Olga Borůvková, pediatr Brno

MUDr. Olga Borůvková

Pediatr Více

24 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Horníkova 34, Brno
Praktický lékař pro děti a dorost

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

4.5

Obecné skóre
24 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
K
Ověřeny pacient

S paní doktorkou jsem byla velice nespokojená. Ve 4 letech na mě nepoznala akutní zápal plic, neustále mě léčila na chřipku a po poslední kontrole u ní jsem ještě tu noc skončila na pohotovosti v nemocnici a zůstala jsem tam dva týdny na kapačkách. Když mi bylo 15 tak jsem zhruba desetkrát denně silně krvácela z nosu, šla jsem za ní s tím že mi buď vezme krev nebo vypíše žádanku do nemocnice, ovšem se mě snažila odbýt vitamíny na srážlivost krve s tím, že je léto a krvácení z nosu je normální (po tátově silném nesouhlasu mě odeslala na ORL kde mi zjistili narušenou nosní sliznici). A vůbec nejhorší zdravotní problém mi zařídila tím že mi naprosto zanedbala péči tím že jsem k ní od 13 let chodila s příznaky chudokrevnosti (měla jsem kompletně všechny) a až do mých 18 let, kdy jsem konečně přešla k jinému doktorovi, mi nikdy nevzala krev ani neposlala na další vyšetření. Pokaždé mě odbyla tím že všechny ty příznaky dohromady způsobuje puberta, roční období, paní doktorka tím trpí taky a neumírá nebo prostě stejný problém má celá Líšeň. V 18 letech mi konečně nový pan doktor udělal krevní testy a neměla jsem v krvi žádné železo, vitamín D, výrazně nízký hemoglobin atd. A díky takhle moc zanedbané chudokrevnosti jsem onemocněla i astmatem. Takže proto paní doktorku Borůvkovou důrazně nedoporučuju. K zacházení s dětmi nemůžu nic říct, s dětmi to opravdu umí, ale to bohužel nevynahradí to že na své pacienty kašle.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


K
Ověřeny pacient

K paní doktorce jsme chodili s naší dcerou od jejího narození celých 19 let, kdy už musela přejít k lékaři pro dospělé. Po celou dobu jsme byli s péčí maximálně spokojení. Chceme tímto paní doktorce poděkovat a doporučit jí všem, kteří chtějí pro své dítě to nejlepší.


Ověřeny pacient

Lekarka neudelala pecliva vysetreni pri kazde kontrole, pak jsme prisli na to, ze dcera nedoslycha. U tak malych deti to rodic nepozna, zvlast, kdyz je to prvni dite. Kdyby ji poradne vysetrila pokazde, co jsme prisli, i kdyz jsme ji upozornovali, ze zvlastne krici a vriska, mohlo se to hned resit a dcera mohla krasne mluvit. Takhle ma rok a pul zpozdeni. Tahle doktorka je k nicemu. Uz bych ji vubec neverila.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


P
Ověřeny pacient

Naše zkušenost s paní doktorkou byla bohužel negativní. Je sice milá a něžně zachází s dětmi, to jí nemohu upřít, nicméně z profesního hlediska nedostačující. Předepisovala nám, bez jediného vyšetření, jedna ATB za druhými, nedbala na upozornění, že stav nezlepšují. Přecházeli jsme z jedné nemoci na druhou a byli zoufalí. Neustále nemocné dítě paní doktorka komentovala slovy, že je to u dětí ve školce normální. Po přehlášení k jiné lékařce jsme se nestačili divit. Dítě důkladně vyšetřila a našla příčinu, předepsala vhodnou léčbu, od té doby, co jsme v její péči, jsme dosud nemuseli užívat ATB a jsme šťastní rodiče, protože naše dítě už není nemocné tři týdny z měsíce, ale týden jednou za tři měsíce :).

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

Myslím, že ve svém oboru je ta z lepších. Svoji práci odvádí celkem dobře. Celkově je také docela milá a vstřícná, ikdyž občas mi přijde, že má trochu moc svoji hlavu.. Ale nikdo není dokonalý.


K
Ověřeny pacient

Když mi bylo deset, dostala jsem nějakou vyrážku. Paní doktorka, aniž by udělala nějaké testy, tak mi od stolu napsala absolutně nevhodné léky. Mamka se oo přečtení příbalového letáku a následného navštívení kožního specialisty, dozvěděla, že tato léčba byla naprosto nevhodná a kontraproduktivní s možností trvalých následků. Díky odbornici jsem zjistila, že jsem alergická na penicilin. To bohužel není jediná nepříjemná zkušenost. Po sedmi letech, po velmi silné angíně mi moje obvodní lékařka Borůvková předepsala opět penicilin, i když měla skutečnost, že jsem na tento lék silně alergická, napsanou na přední straně mojí karty. Díky mojí duchapřítomnosti jsem tyto léky nezačala užívat. Z domu jsem volala zpět do ordinace s tím, že mi doktorka dala nevhodné léky a ta mi k mému naprostému údivu sdělila, že si MYSLELA, že po sedmi letech jsem přestala býti alergická na penicilin. Netuším, co k tomuto závěru paní doktorku vedlo. Žádné testy mi provedeny nebyly. Buďte tedy obezřetní a vždy si raději přečtěte příbalové informace.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


L
Ověřeny pacient

Výborná paní doktorka, velmi pečlivá, ochotná, pamatuje si každé dítko. Nic nezanedbá a má velký přehled a skvělý přístup k prckům. Jsme velmi rádi, že ji máme, stejně tak i báječnou sestřičku. :-)


H
Ověřeny pacient

Na paní doktorku jsem dostala doporučení od mé dlouholeté kamarády a musím potvrdit, že paní doktorka je velice pečlivá, příjemná a trpělivá. Více takových lékařů...


M
Ověřeny pacient

Přešla jsem k paní doktorce od vesnické lékařky, kde jsem se setkala s velice laxním přístupem. V ordinaci MUDr.Borůvkové jsem byla právě o to víc spokojená. Velice milý přístup, vždy se snažila pomoci a poradit i po telefonu, což mi pomohlo, když nejsem z Brna. Jediná věc do mínusu je, že se nadá objednat a někdy se dlouho čeká (i hodinu a půl), ale v areálu je příjemná dětská kavárna, kde si čekání můžu zkrátit.


Já se musím přidat k pozitivnímu hodnocení. Paní doktorka je moc příjemná. Chodíme tam se synem od narození (je mu 1,5 roku) a zatím na ni nevidím žádné negativum. Jedině to,že většinou čekáme dlouho v čekárně, což s dítětem není tak jednoduché:) Paní doktorka je milá a hlavně mi přijde,že nespěchá! Sestřička je taky moc milá.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti