2,5 roku jsem chodil na ORL do Židlochovic s pravidelným krvácením z nosu. Byl jsem tam 1x týdně, někdy i častěji, tudíž jsem v čekárně trávil hodně času. Dle mého jen tahali peníze z pojišťovny a doktor je ještě k tomu neschopný.
Pak jsem 2x navštívil p. Horníka a bylo po problému! Jsem mu velmi vděčný za pomoc.

Pekařská 84, Brno
Dětské ORL centrum (mapa)

K panu doktorovi jsem chodila kdyz jsem byla mala zachranil me abych slysela. Jsem za to moc rada vzdy jsme byly spokojeni. Ted tam chodi muj bratr a je take spokojen. Doporucuju vsem.

Výborný doktor- děti se ho nebojí. Jsem hrozně ráda, že jsme změnili ORL a šli s dcerou právě k němu. Bývalá doktorka z nás dělala neschopné rodiče a pan doktor konečně s použitím moderní techniky (kamery) určil správnou diagnózu a uklidnil nás.

K panu doktoru chodíme se synem a velká spokojenost, umí to s dětmi, dle mě vynikající odborník, mohu jen doproučit.

K Panu dr.Hornikovi chodim od 5 let nyni je mi 22 let a moje neustale zdravotni potize vzdy vyresil.Super optimista,chodim k nemu uz jeen jednou do roka na prohlidku a vzdy se na nej moc tesim..

Báječný lékař,který děti nestresuje,je milý,vnímavý.100% doporučuju

Dobrý den, ráda bych také připojila svůj názor na pana doktora. Je to dobrý lékař a rozhodně to umí s dětmi. Není typický zastánce operativních zákroků, jak to bylo psáno, ale právě naopak. Moje malá (nyní 4 roky a něco) měla po nástupu do školky problémy s opakujícími se angínami, rýmami apod. - prostě školní prostředí. Po několikáté návštěve u pediatričky, nás tato poslala k panu doktorovi. Ten shledal, že má malá zvětšenou nosní mandli, ale dohodli jsme se na tom, že počkáme 3 měsíce do kontroly a pak se uvidí. V mezičase byla malá několikrát nemocná (opět) a do toho spala s otevřenou pusou, chrápala a huhňala. Nakonec po kontrole pan doktor naznal, že mande bude asi vážně lepší ven. Provedlo se a prozatím máme klid (víc jak měsíc od operace). Tak asi takto přátelé. Operace vs Neoperace - ani jedno nezaručí zdravější dítě. Nicméně osobně se domnívám, že v případě pana doktora dostatečně za vše hovoří skutečnost, že naše malá se ho nebojí a při opouštění ordinace to vypadá jakoby odcházela od kamaráda a ne lékaře. Každý musí holt soudit dle osobních a vlastních zkušeností a krapet "selského rozumu" neuškodí.

K panu doktoru Horníkovi chodí naše dcera od svých pěti let až do současnosti, kdy je už dospělá s chronickou otitidou, takže za ta léta si snad můžeme dovolit pana doktora hodnotit, a to civilně jako velmi slušného a ochotného člověka a profesně jako prvotřídního odborníka s velmi vstřícným a laskavým přístupem k naší dceři. Velmi kladné vyjádření ostatních hodnotitelů nás proto nijak nepřekvapuje. Panu doktoru Horníkovi patří velké díky.

K panu Horníkovi už chodím 15let a lepšího lékaře neznám.Spousta lékařů by mělo být jako právě on.

Byli jsme u pana doktora na vyšetření nosní mandle a byla jsem velmi spokojená. Bral mě jako partnera k dialogu, nenutil nás do konzervativního zákroku (řezání mandle) a byl vnímavý, "nevyhořelý" - klobouk dolů :-))

Báječný lékař,který děti nestresuje,je milý,vnímavý.100% doporučuju

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den, rádi bychom si domluvili schuzku s vámi, muj syn 3,5roku ma neustále opakovaně anginu od jednoho roka do ted jsme měli snad 10x angínu a antibiotika už jsem z toho zoufala je to pořád dokola... Slyšela jsem na vás samou chválu, a chtěla bych ho nechat odborně vyšetřit. Alespon nejaké stěry nebo já nevím příjde mi fakt divné, že mi pokaždé napíšou antbiotika a nazdar... Chtěla bych se pobavit třeba i o odstranění mandlí nebo já fakt nevím co už s ním mám dělat... Chudák pokaždé má k tomu 40 né jednou jsme skončili na pohotovosti a na lůžku jak je pak dehydrovaný... Děkuji Hečková

MUDr. Pavel Horník