Doporučení ortopedové s Vojenská zdravotní pojišťovna ČR Písek

• „Mohu jen vřele doporučit. Velmi milé a vstřícné přijetí. S úsměvem vše jasně vysvětleno a podány srozumitelné informace. Více

Tyršova 53/2, Písek Mapa

Ortopedie a traumatologie MUDr. Reiter s.r.o.

Artroskopie

Hrazeno pojišťovnou

• „Již 25 let využívám možnosti k léčbě u pana MUDr.HELMA a mohu na 99% napsat pouze VELKÉ DÍKY ... Vždy profesionální přístup,o nejistotě v něčem není sebemenších pochyb!!! Přesně určí problémy a ví jak je řešit.Prodělala jsem i operace na jeho stole a mohu všem po všech komplikacích co jsem měla vzkázat a i tímto ho jen doporučit!!! Do dnes po operaci NEMÁM sebemenší problém,bolesti a ani omezení v pohybu !!! Mám jiné problémy díky mé pracovní pozici kterou jsem vykonávala 40 let,ale ty bohužel u mne už nemohou být operovány.Léčba od pana doktora vždy pomohla a pomáhá.Nedovedu si ani představit jít jinam.Taky si lidičky uvědomte kolika lidem pomohl a pomáhá stále,kolik jich operoval a léčil.Jsou to tisíce lidí a dělat pro ně je sakra i nevděčné!!! 100 lidí =100 názorů a 100 chutí a těch pár nezdarů se stát mohlo každému... Buďte rádi že pro nás někdo takhle dobře funguje !!! Více

Bezděkovská 65, Strakonice Mapa

Ortopedická ambulance

• „Důvěra v pana doktora Marunu- pro mě 100%. Vždy na první dobrou určil diagnózu jak u mě, tak i u mých dětí. Následná léčba vždy zabrala. Více

Bezděkovská 186, Strakonice Mapa

Ortopedická ambulance

• „Rychlá a přesná diagnoza, lidový přístup, naprosto v pohodě. Pan doktor mi poradil i s dalším problémem z jiného oboru a doporučil kolegu. Více

Chelčického 50/49, Písek Mapa

• „je dost dobry