůj názor na pana doktora. Je to dobrý lékař a rozhodně to umí s dětmi. Není typický zastánce operativních zákroků, jak to bylo psáno, ale právě naopak. Moje malá (nyní 4 roky a něco) měla po nástupu do školky problémy s opakujícími se angínami, rýmami apod. - prostě školní prostředí. Po několikáté návštěve u pediatričky, nás tato poslala k panu doktorovi. Ten shledal, že má malá zvětšenou nosní mandli, ale dohodli jsme se na tom, že počkáme 3 měsíce do kontroly a pak se uvidí. V mezičase byla malá několikrát nemocná (opět) a do toho spala s otevřenou pusou, chrápala a huhňala. Nakonec po kontrole pan doktor naznal, že mande bude asi vážně lepší ven. Provedlo se a prozatím máme klid (víc jak měsíc od operace). Tak asi takto přátelé. Operace vs Neoperace - ani jedno nezaručí zdravější dítě. Nicméně osobně se domnívám, že v případě pana doktora dostatečně za vše hovoří skutečnost, že naše malá se ho nebojí a při opouštění ordinace to vypadá jakoby odcházela od kamaráda a ne lékaře. Každý musí holt soudit dle osobních a vlastních zkušeností a krapet "selského rozumu" neuškodí.

Z
Ověřený profil

K panu doktoru Horníkovi chodí naše dcera od svých pěti let až do současnosti, kdy je už dospělá s chronickou otitidou, takže za ta léta si snad můžeme dovolit pana doktora hodnotit, a to civilně jako velmi slušného a ochotného člověka a profesně jako prvotřídního odborníka s velmi vstřícným a laskavým přístupem k naší dceři. Velmi kladné vyjádření ostatních hodnotitelů nás proto nijak nepřekvapuje. Panu doktoru Horníkovi patří velké díky.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti