Pacienti se zdravotním pojištěním a soukromý pacient (bez pojištění)

K paní doktorce už chodím asi deset let,je profesionální,pečlivá,výborná lékařka a zároveň příjemná a milá,užasný člověk. Moc ji děkuji za všechno, včetně mé dcery.

Musím se paní doktorky zastat. Ona je velice svérázná a skutečně má v ordinaci chaoz, ale díky ní jsem předešla rakovině děložního čípku. Můj předešlý gynekolog to neřešil a pak jsem přešla k dr. Krškové a bylo za pět dvanáct. Vděčím jí, že jsem zdravá. Taky mě sem tam vyděsí svou mluvou, ale rozhodně je pečlivá a odborník. A to, milá dámo, že se vám svěřila, že mívá depky, to si opravdu nezaslouží, abyste to vynášela napovrch.
Pokud si umíte udržet nadhled nad jejím chování, určitě jsem ve správných rukou.

Souhlasím s jedním předchozím názorem, pokud chcete super milého a hodného doktora, jděte jinam, ale pokuď chcete doktora, co vás opravdu vyléčí a pomůže vám od gynekologických problémů, tak paní doktorka Kršková je ta pravá. Jezdím k ní už několik let a to i přesto, že jsem se z Brna už před pěti lety odstěhovala. Její "chaos" a trochu rázovité jednání beru opravdu s nadhledem a někdy se i nad tím zasměju:) Měla jsem kdysi užasně hodného a milého doktora, ale to bylo tak jediný co uměl, kdybych teknrát nepřešla k paní Krškové, tak bych zřejmě skončila v nemocnici.

U této doktorky jsem byla 2x a okamžitě jsem přešla k jiné... První prohlídku jsem šla s matkou, paní doktorka byla chaotická, pomalu nevěděla kde co má.... Po 2 měsících jsem šla na kontrolu sama, byla jsem nervozní, paní doktorka toho zřejmě využila, udělala mi x vyšetření a pak z ní vypadlo, že po mě chce pěknou sumu, ani mi neřekla za co to po mě chce a shrábla prachy... Nemluvě o tom, že jsem díky ní mohla být těhotná ( ale to ji je asi jedno, když ji pacient podepíše papír, ve kterém stvrzuje, že at udělá jakoukoliv chybu, tak je to jakoby žádnou neudělala) Komunikace, totální katastrofa, za to, co mi chvilama řekla, by ji leckterý pacient nejradši liskl. ( Opravdu jsem byla více jak týden z jejich hlášek špatná) U nové doktorky, se přišlo, že mi nejspíš chybí jedna zpráva ve výpisu karty.Abych se ujistila, že je vše v pořádku, jsem volala této doktorce, jestli se daný papír nezatoulal... Po pár minutách mi opravdu "příjemným" hlasem řekla, že si to myslím špatně a položila telefon uprostřed hovoru...
Chodila k ní moje starší sestra i matka a obě šly radši pryč..... K ní už nikdy více

Paní doktorka Kršková je tak trochu svérázná a v ordinaci má chaos, myslím že sestra by jí rozhodně prospěla. Sama si nemůžu stěžovat, ke mě se chová přijatelně, nějaké peníze navíc po mě nikdy nechtěla a to k ní chodím víc jak 10 let. Hodnocení na ni jsou sice špatná, ale netýkají se NIKDY zanedbání zdravotního stavu pacientek a ani já sama nemám s její léčbou žádné špatné zkušenosti, naopak mi s potížemi vždy pomohla a projevila i obyčejné lidské pochopení pro můj problém. Myslím že paní doktorka je dobrý lékař, ale její nevypočitatelné chování je nepříjemné, pode všeho se chová ke každé pacientce jinak, na některou si troufne a na některou ne, možná bude chyba taky v nás, milé dámy... :-))
Možná budu po čase mluvit taky jinak, možná od ní jednou odejdu ,ale zatím bych ji jako lékaře doporučila.

Paní doktorka je velmi pečlivá, když jí nezavolám o výsledky, volá mi sama, chodíme k ní celá rodina a jsme spokojené.

Jestli chcete milého gynekologa, tak ke Krškové nechoďte. Jestli chcete, aby se někdo snažil vás vyléčit, tak je Kršková správná volba.
Už několik let mám problémy s čípkem a můj bývalý gynekolog to nechával být. Paní doktorka Kršková se to rozhodla okamžitě řešit. Občas je sice nervózní, ale nechci si s ní pokecat o životě, od doktora chci, aby mě vyléčil, a o to se paní Kršková snaží.

K paní doktorce Krškové jsem chodila dlouhou dobu, z počátku jen na prevenci a předpisy HA, takže jsem před jejím chováním a neustálým nepořádkem ve věcech přivírala oči. Po otěhotnění mě velmi nemile překvapil její přístup, kdy si řekla o "finanční příspěvek" s odůvodněním, že s těhotnou je hodně práce a stojí to spoustu peněz. Také na všechny potřebné ultrazvuky v těhotenství mě odesílala do jiné gynekolog. ordinace, která byla vybavena potřebným ultrazvukem, bylo to obtěžující.Neustále se u ní za něco platilo a pořád mi vnucovala nějaké cizí vitamíny.Když jsem se na něco zeptala, tak jsem měla pocit, že ji velmi obtěžuji a ptám se velmi nevhod.Jsem ráda, že jsem nakonec změnila gynekologa a jsem nyní maximálně spokojená, uplně jiný přístup,ordinace vybavená ultrazvukem, nechápu nyní, jak jsem tak dlouho mohla chodit k této paní doktorce, kde vládne pravěk. Opravdu bych ji nikomu nedoporučila.

K paní doktorce chodím necelý rok a nemohu si na ni stěžovat. S poplatky se v současné době nedá nic dělat, byla doba, kdy jsem na alergologii chodila každý týden na očkování a každý ten týden jsem musela platit 30 Kč. Proti tomu je 50 korun za plastové zrcadlo opravdu nic. Vždy se ke mně chovala velice mile a pokud někdo náhodou zavolal během toho, co mě vyšetřovala, tak zvedla telefon, řekla dotyčné ať chvíli počká a dovyšetřila mne. Navíc se u mě díky včasnému stěru z čípku přišlo na HPV virus, takže si mě teď hlídá a hned mi doporučila očkování, které bohužel zatím nemohu kvůli neustálým teplotám podstoupit.

Celé roky moje preventivní prohlídky probíhaly takto:
dr.:"Máte výtok, nemohu udělat stěr na cytologii."
já:"O ničem nevím, nemám problémy."
dr.:"Je usazený nahoře, tak asi nevytéká. Něco vám předepíšu, přijdete za měsíc."
Takže týden otrava s vaginálními léky a pak znovu kontrola.
Po přechodu k jiné gynekoložce nastala výrazná změna.
dr.:"Moment, jen si něco naberu a otestuji. Ano, je to v pořádku, to je vaše přirozené prostředí. Takže naberu stěr na cytologii."
Závěr: Léta mi dr. Kršková léčila neexistující výtok, protože neudělala jednoduchý test. O posílání vzorků do laboratoře ani nemluvím. To je moc drahé a musela bych jí prý na to přispět.
Když o tom tak uvažuji zpětně, tak se v té ordinaci vlastně všechno točí hlavně kolem peněz.