Ord. praktického lékaře stomatologa
Fügnerova 600/12, Děčín

Umístění: Ord. praktického lékaře stomatologa Jiný

Až po zkušenostech s jinými zubaři jsem si uvědomila, jak jsem neustále u paní doktorky otevírala peněženku. Za ten samý zákrok nyní u svého nového zubaře neplatím ani korunu. To člověka zamrzí, protože já doktorům věřím.

Umístění: Ord. praktického lékaře stomatologa Jiný

Chodila jsem k paní doktorce par let cca 10let. Každá návštěva u ni stala nemalé peníze. Při každé návštěvě mi totiž pani zubařka našla nějaký kaz. Při vrtání stejného zubu 3x za sebou s tim ze tam je porad kaz a vždy jsem zaplatila pěknou sumu.. víckrát jsem již neprisla a změnila zubaře. Od té doby, co jsem změnila zubaře nemam jediný kaz, krom toho ze mi musel predelat stoličku po paní zubarce.Cena u něho byla opravdu zanedbatelna. Sama jsem se tomu divila, ale dělal mi podrobne vyšetření včetně rentgenu a zuby naprosto zdrave.

Umístění: Ord. praktického lékaře stomatologa ošetření zubního kazu

Já teda musím paní doktorku nesmírně vychválit. Neskutečný člověk který moc dobře rozumí svému oboru a ví co dělá. Dříve jsem chodila k zubařce která mi jen koukla na zuby jen tak aby se neřeklo a během 2 minut jsem byla venku. No, zubařka skončila a já musela hledat novou. Naštěstí jsme našly paní doktorku Sudovou. Při první návštěvě mě překvapila když mi řekla kolik kazů mám, holt to předešlá zubařka zanedbala a to hodně. Zuby mi téměř už spravila a jsem ji za to vděčná. Celou pusu mi opravila a nemusím si s tím dělat problémy. Injekce na bolest není problém nikdy. Je strašně moc tolerantní, mám určitý problém a dokáže s tím pracovat a přizpůsobí se mi pokaždé. Vždy se zasmějeme a dobře si popovídáme. Je velice precizní, vždy si na sedačce u ni posedim aspoň půl hodinky minimálně, ale je vidět, že to dělá pečlivě a nic nezanedbá. Když mi dělá plombu vždy kontroluje ostatní zuby. Je sice trošku dražší, ale radši si připlatit a mít zuby v pořádku než trpět bolestí a mít plnou pusu kazů. Paní doktorku můžu jedině doporučit, samozřejmě sestřička je taky super :)

Umístění: Ord. praktického lékaře stomatologa

Velmi milá, ochotná. Injekce na bolesti nikdy není problém. Pokud jde o zubaře jsem poseroutka a tento přístup velice oceňuji. Samozejmě sestřička je taktéž velice milá.

Na prvni navsteve, jsem byla velice prekvapena. Mila, zhoviva, poradi, i nespecha. Druha a treti navsteva, me uplne odradila od dalsi navstevy zubarky. Pri osetrovani, nebyla citliva, vaticky spod rtu tahala rychle, jeji osetreseni stratilo citlivost, coz me dostavalo do spatny nalady.Bolelo to, a az po osetreni mi rekla, ze se me mela zeptat, jestli nechci injekci, i pocas osetreni, nemela velky zajem o to jestli, nemam bolesti. Mela jsem pocit, ze uz me bere jako dalsiho na rade (neboli jako ve fabrice na pase). Pak kdyz jsem ji rekla at mi udela cernou, ze mi nebude vadit, tak na me vyvalila castu za bilou. Odesla jsem s opravenym zubem, kde jinde by me vysel mozna i do 300Kc (amalgam,ktery jsem zadala), ale ted me vysel na nehorazni penize (bila, ktoru jsem nezadala).Skusenost o dohode je dobra, ackoli kdyz mi rikala ze tahani je zdarma, na dalsi nasteve uz to tak nebylo a pridala k tomu argument, ze to bude neco stat, protoze nevi jak to bude komplikovane. Jsem znechucena z nejistoty u tyto pani doktorky. Myslim, jeji ceny jsou na uroven Nemecka, nebo mozna i vyspelejsi krajiny. Na druhy strane je opravdu, mila a vstricna, ale bohuzel, nemohu ji dopurucit jen kvuli tomu.

Od té doby, co jsem změnil zubaře, už nemám strach, který se u mě vždycky projevil s pomyšlením na návštěvu zubaře. Jsem 100% spokojený a nikdy tam nestrávím delší dobu než je nezbytně nutné. Rozhodně nemám vyhárady, zatím jsem platil jen za zubní kazy.

Ti co tady vychvalují milé úsměvy a krásu jsou blázni. To přeci lékaře nedělá, byť to uklidní a potěší. Nechte si udělat výpis služeb v pojišťovně a možná si upravíte obrázek. Úsměv paní doktorky dostane svou cenu a vás nadšení přejde. Kvalitu péče jako laik nemohu hodnotit. Že to nebolí neznamená nutně i to, že je ošetření kvalitní. A nechte si odstranit kámen, to je taky za lidovku (500,-) a pojišťovna to normálně platí :-) Jo, vila holt není zadarmo.

Paní doktorka je velmi milá a pečlivá.Chodí k ní celá moje rodina a nikdy jsme neměli sebemenší výhrady. Je to profesionál.Vždy jí jde o pacienta a nikoho neodbyde.

S pečí jsem vždy spokojen. Jenom mi vadí, že nikdy nejdu do ordinace včas. Vždycky minimálně o 30 minut později. A taky se mi nikdy nestane, abych tam neplatil. Vždycky se něco najde. Zrovna teď za čištění zubního kamene 500,- Kč. To by mě zajímalo, co platí pojišťovna.

S paní doktorkou jsem velmi spokojená, peníze za ošetření ode mě zatím nechtěla. Nedochvilnost nemohu posoudit, byla jsem objednaná na odpoledne a to tam byla.
Je velice ochotná a jak psali ostatní - pečlivá, není hrubá. V ordinaci opravdu panuje velice příjemná atmosféra, jakou jsem u žádného zubaře ještě nezažila. Můžu jedině doporučit.