Sam. ordinace PL - stomatologa
Nerudova 207, Litomyšl

Umístění: Sam. ordinace PL - stomatologa Jiný

Příjemné prostředí čekárny a ordinace, profesionální přístup, pečlivost, sdělení všech potřebných informací

Umístění: Sam. ordinace PL - stomatologa Jiný

Pan doktor Krpčiar je vynikající stomatolog, jak po odborné tak po lidské stránce.Je mi 75 let a mohu zodpovědně prohlásit,že za celá léta jsem se nesetkala s tak dobrou zdr.pěčí .Pane doktore velice děkuji.

Umístění: Sam. ordinace PL - stomatologa miniimplantáty

Pan doktor mi voperoval 4 miniimplantáty do dolní čelisti-zákrok mě vůbec nebolel a prášek na bolest nebyl ani potřeba-jeho profesionální ale i lidský přístup a provedení mě úplně zbavilo strachu a vrátilo mi ne jen sebevědomí,ale i schopnost znovu správně jíst...je citlivý ale zároveň velmi profesionální lékař-jsem mu nesmírně vděčna a touto cestou ještě jednou děkuji Marie Kubešová Záchlumí

Umístění: Sam. ordinace PL - stomatologa Implantát zubu

Pan doktor Krpčiar byl na mne velmi citlivý a jemný. Nechala jsem si udělat implantát zubu, vůbec to nebolelo, a hlavně ani potom! Vůbec jsem nemusela použít prášky proti bolesti. Celkový zákrok trval jenom 30 min. Pan doktor je velmi profesionální i jeho personál. Moc děkuji!!! Šárka z Prahy

Vynikající zubař který i mě zbavil strachu ze zubařů. Jeho lidský a vtipný přístup k pacientům a opatrný přístup k bolavému zubu je úžasný. Obdivuji trpělivost se kterou svou výbornou práci provádí a to že se v čekárně občas musí čekat? No jo a kde ne na české poště strávím podstatně víc času a to chci třeba poslat jen doporučené psaní :-)
Čechovičová

Profesionalni pristup pana doktora a celeho tymu me naucil nebat se chodit k zubari.Chodim k nemu uz 16 let a nikdy nevymenim.Chodi sem cela rodina a pan doktor je vzdy prijemny .Lacinova

Mé zkušenosti s týmem pana doktora a s ním samotným jsou ty nejlepší, jak profesně, tak i lidsky. Moc děkuji a bude-li nutné rád se budu vracet.
Petr Kovařík

Vynikající stomatolog a zubní chirurg, úžasný člověk Bohužel poslední dobou si toho nabral něka moc, Ale na jeho kvalitách trvám. Míla

MUDr. Krpčiar je vysoce profesionální po každé stránce.

Práce MUDr. Krpčiara je na vysoké profesionální úrovni. Také zařízení ordinace, technika, materiály, které používá jsou nejmodernější,protože se vzdělává v oboru a z toho těží jeho pacienti. Nezanedbatelné je, že pracuje s citem, ale rychle. V ordinaci je klid, pohoda, sehraný minikolektiv. Konečně ve svém zralém věku jsem se zbavila panického strachu ze zubaře! Ráda ho navštěvuju. Mám kvalitně udělané zuby a v příjemném prostředí.
Magdaléna Dolečková

Dlouhé čekací doby, přednost mají známí-jako že jich je dost, velká neochota blond sestry až drzost. Jako zubař by byl dobrý, kdyby nehonil peníze a nebral milion pacientů na hodinu, pak by jednotlivci mohl věnovat potřebnou péči. Je obrovská škoda, že je nedostatek zubařů a žádná konkurence.