MUDr. Oleksandr Plyushchakov

Zubař Více

Děčín 1 adresa

Myslbekova 404/23, Děčín

Umístění: Ordinace Jiný

Pan doktor toho moc nenamluví, ale je to sympaťák, pracuje rychle, prakticky bezbolestně, pomůže a vyléčí snad cokoliv. Sestřička snad všechny zná, je to sluníčko. Díky nim se k zubaři každoročně těším :-)

Umístění: Ordinace Ošetření, prevence

Výborný přístup k dospělým i dětem, pečlivé pečlivá šetrná práce. K lékaři chodím i se sedmiletou dcerou a bez problému.

Byla jsem na vytrzeni stolicky na pohotovosti. Profesionalni pristup. Plna cekarna a vse zvladl jak po masle. Takovy pracovni nasazeni jsem nezazila. Pomohl kolem dvaceti lidem a jeste prescas. Od 8.00 do 13.00 super vykon. Sestricka strasne uzasna. Doporucuji.

opravdu velmi kvalitni zubni lekar a to se cely zivot bojim jit k zubari prvni absolvovana navsteva dopadla dobre beze slov me osetril muj chrup ktery je v havarijnim stavu dekuji

Chování jeho a jeho sestřičky je pod úroveň,neumějí se chovat k dětem natož k dospělému!Nedoporučuji nikomu!Arogance a neznalost slušného chování!!!