Ortoped Benešov nad Ploučnicí

• „Skvělý ortoped! Pomohl mi po těžkém úrazu bérce a implantací krevní plazmy do kosti mi nakonec ušetřil dvě operace. Absolvovala jsem u něj rovněž extrakci kovového implantátu z bércep a jsem maximálně spokojená. Odborník s lidským přístupem. Více

Oblouková, Mapa

Ortopedie Vršovice

• „Přístup pana doktora byl úžasný, po úraze páteře, kdy mi v jiné nemocnici řekli, že mě na půl roku zakorzetují do sádry a již nebudu chodit, si mě vzal do parády pan doktor Pilát. Po všech vyšetřeních vše vysvětlil, vysvětlil proč a k čemu v páteři přesně při úraze došlo, jak bude při operaci postupovat a celý tento rozhovor zakončil větou ,,Z nemocnice odejdeš po svých” o 3 týdny později jsem skutečně po vlastních nohách odešla❤️ Po čase operoval i mojí maminku - krční páteř a od jeho zákroku je bez problému a bez bolestí. Má zlaté ruce i srdce. Více

U Plovárny 1190/14, Děčín Mapa

Ortopedie, ortopedická protetika

• „Absolutní spokojenost s léčbou,osobním přístupem a ochotou.

Anenská 5, Děčín Mapa

Ord. lékaře specialisty - ortopedie

• „Velice dobrý a zkušený ortoped. Navíc vtipný, milý a příjemný. Vše důkladně vysvětlí, na každý dotaz mi bez problémů odpověděl, konečně jsem si někde nepřipadala na obtíž. Vřele doporučuji, mám s ním jen ty nejlepší zkušenosti. Více

Žižkova 510, Česká Kamenice Mapa

• Ortoped, Chirurg

U Nemocnice 604/1, Děčín Mapa

Nemocnice Děčín

• „Profesionální, přesto lidský, vždy s dobrou náladou. Trpělivý vše vysvětlit. Naprostá spokojenost!

U Plovárny 14, Děčín Mapa

Ord. lékaře specialisty - ortopedie