Umístění: Minident s.r.o.

Touto cestou bych chtela pochvalit praci pani hygienistky a velmi rada ji doporucuji. Navstivila jsem jiz nekolik brnenskych pracovist a musim jednoznacne rict, ze jsem konecne nasla svoji dentalni hygienistku. Osetreni bylo poctive, setrne, jako lekarka ocenuji hlavne profesionalitu a navic je hrozne sikovna.Uz jsem objednala i zbytek rodiny. Jiz jsem byla na trech predrazenych pracovistich, kde chteji 1400 kc za bezne pulhodinove osetreni. Zde jsem i za vstupni vysetreni vcetne kartacků, piskovani a fluoridace zaplatila o nekolik stovek mene.
Dekuji velmi a opravdu rada budu doporucovat dalsim, kdo hledaji tuto peci.
L.Klimesova

Umístění: Minident s.r.o. Dentalni hygiena

Navsteva teto dentalni hygienistky nebyla jen potrebna a zdravotne prinosna, ale predevsim - a to bych nikdy neveril, ze o podobnem ukonu reknu - velmi prijemna. Usmevava, starostliva, erudovana a mimoradne vstricna pani hygienistka nejen ze osetrila, ale i vhodne doporucila a odborne poradila.

Pokud by takovou praci, jako tato specialistka, predvadeli vsichni pracovnici v teto profesi, lide by se nebali chodit na zubni osetreni...

100 bodu z 10

Umístění: Minident s.r.o. Dentální hygiena

Nejlepší ošetření jaké jsem zažil. Příjemný přístup a vysvětlení, které se mi jinde nedostalo. Slečně záleží na tom, aby bylo vše v pořádku.
Dostavil jsem se na doporučení svého zubaře, dříve jsem už na dentální hygieně byl u jiné hygienistky, ale nebyl jsem spokojen s ošetřením. Proto jsem byl velmi spokojen se slečnou Kotasovou. Výsledek a přístup nesrovnatelně lepší.

Umístění: Minident s.r.o. zubní hygiena

Paní Kotasová je skvělým odborníkem, mohu ji doporučit dospělým i dětem. Dostala jsem se do ordinace na doporučení kamarádky, přišla jsem s lehkými obavami a odcházela moc spokojená. Byla jsem nadšená z pozitivního přístupu, elánu, ochotě vysvětlit a informovat pacienta ... a hlavně z pečlivosti. Paní Kotasová mi trpělivě vysvětlila co a jak, řekla mi co mě čeká, jak bude postupovat. Po ošetření jsem se dozvěděla, jak jsem na tom, co musím dělat, jak často ... a techniku jsem si natrénovala. U paní Kotasové se mi líbí preciznost, pozitivní přístup a ochota informovat.
Při příští návštěvě jsem s sebou vzala i syna, který trpí poruchou autistického spektra, nejprve jen "na čumendu", po chvilce se osmělil a nechal se ošetřit. Byla jsem nadšená z přístupu paní Kotasové, srozumitelně dokázala synovi vysvětlit, co bude následovat, ošetření přizpůsobila jeho možnostem. A vše proběhlo na jedničku.
Skvělá trenérka čištění zubů.

Umístění: Minident s.r.o.

Velká spokojenost! Rychle, šetrně, příjemná dlouhodobá spolupráce. Perfektní komunikace s mým zubním lékařem, měla jsem plánovou operaci a vše šlo jako po másle. Děkuji

Umístění: Minident s.r.o.

Moc dekuji a vrele doporucuji p.Kotasovou.Byla poprve a uzasny pristup a pozitivni nalada a odbornice na svem miste.Uz jen k Vam..Dekuji.Mrackova

Umístění: Minident s.r.o. Kompletní dentální hygiena

Osobně jsem byla velice spokojená s přístupem paní hygienstky. Šetrná, pečlivá a podle mě je to specialista na svém místě. Odcházela jsem s dobrým pocitem, mám zuby jako nové, prokoukly. Děkuji.

Umístění: ASAP Dental s.r.o., PL stomatolog Dentální hygiena

Užasná! Maximální spokojenost. Zatím jsem byla u paní poprvé ale určitě ji budu navštěvovat pravidelně a všem doporučím. Milá, poradí, vysvětlí a zoubky od ní září jak perličky!

Umístění: Minident s.r.o.

Slečna hygienistka je výborná. Na hygienu chodím už dlouhá léta, ale až ona začala řešit můj problém s parodontózou a zachránila mi tím zuby a ve výsledku i ušetřila spoustu peněz. Moc děkuji Marta S

Umístění: Minident s.r.o.

Paní doktorka Kotasová je velice šikovná, pečlivá, jemná, vše vysvětlí, poradí a zároveň je velmi milá, trpělivá a vždy usměvavá! Její přístup k pacientům, i dětským, je profesionální a lidský, prostředí ordinace příjemné a moderní. Za celou rodinu DOPORUČUJI na milion %!! Vrbovi, Brno