Doporučení ošetřovatelé s Všeobecná zdravotní pojišťovna Ostrava

• „Je to profesionál s velkým P. Její nasazení a zkušenosti jsou k nezaplacení. Několikrát mi velice pomohla a jsem jí za všechno moc vděčen. Prostě jednička mezi sestřičkami domácí péče!! Více

č.d. 35, Sedlnice Mapa

Domácí zdravotní péče

• „Agentura Jitřenka z Ostravy je výborná, sestřičky jsou velice obětavé a hodné. Velkým plus je vysoká odbornost všech zdravotních sester této agentury. Provádějí převazy, odběry, aplikují injekce, rehabilitují, ale hlavně svým pacientům dodávají dobrou náladu, což je ten nejlepší lék. :-)Jitřenka se vykazuje vysokou flexibilitou jak vůči lékařům, tak vůči pacientům. Pokud potřebujete domácí péči v lokalitě města Ostravy, tak mohu jen doporučit. Samozřejmě z vlastní zkušenosti :-) Více

Sokolská tř. 49, Ostrava Mapa

Domácí ošetř. péče - Agentura Jitřenka

„je ochotná a skvělá

Polní 520, Klimkovice Mapa

Domácí zdravotní péče

• „Paní Ptáčková je duší Hestia s.r.o., jejichž služeb Využíváme již řadu let já i můj dědeček a mohu pouze chválit. Velmi kvalitní služby, vstřícný a laskavy personál se srdcem na pravém místě. Erudovaný přístup v každém směru. Paní Ptáčková je velmi zkušená ošetřovatelka která přichází s úsměvem a vždy pomůže. Po cca 15 letech péče její i jejich spolupracovnic vřele doporučuji. Dvořák Daniel Více

Dlouhá tř. 18d/1510, Havířov Mapa

Komplexní domácí péče Hestia s.r.o.

• „Jsem u pana doktora Slaného 15let a vždy mi ochotně a profesionálně pomohl. Nemůžu proti němu říci nic zlého a špatného. Více

Poštovní 239, Raduň Mapa

Zdeňka Chalabaly 2/3041, Ostrava Mapa

Sokolská tř. 81, Ostrava Mapa

Domácí ošetřov. péče, MEDICAL SERVICE

Janáčkova 829, Orlová Mapa

Domácí péče SOS, spol. s r.o.

č.d. 186, Baška Mapa

č.d. 84, Velké Albrechtice Mapa