Rehabilitace Budějovická, s.r.o.
Antala Staška 80/1670, Praha

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

Umístění: Rehabilitace Budějovická, s.r.o. Jiný

Příjemná, milá, ochotná paní doktorka, důkladně mě vyšetřila, vysvětlila mi
mou diagnozu, možnosti léčby a hlavně prevence nemoci. Zodpověděla
všechny mé otázky. Vřele všem paní doktorku doporučuji.

Umístění: Rehabilitace Budějovická, s.r.o. Jiný

V životě jsem nezažila takový přístup, jako v tomto rehabilitačním zařízení. Vzhledem k tomu, že jsem v této rehabilitaci byla poprvé (objednání se k lékaři na první prohlídku nepočítám), tak nemám tušení, jak to zde chodí. Byla jsem na vstupní konzultaci objednána na 8:30. Do recepce jsem dorazila 8:20, 5 minut jsem seděla na recepci, než mě upozornila vedle sedící paní, že pokud jsem již objednaná k lékaři, mám si jít sednout přímo před ordinaci. Což jsem v zápětí udělala. V 8:25 tedy dosedám na židli přímo proti ordinaci Mudr. Stříbrské. Čekám a čekám…v 8:40, když stále nikdo nevylezl ze dveří (a z ťukání u doktorů na dveře jsem vyléčená - vylezou naštvaní, co je otravujete, že si vás zavolají sami)…jsem se tedy šla zeptat do recepce, jestli mě paní doktorka vezme nebo proč nevychází. Načež se kolem řítí dáma v letech a sestřička na ni ukazuje - to je paní doktorka, běžte si sednout, za chvíli vás vezme. Sedím tedy poslušně opět před ordinací. Doktorka si to štráduje zpátky a už na chodbě na mě huláká, co jsem si to dovolila, že mám chodit včas. Že jsem byla objednaná na 8:30 a jak je možné, že jsem přišla pozdě….tak jsem se jí celkem slušně snažila vysvětlit, že již 15 minut čekám před ordinací. Tak na mě znovu řvala, že se podle mě nemůže řídit, a že neumím chodit včas - dveře na chodbu stále otevřené. Ani jsem si nestihla sundat kabát a další info - 8 rehabilitací vám nedám, z kapacitních důvodů u nás dostanete pouze 5! Tak jsem si zase vzala žádanku a jdu jinam. Protože s takovou osobou a přístupem opravdu nepotřebuji ztrácet čas. Nikdy dříve jsem s lékařem neměla problém, vždy se snažím se všemi co nejlépe vycházet a i když to třeba není moje vina, tak se omlouvám dopředu. Ale v tomto případě, kdy mě doktorka nespravedlivě osočí, že jsem přišla pozdě a to jen proto, že doktorka vcas nevysla z ordinace zkontrolovat, zda venku jiz nesedim.

Umístění: Rehabilitace Budějovická, s.r.o. Jiný

Milá , příjemná a vstřícná paní doktorka. Dobrá komunikace a snaha pomoci .Odcházela jsem velmi jsem spokojená.

Umístění: Rehabilitace Budějovická, s.r.o. Bolest zad

K paní doktorce jsem byla objednana pres recepci, a po přečtení místních recenzí jsem byla dost v rozpacich. O to větší bylo moje překvapení když mě v ordinaci přivítala milá lékařka, vyptala se mě jak vše začalo, jaké jsem měla úrazy, potíže, vše si dala do souvislostí, vyšetřila mě, napsala mi procedury které nejen odstraňují současný problém ale i jeho příčinu. Dala mi dobré rady, na všem jsme se dohodly. Nechápu zdejší recenze.

Umístění: Rehabilitace Budějovická, s.r.o. vyšetření rovnováhy

Neprijemna pani doktorka, ktera se semnou dohadovala v ordinaci misto toho aby se mi snazila pomoct! Diky nasim nesympatiim mi napsala misto 10 rehabilitaci jen 5. Naprosto neempaticka a neprofesionalni! Neztracejte zde svuj cas!

Umístění: Rehabilitace Budějovická, s.r.o. Bolesti zad

Neprijemna doktorka, pacientovi se venuje minimalne, ani na nej nesahne. Prisla jsem s bolestmi krcni patere, cekala jsem odblokovani, nic... Byla jsem v ordinaci 10 minut. Jinde stravite u rhb lekare i hodinu, radne vas vysetri a napravi, aby se cloveku ulevilo. Lecktery fyzioterapeut vas vysetri lepe nez tato pani doktorka. Bohuzel, byla jsem velmi zklamana pristupem.