Laparoskopie

Máte dotazy týkající se tématu laparoskopie?

Vaše otázka

Tato hodnota je příliš krátká. Měla by mít __LIMIT__ znaků nebo více.

Váš dotaz (bez Vašich osobních údajů) bude viditelně umístěn na profilu specialisty.
* Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou

1. Otázky na lékaře se mohou vztahovat pouze na profesní činnost lékaře.
2. Otázky nesmí porušovat práva a principy společenského chování.
3. Otázky nesmí obsahovat kontaktní údaje.
4. Otázky neslouží ke sjednání schůzky u lékaře. Poskytovatel služeb má právo odmítnout zveřejnit a také odstranit otázky, pokud jsou v rozporu s těmito podmínkami nebo právními předpisy a zákony.

Položit dotaz

Zvolte si odbornou specializaci lékařů, kterým chcete položit otázku

Lékaři poskytující tuto skupinu služeb

Hynek Kudělka

• Zakladatelská 22/975, Karviná

Rydultowská 1370, Orlová

Mládežnická 9, Havířov

GYNET HAVÍŘOV

Kotlářova 8, Ostrava-Zabřeh

GYNET ZÁBŘEH , GYNEKOLOGICKÉ CENTRUM

Chtěla bych touto cestou moc poděkovat veškerému personálu kliniky Gynet.Klinika vkusně vybavená, kvalitní péče, vstřícnost, úsměv a mile chování. By...
    Dostupný termín: út 24 zář
    Objednat se

Alena Kudělková

• Kotlářova, Ostrava-Zabřeh

Gynet AH s.r.o.,

Nemůžu si stěžovat, paní doktorka je velice milá, chodím k ní už 7 let. Nyní jsem po porodu první dcery a celé těhotenství se o mě dobře starala, na v...
    Dostupný termín: čt 19 zář
    Objednat se

Jiří Klečka

urolog
    • Slovanská 27, Plzeň

Urocentrum Plzeň - Research Site s.r.o.

Slovanská 27/244, Plzeň

VIP individuální program (zpoplatněno 2500 Kč za vyšetření) - RESEARCH SITE s.r.o. UroCentrum Plzeň

Skvělý přístup a rychlý návrh řešení. Přesný popis dalšího postupu a zajištění termínu operace i doprovodných služeb

Petr Holý

• Mazurská 484/2, Praha

Gynekologie

Pan doktor Holý je skvělý gynekolog, příjemný, ochotný, kompetentní. Vedl moje těhotenství, naprostá spokojenost. Doporučuji.