Odborný kožní lékař
Chládkova 4, Brno

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

1) Otec měl otevřené bércové vředy a lékaři mu říkali, že toho se už do smrti nezbaví. Pan doktor Čech řekl: "Nevíme proč to je, ale naštěstí víme, jak na to." Docílil zhojení bércových vředů tak, že se kůže všude uzavřela. Jenom zůstala temná.
2) Můj syn měl v uchu pod kůží bulku, která rok odolávala všem mastičkám od obvodní lékařky. Ta chtěla bulku nakonec vymáčknout, s čímž jsem nesouhlasila (mám ty nejhorší zkušenosti s mačkáním neznámých bulek). Pan doktor předepsal něco jako genciánu, a do týdne(!) byla z bulky jenom tečka, která se po čase sama vyloupla.
3) Jednou mi náhle otekla noha, bolela tak, že jsem nemohla chodit. Pan doktor mi vysvětlil příčinu potíží, určil léčbu a ta hned zabrala.
4) Plíseň nehtů se nám nepodařilo zdolat, ale tehdy nebyly ani pořádné léky.
Když to shrnu: Pan doktor se mnou vždycky mluvil jako s člověkem, vysvětlil, o co jde, byl trpělivý. Většinou měla jeho medikace rychlý a příznivý účinek. Velice lituji, že na Chládkově ulici už neordinuje, prý odešel do důchodu.
A. Pařízková

tento lékař v dobách modré knížky, přispěl k mém problémům k nálezu pro lampasáky, který by dal na knihu, ano nelhal v cca 90% ale pěkně cíleně jim zamotal hlavu a dokázal že modrá je dobrá, proto nikdy nezapomenu na tohoto doktora,
s díky tomuto lékaři Petr H.

Je fakt super!

odborník velmi dobře poradí a vyléčí!!