Oční lékař Stráž pod Ralskem

• „doporučuji, velice příjemný a výborný odborník jsem spokojená po zákroku horních očních víček v Liberci

• Dr. Milady Horákové 137/49, Liberec Mapa

Oční klinika LIBEREC s.r.o.

• „Paní doktorka je pečlivá, má hodně pacientů, tudíž tam vyšetření trvá déle, jsou dlouhé čekací doby v čekárně, i když jste objednáni na určitý čas. Problém je, že sestra nezvedá telefon a tudíž se tam nelze dovolat. Ohl. doktorky mohu doporučit. Více

Tovární vrch 78, Doksy Mapa

Odborný oční lékař

• „Od necelých dvou let navštěvuji paní doktorku s dcerou (šilhaní a k tomu pravidelné sledování očního pozadí pro vrozený hydrocefalus). S malým dítětem je vždy potíž, ale vždy byla trpělivá ona i sestřička. Byla jsem s dcerou u dalších třech očních doktorů (když byla dr. delší dobu nemocná) a naše je nejlepší. Nyní je malé 5 a krásně spolupracuje. Umí to s dětmi. Jediné co mě mrzí, že nepřibírá nové pacienty. Více

Revoluční 164, Stráž pod Ralskem Mapa

Odborný oční lékař

• „Naprostá spokojenost.Pan doktor je velikej profesionál a velice mi pomohl s mím zdravotním problémem,velice děkuju i za vstřícnost a lidský přístup. Více

Oční klinika LIBEREC s.r.o.

• „Byla jsem tam na vyšetření se synem a byla příjemná a vstřícná co se týká chování při vyšetření a následném vysvětlení. Více

Revoluční 164, Stráž pod Ralskem Mapa