Olga Šustová, praktický lékař Kladno

Praktický lékař

Unhošťská 2533, Kladno
Samostatná ordinace PL - pro dospělé

F

Jsem spokojen.Pecliva prace lekarky. Sestricky si take vazim, je velmi ochotna.

K paní doktorce Šustové chodím 10 let. Nedám na ní dopustit, je velmi pečlivá, pozorná, ohleduplná....Mám k ní velkou důvěru. Sestřička je také bezvadná, pochopení a vstřícnost zde vždy najdu.

K paní doktorce chodím 3 roky, co jsem se přistěhovala do Kladna a jsem velmi spokojená. Je laskavá a trpělivá, sestra je také velmi příjemná. Nevyhovuje mi jen objednací systém, zapsat se ten den ráno v čekárně do notesu na určitý čas - raději bych zavolala a termín si dohodla, nebydlím zrovna za rohem a když onemocním, nemám sílu běhat sem a tam, ale zase tak často k lékaři nechodím, abych se tím nechala odradit.

!!!!

Paní doktorku Šustovou si velmi vážím a považuji ji za svoji "rodinnou" doktorku. Chodím k ní víc než 25 let a vždy jsem se setkala nejen s profesionálním přístupem, ale i lidským. Tak jak si to všichni přejeme. Vyslechne, vyšetří, řekne v čem je chyba, co je potřeba udělat, proč se tak stalo, zkrátka mluví s námi česky. Můžu se s ní otevřeně poradit i o alternativních způsobech léčby.
Anna Dolejšová

Poslání= nekonečná práce a veliká trpělivost s nemocnými.kdo si to nevyzkoušel na vlastní kůži,těžko spravedlivě hodnotí.Po 25 letech s lékařkou v ordinaci už nějaké zkušenosti mám a neměnila bych. Jen prosím pacienty buďte trpěliví, v ordinaci se každý zdrží jak momentálně potřebuje, ne vždy "jen" deset minut. Peterová.

S touto paní doktorkou jsem velmi spokojena... není nad odborný přístup doktora... mohu jen doporučit...

Super doktorenka

Je to velice hodná paní doktorka,neměnil bych.

Velmi hodná a milá lékařka,která vyslechne pacienta a nezanedbá žádné vyšetření,které vyloučí či potvrdí možnou nemoc