Příkop 6, Brno
Kožní ambulance

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Paní doktorka je velmi pečlivá. Přístup k pacientům příkladný. Zdravotní problém řeší, nenechá
nic náhodě. Rozhodně doporučuji.
L.B.

K paní doktorce Maršálkové chodím od svých 14 roků. To ještě působila v nemocnici na kolišti...teď mi je 44...a chodím k ní do ordinace stále..jsem s jejím přístupem a formou léčby velmi spokojená..za mě rozhodně doporučuji

Dělávaly se mi vředy po celém těle, a někdo mi doporučil paní doktorku Maršálkovou. Když se mi udělal velký vřed na čele, a tak jsem ji navštívila. Po jejím (ne)vyšetření mi sdělila, že si špatně mačkám uhry, a dala mi výbornou mastičku. O den později, kdy se vřed stále více zvětšoval (i po namazání super mastičkou) můj obličej natékal, jsem to psychicky nezvládla a zajela do Bohunic na ambulanci. Když mě viděl pan doktor, tak se zděsil, že musím být okamžitě hospitalizována, že mi infekce může vlézt na mozek, a může ze mě být neohrabané zvířátko.... takže jsem byla tři dny v nemocnici na kapačkách.... Ještě byli v Bohunicích tak ochotní na rozdíl od paní doktorky Maršálkové, že mi zjistili co mi je. Rozhodně nedoporučuji!!!

Paní doktorka mě léčila formou pokus omyl - jelikož masti na můj ekzém nezabíraly - stále mi doporučovala nové a nové drahé masti - nejmenované velmi známé světové kosmetické značky. Úplně mi ekzém rozdráždila, velmi se mi zhoršil a rozmožil skoro po celém těle. O očích ani nemluvě, měla jsem je napuchlé tak, že jsem skoro neviděla. Když jsem si stěžovala, že mi doporučovaná kosmetika nedělá dobře, jednala se mnou jako s póvlem, který tomu nerozumí. Po 5 měsících, velmi ošklivého ekzému a plném košíku mastí za tisíce jsem změnila kožní, které mi nechala v lékárně udělat masti za cca 80 Kč a za cca 1 měsíc bylo po ekzému. Nutno dodat, že mě paní doktorka Maršálková ani nepoučila o tom, jak se o ekzém starat a že ekzistují také přírodní a domácí druhy léčby a hlavně, že musím hledat příčinu a ne na sebe patlat drahé krémy. Zřejmě má s danou kosmetickou firmou smlouvu, za celou dobu, co jsem u ní byla mi nenapsala jedinný recept. Rozhodně nedoporučuji!!!

MUDr.Maršálková je podle mého názoru velmi vstřícná,která před lety zbavila mou matku rozsáhlé plísně na nohách, mě mykózy po ATB. Její léčení bylo poměrně rychlé a účinné. Vím o čem mluvím - v dětství jsem trpíval ekzémy. V žádném případě neordinuje ode dveří a když se mi mykoza vyskytla na citlivém místě,dokázala mi to podat tak,že jsem ztratil ostych.

Spokojenost se vším, kdy jsem tam byla s jakýmikoli problémy včetně příjemného chování k dětem. Vždy vše pomohlo.

Přišla jsem k ní s velmi škaredým ekzémem na obou rukách po vyhození z jedné nejmenované FN. Velmi příjemná paní doktorka. Do 5 dnů po ekzému ani stopy! JUPÍ. Děkuji moc

Paní doktorka je odbornice a navíc s velmi příjemným a citlivým přístupem k pacientům. Po celo dobu mé léčby mi vše podrobně vysvětlovala a výborně mi s mým problémem pomohla. Můžu jen doporučit a v případě jiných potíéží se k paní doktorce vždycky vrátím. Tereza

Paní doktorka je velmi ochotná, příjemná, poradí, pomůže a je velice laskává je nejlepší ze všech mých navštívených kožařů, vřele všem doporučuji ! Slavíková

kdyz prijdete s pohlavni chorobou tak se k vam chova jako k totalni spine, a rekne vam, ze jen vysavate zdravotni system, dokonce mi odmitla udelat vysetreni, a hadala se se mnou jestli vystreni potrebuji nebo ne, kdyz jsem ji volala ze me po atibioticich boli straslive hlava avubec to par dni neprestava , tak mi sdelila , ze ji boli hlava 24hodin denne at si nestezuji...
opravdu nejhorsi lekaz co znam... zajimaji ji jen hrazene zakroky nic jineho...