Aplikace naušnic

Odstranění hemoroidů +7 Více

Odstranění névů a podkožních útvarů

Ošetření úrazů

Poúrazové vyšetření

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

• Hemoroidy

Poúrazové vyšetření

Rázová vlna

Sklerotizace varixů

Poliklinika Olomouc s.r.o.

Sutury tržných a řezných ran

Vyšetření pro bolesti břicha

F
Umístění: Poliklinika Olomouc s.r.o. ošetření úrazů

U pana doktora Kroupy jsem byl kdysi v roce 2012 se zapichnutym drátem pod kůži.Predepsal mi lék Augmentin. Asi ani neví že mi tímto lékem kromě zranění vyléčil asi 15 let trvající nemoc kterou nedokázala moje obv. lékařka správně identifikovat. Všechna vyšetření (krev,moc,Štítná žláza ,žlučník ap)byla negativní. Vážil jsem sotva 60kg a trpěl dál.Po požití léků Augmentin došlo (hrozným průjmem)pravděpodobně k uvolnění nějaké asi 'bakterialni cysty'" ve střevě a obnovení normálního stavu.Mudr.Kroupa by měl být odměněn.

Skvělý přístup . Jen chválím. Vždy pomohl.Velice dobře hodnotim i sestřičku. Taková dvojka se hned tak nevidí.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Výborný přístup, skvělé ošetření. Rovněž vysoce hodnotím i přístup sestřičky. Více nemám, co bych dodala.

Pan doktor je perfektní! Člověk si s ním užije srandy, i když mu zrovna řeže do ruky. Vždy mi poradí a pomůže, když mě něco trápí. Nikdy mě neodmítl, ale se vším všudy vyšetřil, před pár lety mi bral vodu z kolene poté, co mě jiný doktor, kterého nebudu jmenovat, odbyl s tím, že to nic není. Nebere pacienty jako "zakázku", ale jako lidi, kteří potřebují pomoct. Už nikdy nikam jinam :)

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Velice příjemný doktor, profesionální přístup, vše mi vysvětlil, poradil,zdravotně pomohl takže můžu jen doporučit.

Mistr svého oboru.Solidní přístup k pacientovi a kvalitní jednaní celého personalu v jeho ordinaci.

Je to dobrej doktor nemužu si stěžovat

pan doktor i sestřička jsou milí,vstřícní,k pacientovi se chovají jako k člověku a ne jako k "případu".doporučuji !

K panu doktorovi chodím několik let,vždy mi pomohl s mými potížemi,ať už se jednalo o bolesti břicha, úraz ruky nebo zatržené znaménko ,a vždy s úsměvem

Milý,vstřícný,vše vysvětlí a nenařizuje,je přístupný k potřebám pacienta.doporučuji

7 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den,prosím o radu dcera 8let si před dvěma dny ohnula palec až jí v tom strašně zabolelo od té doby jí to dost bolí.Rikali jsme že chvíli počkáme co z toho vxleze, měla to nateklé první den, teď to má také trošku.Boli ji ten 2kloub v ohybu prstu z venku i zevnitř ze strany dlaně.Prstem pohne.Podle mě to zlomené nemá.Tak nevím jestli pro jistotu na rentgen nebo ne.Dekuji

určitě zrentgenovat. kroupa

MUDr. Ondřej Kroupa

• Dobry den, je mi 34, od mala mam na krku (pod uchem doleji na krku) bulku, uzlinku. Ted me tak 2 mesice poboliva. Ne na dotek, proste z niceho nic zacne bolet a zase to prejde, takto nekolikrat denne. Nejsem nemocna, zadna viroza, zanet v tele, nic. Krevni obraz mi byl delan nedavno (na gastru pri pravidelne kontrole), vse v poradku az na snizene bile krvinky, ty mam casto pod spodni hranici. Jinac se citim dobre. Kam pripadne zajit a jak to resit? Bojim se aby z toho nebylo neco spatneho.. Dekuji.

Dobrý den,
    nejlépe absolvovat ultrazvuk - poslat Vás může praktický lékař nebo chirurg. Zdravím, kroupa

MUDr. Ondřej Kroupa

• Hemoroidy