B. Němcové 585/54, České Budějovice
Nemocnice České Budějovice, a.s. (mapa)

Všeobecná zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Chtěla bych panu doktoru Míkovi poděkovat za porod naší dcery Lindy a také za gynekologický zákrok v českobudějovické nemocnici před několika lety. Pan doktor je velmi příjemný, ohleduplný, lidský a komunikativní. Všem pacientkám ho mohu doporučit.

Pan doktor Míka byl u porodu obou našich synů. Vše proběhlo bez problémů, velmi oceňujeme jeho profesionální i lidský přístup a vstřícnost. Můžeme ho vřele doporučit a velmi mu děkujeme.Martina a Petr

C

mam len dobre skusenosti nakolko mi zachranil těhotenstvo aby sem nepotratila když sem rodila tak mi vysvetlil proc sem sla cisarskym a ne klasickym spusobem aby se mi mali nepridusil u porodu bol hlavickou malinko otoceni v pravo

Setkala jsem s ním, když zastupoval svého otce v ordinaci. Byla jsem těhotná a přišla jsem si pro výsledky testů. Pan dr. mi začal sdělovat výsledky jakýchsi testů, které mi nikdy provedeny nebyly. Když jsem mu to řekla, bylo mi sděleno, že to není možné. Poté k němu sestřička šla a potichounku mu šeptla, že tyhle testy jeho otec skutečně nedělá...... Měl mi udělat UTZ a neudělal. Byla jsem ráda, že už jsem se s ním nesetkala....

Jak starší tak mladší pan doktor Míka jsou profesionálové. K staršímu jsem chodila a již nikdy více. Mladší Míka je to samé v bledě modrém. Arogantní, nekomunikativní, neempatický absolutně. Ležela jsem měsíc na riziku, ano zachránil jednu maminku vedle mě, přežila a narodila se dvojčata 1 kg mělo každé, úsměv jsem za ten měsíc viděla jen jednou. Měla nebo spíš (neměla) jsem ho u třetího porodu. Přišla jsem na příjem, praskla mi voda na monitoru a okamžitě mi začaly tlaky na konečník, chtěla jsem po sestřičce aby se na mě někdo podíval - pan doktor Míka byl v kantýně.......jenomže dítě nepočká až se pan doktor nasvačí kupúodivu......kdyby mě odrodila sestra bylo by to jedno....přišel, ani nepozdravil, řekl: teď mě budete poslouchat, ted tlačte , stop, je to kluk a odešel. Přišel jiný služebně mladší pan doktor, pozdravil, pogratuloval nám, podal ruku a patal se sester proč mě pan doktor Míka nezrevidoval a nesešil.....asi musel do kantýny, dlouho nešla ven placenta, musel me vevnitř sešít protože jsem byla potrhaná a bylo vidět že ani jemu se chování doktora Míky nelíbí. Prostě nikdy více.

S p. doktorem jsem se setkala v ČB porodnici a přišel mi nepříjemný, arogantní, nekomunikativní, nesympatický. Vlastní vyšetření však bylo v pohodě.

Pana doktora mohu jen doporučit.Je velmi pozorný a pečlivý.Nikdy jsem se nesetkala s arogantním chováním jako u mudr.Tůmy od kterého jsem odešla.Tůma vybíral neoprávněně všelijaké poplatky a o péči k pacientkám raději nemluvím.
U pana doktora Míky jsem velice spokojena.

Pan doktor mě vyšetřoval při příjmu na operaci.Jeho prohlídka byla dosti bolestivá,až hrubá.Byla jsem velmi zklamaná.Při komunikaci byl sice příjemný a snažil se mi vše zjistit co se týkalo mé operace,ale vyšetřit se už od něj nenechám.

Pana doktora Míku mladšího, jsem zažila jen jednou, když zastupoval otce a mohu všem doporučit. Hodný milý, kontroly perfektní, usměvavý. Bylo to asi před třema rokama, nesla jsem jenom papír od doktorky, přestože jsem byla na kontrole před dvouma týdnama, pro jistotu mě vyšetřil znovu.

Pan doktor je výborný lékař a specialista. Je velice ochotný a schopný, opravdový profesionál. Znám několik dalších dívek a žen, které k němu chodí, jsou naprosto spokojeny s profesionálním přístupem a jednáním pana doktora. Poslední zde uvedená poznámka nejmenované osoby je pouhá urážka osoby pana doktora Míky, nehledě na to, že dotyčná osoba se není schopna ani podepsat, a proto její argument lze považovat za pouhé neoprávněné napadání, které jí absolutně nepřísluší.