Fertimed
Boleslavova 2, Olomouc

K paní doktorce jsme docházeli do IVF Clinic v Olomouci, jezdili jsme na doporučení z Brna. Paní doktorka je velmi milá, vstřícná, empatická a profesionální. Vše nám podrobně vysvětlila a provedla nás celým procesem. Od začátku jsme v ní měli absolutní důvěru a nechali jsme si ve všem poradit. Vždy na nás byli všichni milí, s ochotou nám vyšli vstříc například s termíny - jsem hodně pracovně vytížená a kdykoli jsme cokoli potřebovali, vyřešili jsme rychle a efektivně, je vidět, že mají vše dobře sehrané. Všechny sestřičky i ostatní lékaři, se kterými jsme se setkali, byli skvělí. Díky paní doktorce a celému týmu máme dnes zdravou a úžasnou holčičku. Z celého srdce děkujeme a vřele doporučuji :)

Velmi vstřícný přístup,pečliva, milá a empaticka lékařka ! Nebýt jeji péče, z Fertimedu bych odešla....

Paní doktorka je velice profesionální a díky ní odcházím z Fertimedu s pocitem, že se o mě někdo skvěle postaral a pomohl nám k vytouženému miminku. Sestřičky, které s ní spolupracují, jsou taky velice milé a vždy jsem na návštěvu u NÍ těsila! Mohu jen vřele doporučit!

C

Je to jediná solidní lékařka na Fertimedu, pokud se rozhodnete tam zkusit štěstí, pak jedině u ní, jinak Fertimed rozhodně NEDOPORUČUJI!!!

Výborná doktorka. Hodná, příjemná, umí vše vysvětlit.

Paní doktorka je velmi pečlivá a příjemná. Nevím, jestli můžu doporučit Fertimed jako celek, ale paní dokorku určitě.

U paní doktorky jsem byla jednou (na obyčejné preventivní prohlídce) a setkala jsem se s citlivým přístupem a milými sestřičkami. Sice nemůžu hodnotit chování v případě nějakých potíží, protože to neznám a nemohu posoudit, ale zatím za sebe dávám palec nahoru.