Pavel Bláha, zubař Ostrava

MUDr. Pavel Bláha

Zubař Více

19 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

NHO a.s. záv. 3 Hloubkova, Ostrava
Praktický lékař stomatolog

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

5

Obecné skóre
19 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
R
Umístění: Praktický lékař stomatolog Jiný

Jako lékař dobrý, jen dovolat a objednat se je na dlouho. Ordinační dny a hodiny jsou špatné,když vás začne bolet zub ve středu, tak máte smolíka až do pondělí. Za mne to je špatně.


Ověřeny pacient
Umístění: Praktický lékař stomatolog Kontrola zubů

Skvělý, velice příjemný a milý zubní lékař! Je možná trochu už unavený ze své práce, ale o to víc jej chválím pro jeho snahu vůči pacientům.


Ověřeny pacient

Perfektní lékař, skvělý člověk, sestřička příjemná a vstřicná. V poměrně krátké době mám už konečně zuby v pořádku. V ordinaci, kde jsem chodila dřív to nějak nešlo. Děkuji pane doktore.


Ověřeny pacient

Pan zubař Blaha je úplně úžasný,šla jsem k němu s osmičkou,která mi zasahovala do sedmičky a tlačila do ni,měla jsem strach,protože jsem jí neměla vylezlou,všichni mě posílali na chirurgii odstranit ji.Až pan doktor se nabídl,že mi ji vytáhne sám.Necítila jsem vůbec nic,ani injekci,ani trhání a takový jsem z toho měla strach.Mohu doporučit,už bych jinde nešla.


A
Ověřeny pacient

Po zkušenosti s MUDr. Křižákovou, která mi nevytrhla 8-mičky (plombovala je) přesto, že jsem neměla místo v ústech, špatně mi doléčila 6 a umrtvila mi ji. Teprve pan doktor se mě v mých 50 letech ujal, vše vysvětlil, bezbolestně vytrhl 8 zubů (tak málo místa jsem v ústech měla) a poslal pro rovnátka!!! Nikdy není pozdě! Zuby se pomalu začínají rovnat a pan doktor bude se mnou mít ještě hooooodně práce!! Přijal do péče také mého manžela, který měl neléčený váček (tady vidíte kolik fušerů zubařů je!!), dnes má zub vyléčený a nasazenou korunku, se kterou je nadmíru spokojen!! Zde opravdu neprohloupíte!!!


Ověřeny pacient

vynikajíci zubní lékař,oprasvdu specialista a velice ochotný.Děkuji.


Ověřeny pacient

Vynikající zubní lékař on i jeho žena,která je taktéž zubní lékařkou,milá sestra,prostě nemá chybu.Byl jsem tam dnes,kdy mi trhal zub a bez problému.


A
Ověřeny pacient

Výborný zubní lékař Pavel Bláha. Před 20lety mi udělal zuby, které mi drží do dnešní doby a jsem s ním spokojena i v dnešní době se mi stará o mé zoubky a jsem nad míru spokojená i se střička je velmi příjemná a laskavá. Doporučuji taky všem. A děkuji mu za vše :-)


chtěla bych moc poděkovat celému týmu, ale nejvíce šikovnému panu doktorovi s opravdu lidským, přístupem k pacientovi. Jsem se svou hrůzou ze zubařského křesla, možná noční můrou pana doktora, ale chtěla jsem mu moc poděkovat za perfektně odvedenou práci! konečně mám důvod se smát na celé kolo a nestydět se za svůj úsměv. naopak- můžu hrdě ukazovat své krásné zuby. Děkuji. a všem Pana doktora Bláhu i jeho sestřičku vřele doporučuji

Marcela


Vynikající odborník s příjemným vystupováním. Škoda, že takových profesionálních dentistů není více.....


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti