Patrik Krpčiar, zubař Litomyšl

MUDr. Patrik Krpčiar

Zubař Více

35 názorů

Uložit


Adresa

Nerudova 207, Litomyšl
Sam. ordinace PL - stomatologa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
35 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
Všechny názory jsou pro nás velmi cenné. Toto je cesta recenzi hned po její odeslání.
Z
Umístění: Sam. ordinace PL - stomatologa Jiný

Pan doktor Krpčiar je vynikající stomatolog, jak po odborné tak po lidské stránce.Je mi 75 let a mohu zodpovědně prohlásit,že za celá léta jsem se nesetkala s tak dobrou zdr.pěčí .Pane doktore velice děkuji.


M
Ověřeny pacient
Umístění: Sam. ordinace PL - stomatologa miniimplantáty

Pan doktor mi voperoval 4 miniimplantáty do dolní čelisti-zákrok mě vůbec nebolel a prášek na bolest nebyl ani potřeba-jeho profesionální ale i lidský přístup a provedení mě úplně zbavilo strachu a vrátilo mi ne jen sebevědomí,ale i schopnost znovu správně jíst...je citlivý ale zároveň velmi profesionální lékař-jsem mu nesmírně vděčna a touto cestou ještě jednou děkuji Marie Kubešová Záchlumí


Ověřeny pacient
Umístění: Sam. ordinace PL - stomatologa Implantát zubu

Pan doktor Krpčiar byl na mne velmi citlivý a jemný. Nechala jsem si udělat implantát zubu, vůbec to nebolelo, a hlavně ani potom! Vůbec jsem nemusela použít prášky proti bolesti. Celkový zákrok trval jenom 30 min. Pan doktor je velmi profesionální i jeho personál. Moc děkuji!!! Šárka z Prahy


Ověřeny pacient

Vynikající zubař který i mě zbavil strachu ze zubařů. Jeho lidský a vtipný přístup k pacientům a opatrný přístup k bolavému zubu je úžasný. Obdivuji trpělivost se kterou svou výbornou práci provádí a to že se v čekárně občas musí čekat? No jo a kde ne na české poště strávím podstatně víc času a to chci třeba poslat jen doporučené psaní :-)
Čechovičová


Ověřeny pacient

Profesionalni pristup pana doktora a celeho tymu me naucil nebat se chodit k zubari.Chodim k nemu uz 16 let a nikdy nevymenim.Chodi sem cela rodina a pan doktor je vzdy prijemny .Lacinova


P
Ověřeny pacient

Mé zkušenosti s týmem pana doktora a s ním samotným jsou ty nejlepší, jak profesně, tak i lidsky. Moc děkuji a bude-li nutné rád se budu vracet.
Petr Kovařík


M
Ověřeny pacient

Vynikající stomatolog a zubní chirurg, úžasný člověk Bohužel poslední dobou si toho nabral něka moc, Ale na jeho kvalitách trvám. Míla


M
Ověřeny pacient

MUDr. Krpčiar je vysoce profesionální po každé stránce.


Práce MUDr. Krpčiara je na vysoké profesionální úrovni. Také zařízení ordinace, technika, materiály, které používá jsou nejmodernější,protože se vzdělává v oboru a z toho těží jeho pacienti. Nezanedbatelné je, že pracuje s citem, ale rychle. V ordinaci je klid, pohoda, sehraný minikolektiv. Konečně ve svém zralém věku jsem se zbavila panického strachu ze zubaře! Ráda ho navštěvuju. Mám kvalitně udělané zuby a v příjemném prostředí.
Magdaléna Dolečková
G
Ověřeny pacient

Dlouhé čekací doby, přednost mají známí-jako že jich je dost, velká neochota blond sestry až drzost. Jako zubař by byl dobrý, kdyby nehonil peníze a nebral milion pacientů na hodinu, pak by jednotlivci mohl věnovat potřebnou péči. Je obrovská škoda, že je nedostatek zubařů a žádná konkurence.


P
Ověřeny pacient

Výborný stomatolog,lidský přístup k pacientům,příjemné sestřičky. Pan doktor mi dělal nové zuby,také implantát,s jeho prací jsem velice spokojena. Mám-li nějaký stomat. problém,jejich snaha je co nejdříve objednat.Sice si chvíli počkám,ale zuby za to stojí.Na pana doktora nedám dopustit,jeho práce je kvalitní a bezchybná.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti