Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

19 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
S
Ověřený profil
Umístění: jiné místo Jiný

Český Krumlov - 9. 9. 2020 operace laparoskopicky. Moje poděkování patří doktorovi Míkovi a jeho kolegům za trpělivost a úžasnou péči. Byl to zázrak, že se to povedlo laparoskopicky. Děkuji!!!

Š
Ověřený profil
Umístění: jiné místo Jiný

Pana doktora jsem si našla na úžasná doporučení kamarádek. Odešla jsem od končícího gynekologa a pan doktor mi hned při první návštěvě zjistil těžké změny na čípku, které mi okamžitě odoperoval. Moc moc moc mu děkuji a budu za ním dojíždět do Č. Budějovic až z Prahy. Kromě toho je maximálně příjemnej, zodpoví dotazy a hlavně uklidní. Rozhodně doporučuji.

J
Ověřený profil
Umístění: jiné místo Jiný

Super pan doktor ví, jak odlehčit atmosféru, což ani trochu neubírá na profesionálním přístupu. Moc příjemný člověk, který jak se zdá, skutečně ví, co dělá a záleží mu na pacientech.
Spokojenost nade vše


M
Ověřený profil
Umístění: jiné místo

Pana doktora jsem navstivila ptz jsem mela problemy s cipkem a chtela zmenit gynekologa a pan doktor je i onkogynekolog. Hned prvni navsteva me potesila tim, ze se konecne nekdo zajimal o me problemy a zacal je resit.A hlavne rika co a proč dela a jak se bude pokracovat. S vysetrenim jsem byla velmi spokojena. Uvidim jake budou dalsi navstevy, snad stejne v poradku. Verim ze jsem a budu v dobrych rukou.


S
Ověřený profil

Chtěla bych panu doktoru Míkovi poděkovat za porod naší dcery Lindy a také za gynekologický zákrok v českobudějovické nemocnici před několika lety. Pan doktor je velmi příjemný, ohleduplný, lidský a komunikativní. Všem pacientkám ho mohu doporučit.


Ověřený profil

Pan doktor Míka byl u porodu obou našich synů. Vše proběhlo bez problémů, velmi oceňujeme jeho profesionální i lidský přístup a vstřícnost. Můžeme ho vřele doporučit a velmi mu děkujeme.Martina a Petr


C
Ověřený profil

mam len dobre skusenosti nakolko mi zachranil těhotenstvo aby sem nepotratila když sem rodila tak mi vysvetlil proc sem sla cisarskym a ne klasickym spusobem aby se mi mali nepridusil u porodu bol hlavickou malinko otoceni v pravo


H
Ověřený profil

Setkala jsem s ním, když zastupoval svého otce v ordinaci. Byla jsem těhotná a přišla jsem si pro výsledky testů. Pan dr. mi začal sdělovat výsledky jakýchsi testů, které mi nikdy provedeny nebyly. Když jsem mu to řekla, bylo mi sděleno, že to není možné. Poté k němu sestřička šla a potichounku mu šeptla, že tyhle testy jeho otec skutečně nedělá...... Měl mi udělat UTZ a neudělal. Byla jsem ráda, že už jsem se s ním nesetkala....

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


P
Ověřený profil

Jak starší tak mladší pan doktor Míka jsou profesionálové. K staršímu jsem chodila a již nikdy více. Mladší Míka je to samé v bledě modrém. Arogantní, nekomunikativní, neempatický absolutně. Ležela jsem měsíc na riziku, ano zachránil jednu maminku vedle mě, přežila a narodila se dvojčata 1 kg mělo každé, úsměv jsem za ten měsíc viděla jen jednou. Měla nebo spíš (neměla) jsem ho u třetího porodu. Přišla jsem na příjem, praskla mi voda na monitoru a okamžitě mi začaly tlaky na konečník, chtěla jsem po sestřičce aby se na mě někdo podíval - pan doktor Míka byl v kantýně.......jenomže dítě nepočká až se pan doktor nasvačí kupúodivu......kdyby mě odrodila sestra bylo by to jedno....přišel, ani nepozdravil, řekl: teď mě budete poslouchat, ted tlačte , stop, je to kluk a odešel. Přišel jiný služebně mladší pan doktor, pozdravil, pogratuloval nám, podal ruku a patal se sester proč mě pan doktor Míka nezrevidoval a nesešil.....asi musel do kantýny, dlouho nešla ven placenta, musel me vevnitř sešít protože jsem byla potrhaná a bylo vidět že ani jemu se chování doktora Míky nelíbí. Prostě nikdy více.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřený profil

S p. doktorem jsem se setkala v ČB porodnici a přišel mi nepříjemný, arogantní, nekomunikativní, nesympatický. Vlastní vyšetření však bylo v pohodě.


Došlo k chybě, zkuste to znovu