Umístění: jiné místo amotio retinae - odchlípení sítnice

V péči skvělého lékaře a očního chirurga, MUDr. Chrapka, jsem již více než deset let...zachránil můj zrak před slepotou na obou očích, nyní opět.... jistě mi pomůže...věřím jen mu, je pro mne Bohem, světelnou nadějí a spásou.... kdo nepozná ztrátu zraku, nepochopí.......je to prostě vynikající, erudovaný odborník, excelentní operatér !!!

Na Šibeníku 914/1, Olomouc
TOP OKO s.r.o. oční ordinace (mapa)

Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Všeobecná zdravotní pojišťovna, + 3 Více

Oční vyšetření

Vyšetření zraku

Operace rohovky +6 Více

Vyšetření očního pozadí

Operace šedého zákalu

Operace očních víček

Jméno a příjmení, včetně titulů: MUDr. Oldřich Ch r a p e k, Ph.D. Datum a místo narození: 27. prosince 1969 v Přerově Vzdělání: 1994 Lékařsk...

• oční onemocnění
  • šedý zákal
  • astigmatismus

Umístění: jiné místo amotio retinae - odchlípení sítnice

Výborný lékař má zlaté ručičky. Moc mu děkuji, že mi zachránil před několika lety zrak, sice zbytkový, ale jsem vděčná za to, že můžu vidět svoje blízké a hlavně své děti. V Olomouci jsou výborní lékaři.

Oční vyšetření

Vyšetření zraku