Nemocnice Podlesí a.s.
Konská 453, Třinec

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Vynikající lékař!!! Potěšil mě opravdu velice osvěžující přístup pana doktora. Všechno vysvětlí, rád zodpoví dotazy a má trpělivost s dotazy, které nemusejí být zrovna věcně podané . Je vidět, že je velice schopný a svědomitý, má schopnost empatie a nic nevnucuje. Snaží se dělat maximum pro své pacienty. Bere věci komplexně, zajímá ho takzvaně Bigger picture (širší kontext). A to je velice příjemné, narazit na někoho takového. Jelikož lékařů, kteří se zaměří pouze na určitou výseč a zbytek je nezajímá, je opravdu hodně. A hlavně vnímám, že je opravdu odborníkem ve své specializaci a bere tuto práci vážně a záleží mu na výsledcích. Pro mě celkově jednoznačně velice pozitivní zážitek, ač třeba ne vše co člověk slyšel o svém stavu bylo příjemné. Na to jak je schopný a inteligentní člověk, nepozoruji žádné známky arogance nebo nadřazenosti. A klidně by to bylo na místě. A zároveň také motivuje pacienty, aby sami více studovali a zajímali se o svůj stav a tudíž mohli také benefitovat ze své znalosti, mimo jiné i pokládáním věcnějších otázek - a tudíž lepšímu porozumění toho co se s nimi děje. Prostě děkuji moc. 100%-ně DOPORUČUJI!! A přeji ČR více takových lékařů :)