Dotazy od pacientů (7)

  • Dobry den, je mi 34, od mala mam na krku (pod uchem doleji na krku) bulku, uzlinku. Ted me tak 2 mes

    Dobry den, je mi 34, od mala mam na krku (pod uchem doleji na krku) bulku, uzlinku. Ted me tak 2 mesice poboliva. Ne na dotek, proste z niceho nic zacne bolet a zase to prejde, takto nekolikrat denne. Nejsem nemocna, zadna viroza, zanet v tele, nic. Krevni obraz mi byl delan nedavno (na gastru…

    ODPOVĚĎ LÉKAŘE:

    MUDr. Ondřej Kroupa

    Dobrý den,
    nejlépe absolvovat ultrazvuk - poslat Vás může praktický lékař nebo chirurg. Zdravím, kroupa


  • Dobrý den,prosím o radu dcera 8let si před dvěma dny ohnula palec až jí v tom strašně zabolelo od té

    Dobrý den,prosím o radu dcera 8let si před dvěma dny ohnula palec až jí v tom strašně zabolelo od té doby jí to dost bolí.Rikali jsme že chvíli počkáme co z toho vxleze, měla to nateklé první den, teď to má také trošku.Boli ji ten 2kloub v ohybu prstu z venku i zevnitř ze strany dlaně.Prstem…

    ODPOVĚĎ LÉKAŘE:

    MUDr. Ondřej Kroupa

    určitě zrentgenovat. kroupa


  • Dobrý den, minulý týden v pátek jsem skákala na švihadle a bohužel se mi podařilo pravou nohou dosko

    Dobrý den, minulý týden v pátek jsem skákala na švihadle a bohužel se mi podařilo pravou nohou doskočit z poloviny na beton a z poloviny na trávník, který je vůči betonu podsazený o zhruba 10 centimetrů. Zvrknul se mi kotník, na nohu jsem do večera nemohla vůbec došlápnout, hned od začátku byl…

    ODPOVĚĎ LÉKAŘE:

    MUDr. Ondřej Kroupa

    obrý den,
    měla byste zajít na chirurgii, aby Vám udělali rentgen, a i když bude v pořádku, můžete mít poraněné vazy , což by vyžadovalo klid a fixaci, zvlášť, když sportujete. Zdravím, kroupa


  • Dobrý den je mi 16 let a ze zadu na hlavě mám tvrdou nepohyblivou bulku která při stlačení nebolí st

    Dobrý den je mi 16 let a ze zadu na hlavě mám tvrdou nepohyblivou bulku která při stlačení nebolí strašně se bojím že je to nádor

    ODPOVĚĎ LÉKAŘE:

    MUDr. Ondřej Kroupa

    Dobrý den,
    nemusíte se bát, to tam patří.
    Zdravím, kroupa


  • Bolest dole v levo podbrisko. Vyšetření všude ok

    Bolest dole v levo podbrisko. Vyšetření všude ok

    ODPOVĚĎ LÉKAŘE:

    MUDr. Ondřej Kroupa

    koloskopie ?


  • Hledám pomoc. Lze prosím pomocí kmenových buňěk léčit tzv. diabetickou nohu?Momentálně ve stadiu, kd

    Hledám pomoc. Lze prosím pomocí kmenových buňěk léčit tzv. diabetickou nohu?Momentálně ve stadiu, kdy drobné vlásečnice jsou ucpané, hlvaní cévy jsou v pořádku a noha (šlapka) neustále hnisá.
    Děkuji moc za odpověď.

    ODPOVĚĎ LÉKAŘE:

    MUDr. Ondřej Kroupa

    Dobrý den,
    pokud jste z Moravy, doporučuji MUDr.Záhumenského ve Zlíně, který se specializuje na léčbu diabetické nohy. Léčba kmenových buněk je spíše ve stadiu výzkumu, ale můžete se určitě…


  • rázová vlna

    Dobrý den,
    kolik stojí aplikace rázové vlny na patní ostruhu?
    Děkuji za odpověď
    S pozdravem,

    ODPOVĚĎ LÉKAŘE:

    MUDr. Ondřej Kroupa

    Dobrý den, jedna aplikace stojí 350,- a měla by se aplikovat minimálně 3x. Zdravím,Kroupa.


Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.