Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Nerudova 207, Litomyšl
Sam. ordinace PL - stomatologa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
R
Umístění: Sam. ordinace PL - stomatologa Jiný

Příjemné prostředí čekárny a ordinace, profesionální přístup, pečlivost, sdělení všech potřebných informací

Z
Umístění: Sam. ordinace PL - stomatologa Jiný

Pan doktor Krpčiar je vynikající stomatolog, jak po odborné tak po lidské stránce.Je mi 75 let a mohu zodpovědně prohlásit,že za celá léta jsem se nesetkala s tak dobrou zdr.pěčí .Pane doktore velice děkuji.

M
Ověřeny pacient
Umístění: Sam. ordinace PL - stomatologa miniimplantáty

Pan doktor mi voperoval 4 miniimplantáty do dolní čelisti-zákrok mě vůbec nebolel a prášek na bolest nebyl ani potřeba-jeho profesionální ale i lidský přístup a provedení mě úplně zbavilo strachu a vrátilo mi ne jen sebevědomí,ale i schopnost znovu správně jíst...je citlivý ale zároveň velmi profesionální lékař-jsem mu nesmírně vděčna a touto cestou ještě jednou děkuji Marie Kubešová Záchlumí

Ověřeny pacient
Umístění: Sam. ordinace PL - stomatologa Implantát zubu

Pan doktor Krpčiar byl na mne velmi citlivý a jemný. Nechala jsem si udělat implantát zubu, vůbec to nebolelo, a hlavně ani potom! Vůbec jsem nemusela použít prášky proti bolesti. Celkový zákrok trval jenom 30 min. Pan doktor je velmi profesionální i jeho personál. Moc děkuji!!! Šárka z Prahy

Ověřeny pacient

Vynikající zubař který i mě zbavil strachu ze zubařů. Jeho lidský a vtipný přístup k pacientům a opatrný přístup k bolavému zubu je úžasný. Obdivuji trpělivost se kterou svou výbornou práci provádí a to že se v čekárně občas musí čekat? No jo a kde ne na české poště strávím podstatně víc času a to chci třeba poslat jen doporučené psaní :-)
Čechovičová

Ověřeny pacient

Profesionalni pristup pana doktora a celeho tymu me naucil nebat se chodit k zubari.Chodim k nemu uz 16 let a nikdy nevymenim.Chodi sem cela rodina a pan doktor je vzdy prijemny .Lacinova

P
Ověřeny pacient

Mé zkušenosti s týmem pana doktora a s ním samotným jsou ty nejlepší, jak profesně, tak i lidsky. Moc děkuji a bude-li nutné rád se budu vracet.
Petr Kovařík

M
Ověřeny pacient

Vynikající stomatolog a zubní chirurg, úžasný člověk Bohužel poslední dobou si toho nabral něka moc, Ale na jeho kvalitách trvám. Míla

M
Ověřeny pacient

MUDr. Krpčiar je vysoce profesionální po každé stránce.


Práce MUDr. Krpčiara je na vysoké profesionální úrovni. Také zařízení ordinace, technika, materiály, které používá jsou nejmodernější,protože se vzdělává v oboru a z toho těží jeho pacienti. Nezanedbatelné je, že pracuje s citem, ale rychle. V ordinaci je klid, pohoda, sehraný minikolektiv. Konečně ve svém zralém věku jsem se zbavila panického strachu ze zubaře! Ráda ho navštěvuju. Mám kvalitně udělané zuby a v příjemném prostředí.
Magdaléna DolečkováG
Ověřeny pacient

Dlouhé čekací doby, přednost mají známí-jako že jich je dost, velká neochota blond sestry až drzost. Jako zubař by byl dobrý, kdyby nehonil peníze a nebral milion pacientů na hodinu, pak by jednotlivci mohl věnovat potřebnou péči. Je obrovská škoda, že je nedostatek zubařů a žádná konkurence.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti