Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Umístění: Hornická poliklinika s.r.o. Jiný

Sestřička byla skvělá - milá, hodná, vše mi vysvětlila, ovšem od momentu, kdy přišel pan doktor, všechno zle. I přes umrtvení mne v krku hadice dráždila, zvracela jsem a dusila jsem se, zatímco pan doktor odmítal (přes mou prosbu) přestat, naštval se na mě a křičel, že jsem hysterická a nevyšetřitelná. Nakonec jsem hadici vyplivla, jelikož nebylo jiné cesty ven a pan doktor se namíchnul a za bručení odkráčel. Ani nezkontroloval zda je po tom krk v pořádku. Pochopení pro mne měla teprve sestřička, že je to normální a že některé krky jsou holt citlivější a ať se objednám na uspání do nemocnice. Celou cestu domů jsem brečela. Trocha lidskosti by panu doktorovi neuškodila.

Umístění: Hornická poliklinika s.r.o. Jiný

Neco tak hrozneho jsem jeste nezazil. Doktor arogantni, bez nejakeho lidskeho pristupu. Diagnozu nevi protoze nema moji kartu a dival se na me jak na hlupaka. Pak si zacal delat kavu. Nedoporucuju.

Umístění: Hornická poliklinika s.r.o. Jiný

S horsi pristupem jsem se nesetkala…
Sestřička sice byla ok, prijemna, ale jak prisel pan doktor, kdyz jsem uz lezela, a neumel pozdravit, ani odpoved na pozdrav, tak jsem byla trochu zaskocena, ale to nebylo nic tak spatneho, co se delo pak.
Jak prastil z dvermi, a prichazel ke mne, tak mi hrube sahl na kalhotky (myslela jsem, ze roztrhne) a asi i sundal kalhotky(nebo castecne) citila jsem to, ale nevidela jsem to(i kdyz jsem si vzala ten den nizke a jeste je trochu dala dolu sama)-kdyby to aspon rekl, nebo varoval proste, nebo rekl at si to dam niz… ale tak se nestalo...
Jinak se nezajima o subjektivni pocity pacienta a nekdo ho muze brat i jako arogantniho cloveka.
Nic moc profesionalni pristup…mozna by nebylo spatne, kdyby pouvazoval, jake prisahy skladaji lekari a jak by se mel chovat k pacientovi.
Jinak vysetreni celkem v poho, az na to, ze mi neco nemohl najit(pak to nasel) a celkem na to tlacil a pak jsem citila skoro po cely zbytek dne bricho.
A na zaver mi rekl neco, beru jako,,kompliment’’.
Chovani strasne dehonestujici.
Tohle se mi nikdy nestalo a ani jsem si nemyslela, ze takovy doktor existuje…
Uz nikdy znovu k tomuto lekari

Umístění: Hornická poliklinika s.r.o. Jiný

Sestřička je úžasná, usměvavá, milá. Pan doktor neodpověděl na pozdrav, když si všiml mého tetování, tak pro sebe utrousil "ježíši, potetovaná". Při vyšetření se mimo jiné zeptal, zda kouřím, odpověděla jsem, že ne a jeho reakce "aspoň něco". Vyšetřil mě myslím důkladně, to zase ano, ale chování k pacientce-ženě, strašně dehonestující.

Umístění: Hornická poliklinika s.r.o. Jiný

Dnes jsem podstoupil fibroskopické vyšetření. Pan doktor mi vše erudovaně vysvětlil a během vyšetření, které není sice moc příjemné, se společně se zdravotní sestrou chovali profesionálně a empaticky.

Když jsem u něj byla na první vyšetření ,ptal se mne jestli chlastám, byl ke mně arogantní ,a dnes jsem byla na druhém vyšetření fibroskopie žaludku,žádala jsem o přispání, sestřička mne napíchla,doktor nepočkal až bude injekce působit a když mne natahovalo tak po mně řval,ať mu tam nedělám scény,byla jsem bezmocná..a s pláčem mne odváděl přítel spící na chodbu...myslím že by se mi měl omluvit,

K MUDr. Konvičkovi byli rodiče (78 a 80 let) objednaní více než 1 měsíc, jelikož jejich původní odborná lékařka MUDr. Hromádková odešla koncem roku do důchodu. Rodiče se na recepci zaregistrovali, dostavili se ve stanovený čas do jeho ambulance, oba však byli odmítnuti. Lékař, aniž by prostudoval jejich zdravotní kartu, prohlásil, že nepotřebují internistu a kardiologa a že mají všechno řešit s obvodní lékařkou. Nechápu, proč takový lékař nabízí své služby v ambulanci v O.-Petřkovicích, když tam dojíždí pouze 1krát týdně na 4 hodiny a objednané pacienty ani nevyslechne a nezkontroluje. Myslím si, že starší a nemocní pacienti si zaslouží úctu a lepší přístup a zacházení (nepříjemné a arogantní chování). Určitě nedoporučuji!

Důsledný,pečlivý, věcný. Zkratka OK.

Kdybych souhlasila s uvedeným špatným hodnocením, tak by mi to svědomí nedovolilo a vyčítalo by mi, že jsem panu primáři ublížila. Léčí mého starého nemocného otce a jsem 100% přesvědčena, že díky němu je ještě mezi náma.Z hlediska profesionality i přístupu k pacientovi nemá chybu. Ti, kteří souhlasí s negativním hodnocením se musí také zamyslet nad sebou. Jak se chovají oni, jak se tváří a jak jsou nepříjemní. Není přece řečeno, že když jsem nemocný tak můžu být nepříjemný a protivný. Jak člověk sedí v čekárně, tak slyší, jak ho přímo za jeho dveřmi veřejně někteří pacienti nahlas pomlouvají, to se mi třeba od pacientů také nelíbí. Takže za mne je odborník a chování super. Škoda, že nezůstal v nemocnici.

Pan doktor je přesný, nikdy nepodceňuje žádné příznaky, dokázal u mě rozpoznat to, co jiní ne. Jsem mu moc vděčný a přeji hodně dalších pracovních úspěchů. Doporučuji!