Nina Gasta, zubař Olomouc

Zubař

Bořivojova 30, Olomouc
Zubní ordinace GastaDent

Umístění: Zubní ordinace GastaDent Jiný

Příjemná, citlivá, ohleduplná lékařka! Krásná a moderní ordinace, pacient se zde cítí příjemně. VŠEM DOPORUČUJI!

Umístění: Zubní ordinace GastaDent Jiný

Výborná, precizní paní zubařka. Skvělý přístup k pacientovi, je velmi empatická. Skvěle vybavená ordinace. Bezbolestne ošetření.

Hledal jsem nového zubaře, a tuto doktorku mi doporučil kolega z práce. Je opravdu neuvěřitelně milá (i sestřička samozřejmě) a opravdu, ale opravdu jsem moc spokojen ! Vše bezbolestné, profesionální a pečlivé.... Luxus!

Mladá paní/slečna zubařka je velmi příjemná, milá a ihned při první návštěvě jde vidět, že svou práci dělá s maximálním entuziasmem. RTG je u ní samozřejmostí, ne jako u většiny zubařů, stejně tak jako podání injekce před vrtáním. První zubařka se kterou jsem spokojena a jejíž zákroky jsou naprosto bezbolestné!

Paní doktorka je velice milá a šikovná. Takto nějak by měla vypadat moderní zubní péče. Nemám k práci paní doktorky jedinou výhradu.

Y

Děkuji maldé paní doktorce za trpělivost s mým strachem před zubaři. Dokonce jsem odbourala strach natolik, že se již těším na další návštěvu.Je velmi šikovná a ani jeden zákrok mě nebolel.Jsem moc ráda, že mohu docházet právě k ní. Mráčková Y.