MUDr. Olga Hulešová

Horní Slavkov 1 adresa

Ordinace zubního lékaře
Dlouhá 1006, Horní Slavkov

Umístění: Ordinace zubního lékaře Bolest zubu

Velká nespokojenost.Pani doktorka milá ale to je asi tak vše.Moje zkušenost je taková,že jeden zub spravuje na 3krát,plomby i často nastavuje a dostává se tam vzduch.Jinak trhaní zubu nemá dost sil a vyklouzává ji to z kleští.Rozhodně za sebe nedoporučuji.

Umístění: Ordinace zubního lékaře Bolest zubu

Jme rádi,že jsem ještě mohli přejít k paní doktorce dokud přijmala nové pacienty,můj muž a to x let nechodil k zubaři,bál se ho a taky to bylo vidět podle jeho chrupu-paní doktorka děla vše co se dá napravit něco mu zachránila něco šlo ven,ale tak suprový přístup už jsem já a to chodím pravidelně nezažila.Můj muž se přestal bát,říkal že by mohl chodit každý den na trhání kořenů a hlavně bude mít nový chrup :) což je veliká zásluha paní doktorky.Jak to bude možné chtěla bych k ní přihlásit i dceru s rodinou.

Konečně se nebojím chodit k zubaři. Paní doktorka je opravdu velmi, ale velmi milá a příjemná. Vše ochotně vysvětlí a předem řekne, jaké možnosti máte a kolik, která bude stát. Sestřička je také velmi milá. Jsme moc rádi, že jsme k ní mohli přejít.

Nechci hodnotit profesionální úroveň pí. doktorky, to mi nepřísluší, ale jako člověk je vždy příjemná, ochotná a zuby mi zatím vždy spravila. Takže doporučuji :-)

Paní doktorka je fajn.

Paní doktorka Hulešová je perfektní zubařka,líbí se nám její přístup i chování a taky rozumí tomu co dělá.U ní v ordinaci člověka přejde i ten pověstný "strach ze zubaře",to může potvrdit i můj 4letý syn.Jsme absolutně spokojeni, celá naše rodina. Má i moc milou a hodnou sestřičku.D O P O R U Č U J I ! ! !