Nagyová Emöke, fyzioterapeut Praha

MUDr. Nagyová Emöke

Fyzioterapeut Více

28 názorů

Uložit


Adresa

Tylovo nám. 650/4, Praha
Ambulance FBLR

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
28 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
Všechny názory jsou pro nás velmi cenné. Toto je cesta recenzi hned po její odeslání.
A
Ověřeny pacient
Umístění: Ambulance FBLR Jiný

Po dlouhých útrapách a zanedbané péči, roků bolesti a nezájmu na rehabilitaci a v nemocnici jsem konečně našla někoho, koho můj stav zajímá. Po první návštěvě, kdy mě přivítala i milá sestřička a doktorka, vše jsme dopodrobna probraly, udělaly plán až jsem měl slzy v očích. Nemluvě o tom, jak se mi ulevilo od bolesti. Jednoduše děkuji


T
Ověřeny pacient
Umístění: Ambulance FBLR bolest zad

Těžko slovy vyjádřit jak vděčná sem za to, že k paní doktorce můžu chodit. Doporučila mi ji kamarádka a už po první návštěvě se mi po odblokování páteře, tak ulevilo! Těžko popisovat, to se musí zažít... U ostatních doktorů jsem trávila často dlouhý čas a výsledek nebyl žádný. Paní doktorka má zlaté ruce, otevřené srdce a střídmý úsudek. Kéž by bylo víc takových doktorů! Moc děkuju.


M
Ověřeny pacient
Umístění: Ambulance FBLR Bolesti bederní páteře

Výborná lékařka se znalostí alternativních postupů. Lidsky neobyčejně příjemná. Pobyt v její ordinaci je pohlazením na duši.


Ověřeny pacient

Jsem velmi spokojeny pacient pani doktorky - pomohla, profesionalni, velmi efektivni. Kdyby takovych lekaru bylo vice. Akorat je problem se objednat na brzky termin, vetsinou driv nez za 1,5 tydne nema volnou ani skulinku.


J
Ověřeny pacient

Paní doktorka a její fyzioterapeutka p. Peterková jsou jedničky ve své profesi. Domnívala jsem se, že tenisový loket je něco, s čím již budu do smrti kráčet životem. Kór, když jsem před tím navštívila i jiné lékaře bez efektu. Mnohokrát oběma děkuji za vyléčení. Již tři roky jsem bez bolesti. Jarča


Ověřeny pacient

Naprosto perfektní lékařka, opravdu pomůže, ví co dělá. Rozumí své práci a má u sebe na patře naprosto úúúžasnou fyzioterapeutku p. Peterkovou. Moc Vám oboum děkuji za pomoc..


V
Ověřeny pacient

Napadají mi pouze superlativa. Pět hvězdiček je málo. Kdo nezažil tu okamžitou úlevu nepochopí. U paní doktorky je cítit, že se u ní snoubí profese s posláním.


A
Ověřeny pacient

Paní doktorka je příjemná, vstřícná a hlavně umí rychle pomoct od akutních bolestí daných zablokováním páteře, pokud možno bez léků a injekcí. V případě akutních problémů je objednání i tentýž den (samozřejmě pokud má prostor). Standardní věci řeší přes pojišťovnu. Rozhodně doporučuji!


M

Již v minulosti mi paní doktorka vyléčila zablokovanou páteř a zbavila mě příšerných bolestí. 23.1.2012 jsem
k ní opět objednaná a už teď se moc těším na její vlídné jednání s pacientem. Velmi si vážím paní doktorky pro její odborné znalosti, které jsou na velmi vysoké úrovni a pro její příjemné vystupování. Paní doktorku vřele doporučuji !!!


Z
Ověřeny pacient

Paní doktorku jsem navštívila nedávno kvůli dlouhodobé bolesti zad a trapézového svalu.
Nejen, že jsem byla moc mile překvapena skvělým přístupem, ale také mi pomohla procedurou baňkování a akupresurou. Zní to jako pohádka, ale "ze dne na den" jsem již 3 dny úplně bez bolesti a tím i psychicky v pohodě, mám akupresurní kuličky a jsem moc vděčná za každý den bez analgetik.
Paní doktorku tímto s potěšením DOPORUČUJI!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti