Adresa

Bayerova 11, Brno
Odborná ženská lékařka

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4

Obecné skóre
47 názorů

Ověřeny pacient

Paní doktorka je pro mě ženská na pravém místě. Jsem u ní již dlouho, včetně těhotenství. Miluji její přístup v tom, že opravdu dává možnost mému tělu se vyléčit samo. Ostatně každý máme možnost si vybrat, zda chceme se dopovat léky nebo využít nejprve jiné alternativy. Je přesně ten člověk, který přirozeně chápe a díky své odbornosti velmi dobře ví, kdy je vhodné ještě se snažit naše tělo léčit pomocí psychosomatiky, jídla a dalších alternativ a kdy tato hranice končí a je potřeba sáhnout pro klasickou medicínu. Přála bych si, aby takových doktorů, se kterými si člověk rozumí a těší se na návštěvu k nim, bylo více. Jsem moc šťastná, že paní doktorku mám a mám možnost to, co cítím, že mé tělo potřebuje, říci volně a s radostí. Paní doktorka má totiž úžasný individuální přístup a pokud k ní chodíte tolik let jako já, pak je úžasné, že už prostě obě víme, z čeho se dostanu sama a s čím potřebuji lékařsky poradit a s čím zase jen tak, lidsky. Děkuji moc za paní doktorku, s radostí tam vždy zavítám!


L
Ověřeny pacient

Pani doktorka je uzasny clovek, lekar a psycholog v jednej osobe..Nedari sa nam otehotniet a psychicky ma neskutocne postavila na nohy, nehovoriac o tom, ze vyliecila moj dlhodoby problem s bakteriami smahom ruky..Dokonca odhalila moje mikrotehotenstvo len tym, ze sa nam na pozrela a vyzeralo to asi takto "Ja myslim, ze jste tehotna" .. "Pani doktorko to asi ne, nemyslim, necitim se na to.." "Vezmu Vam krev a uvidime".. telefonat o 16:00 "Pozitivni hcg hormon" ..Bohuzial sa prdola neudrzal a odisiel s MS ale pani doktorka svojim zmyslom bola schopna rozpoznat tehu len z "pohladu" :) presvedcila ma natolko, ze na kazdu navstevu nejdem so strachom, ze sa nic nevyriesi, lebo u vsetkych inych doktorov to tak bolo a je.. ale s radostou, ze som konecne narazila na specialistu ktory je uprimny, vie co robi a liecbu smeruje tam kam ma.. Negativne komentare neriesim, su od jedneho a toho isteho cloveka co chce len uskodit..


M
Ověřeny pacient

Paní doktorka je výjimečná žena. Výborná lékařka, ochotná milá a chápající. Chodím k ní delší dobu a jsem velmi spokojená. Milada Rezková


M
Ověřeny pacient

Osobní zkušenost, cca dvouletá. V případě standardních úkonů je všechno v pořádku - absolvovala jsem pro její klid několik vyšetření, která byla víceméně zbytečná, ale dejme tomu. Pokud se však vyskytl problém pak byla nepříjemná i po telefonických konzultacích, měla těhotenskou poradnu či jiný důvod proč mě nemohla vyšetřit. Názor jiného doktora? Měla jste tu dávno být!
Já potřebuji lékaře, na kterého se můžu spolehnout a který mě přijme akutně když je potřeba. Což se u paní doktorky zkrátka nešlo. Teď jsem v péči jiného lékaře a spokojenost už několik let. Nechť si každý udělá svůj úsudek, ale za sebe nedoporučuji. Darina L.


K
Ověřeny pacient

Chtěla bych se také vyjádřit k hodnocení této paní doktorky. Jak jsem se dočetla od jiných, i já souhlasím s tím, že paní doktorka je velmi neprofesionální!! Chodila jsem k ní asi 4-5 let...Na problémy, které jí líčíte odpovídá "to já taky mám"...nebo řekne, že je to z toho, že bylo "málo pohlavního styku"...apod. Na úplně první dojem je velmi milá - ale až přespříliš. Jdete za ní se dvěma problémy a při odchodu zjistíte, že jste jí neřekla ani ten jeden...Mluví, mluví mluví...ale vás se nezeptá skoro na nic, nebo si sama hned odpoví...ani nepoznala, že mám změny na čípku. Taky mě třeba nezajímá, na kolik peněz jí vyšel nový ultrazvuk! Nikdy, ale skoro nikdy se k ní člověk nedovolá. Místo debaty o daném problému mi dala tužku a papír a řekla"nakreslete, co jíte" v tu dobu jsem studovala sportovní gymnázium a moje životospráva byla naprosto správná, přesto mi udělala přednášku, o kterou jsem nestála...Jednou, to už jsem byla na vysoké (podotýkám, že nyní pracuji v oboru a setkávám se právě i s těmi ženami, které chodí k této lékařce) na mě začala křičet, že bych to měla chápat, že taky budu pracovat ve zdravotnictví a hystericky opustila ordinaci a nechala mě tam....tak jsem se zvedla a odešla....a už jsem k ní naštěstí nikdy nepřišla...našla jsem si jiného pana doktora, který je po celém Brně a i široko daleko uznávaným lékařem..i mezi odborníky! Ženy od něj k nám (kde pracuji) chodí orientované a se vším v pořádku....na rozdíl od mnohdy zmatených pacientek od lékařky Nazari. Chápu, každý má své problémy, ale nesmí se opakovaně stát, že má pacient pocit, že on něco řekl špatně a proto má paní doktorka špatnou náladu. Měla by se jít sama léčit. Tuto lékařku nedoporučuji - jen v případě, že nemáte problém. Kristýna


S
Ověřeny pacient

Jsem u paní doktorky od svých 18 let (tj.20 let) a vděčím jí za své 2syny a 3.je na cestě. Prvni syn je z umělého opl. a další 2 přirozenou cestou. Rozhodně jsem měla nestandartní problémy, ale paní doktorka mi vše laicky vysvětlila a vždy hledala řešení, které vyhovovalo mě.Díky za takového odborníka, který je zároveň i člověk. I když k ní musím s mladším synem, , který je dost vzteklý a občas v ordinaci řve, má pro něj pochopení a nikdy kvůli tomu nebyla nepříjemná. Takových lékařů více. Baráková Simona


M
Ověřeny pacient

Paní doktorka Nazari,je velmi zkušená ženská lékařka.Je svědomitá a hlavně lidská.Vše vysvětlí laicky,přece jenom nejsme všichni lékaři.Jakýkoliv zdravotní problém vyřeší.V dnešní době je tolik nových závažných nemocí a ona o nich ví a hlavně jak je léčit.Někteří doktoři bohužel do lékařské zprávy napíši jenom protože neví diagnozu,toto bohu dík není případ paní doktorky.Chodíme k ní,já i moje dcera již 8 let a jsme nesmírně rádi za to ,že je.Z celého srdce ji přeji pevné zdraví,jenom hodné pacienty kteří budou dbát jejich rad,řídit se jimi a ne ty kteří nedbají a potom neví co se svým zdravím a nato tady vypisují bláboly.Děkuji Ji za péči .Paní doktorku doporučuji!!!! Petrášová M.


P
Ověřeny pacient

Zdravím, ty negativní názory píše jeden a ten samý člověk. Spíše tím otravuje a zhoršuje tento rating. Jde o to, že není jednoduché vyjít se všemi lidmi a to si myslím že je problém tohoto této nespokojené paní.
Paní doktorku znám jen z vyprávění, ale zároveň jsem viděl cca 30 let starou fotografii, na které je a jedno si troufnu říct.
Má pohled anděla.
Každopádně pro tu nespokojenou paní: FCK a už neopakujte neustále svoji negativní písničku.
Pet NIM


G
Ověřeny pacient

K paní doktorce chodím už přes 17 let a jsem s ní maximálně spokojená. Vždycky řeší věci komplexně a hlavně léčí i duši. Některým pacientkám se může zdát, že se stará po čem jí nic není, ale já si myslím, že správný doktor by se měl starat u pacienta o všechno, protože všechno se všeho týká a to co máme v hlavě si často nosíme do celého těla.


Ověřeny pacient

Jsem paní doktorce vděčná za její pečlivý přístup ke všem mým potřebám a problémům. Její péče využívám již od roku 2002, během této doby jsme společně zvládly 2 těhotenství a 2 zdravé děti.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti