Ambulance FBLR
Tylovo nám. 650/4, Praha

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

Umístění: Ambulance FBLR Jiný

Právě jsem absolvovala první návštěvu u paní doktorky. Sestřička i paní doktorka neskutečně milé, ochotné a empatické! Přišla jsem s akutní bolestí na pravé straně krku, která mi jde až do ruky, (ale obecně mám potíže s páteří a ne jen to). Po dlouhé době si mě někdo opravdu vyslechl a chtěl vědět, ne jen o akutní bolesti, se kterou jsem přišla, ale obecně o mém zdravotním stavu. Paní doktorka bere člověka jako celek, vnímá, že vše se vším souvisí, psychický stav, fyzické zdraví, vše bere komplexně. Tento přístup jsem zoufale u doktorů hledala a konečně našla, až s mi věřit nechtělo! Účinnost léčby zatím posoudit ještě nemohu, vzhledem k tomu, že jsem právě abolvovala první návštěvu, ale minimálně na sobě hned po aplikaci akupresurních kuliček do uší pozoruji celkové uvolnění. Co mě ovšem nejvíc ohromilo - paní doktorka se mě zároveň sama zeptala na jistý zdravotní neduh, o kterém jsem nemluvila, vidět na pohled není a s pohybovým aparátem nemá nic společného a hned mi doporučila i homeopatické kapky. Sečteno podtrženo, už se nemůžu dočkat další návštěvy a jsem opravdu přesvědčená, že tato jedna paní doktorka, mi dost možná pomůže od problémů, se kterými žiju již mnoho let a čistě západní medicína a lékaři slepě ji praktikující, mi s nimi nebyli schopni pomoci.
Jednoznačně doporučuji a určitě ještě napíši po dalších návštěvách! :)

Umístění: Ambulance FBLR Jiný

Po dlouhých útrapách a zanedbané péči, roků bolesti a nezájmu na rehabilitaci a v nemocnici jsem konečně našla někoho, koho můj stav zajímá. Po první návštěvě, kdy mě přivítala i milá sestřička a doktorka, vše jsme dopodrobna probraly, udělaly plán až jsem měl slzy v očích. Nemluvě o tom, jak se mi ulevilo od bolesti. Jednoduše děkuji

Umístění: Ambulance FBLR bolest zad

Těžko slovy vyjádřit jak vděčná sem za to, že k paní doktorce můžu chodit. Doporučila mi ji kamarádka a už po první návštěvě se mi po odblokování páteře, tak ulevilo! Těžko popisovat, to se musí zažít... U ostatních doktorů jsem trávila často dlouhý čas a výsledek nebyl žádný. Paní doktorka má zlaté ruce, otevřené srdce a střídmý úsudek. Kéž by bylo víc takových doktorů! Moc děkuju.

Umístění: Ambulance FBLR Bolesti bederní páteře

Výborná lékařka se znalostí alternativních postupů. Lidsky neobyčejně příjemná. Pobyt v její ordinaci je pohlazením na duši.

Jsem velmi spokojeny pacient pani doktorky - pomohla, profesionalni, velmi efektivni. Kdyby takovych lekaru bylo vice. Akorat je problem se objednat na brzky termin, vetsinou driv nez za 1,5 tydne nema volnou ani skulinku.

Paní doktorka a její fyzioterapeutka p. Peterková jsou jedničky ve své profesi. Domnívala jsem se, že tenisový loket je něco, s čím již budu do smrti kráčet životem. Kór, když jsem před tím navštívila i jiné lékaře bez efektu. Mnohokrát oběma děkuji za vyléčení. Již tři roky jsem bez bolesti. Jarča

Naprosto perfektní lékařka, opravdu pomůže, ví co dělá. Rozumí své práci a má u sebe na patře naprosto úúúžasnou fyzioterapeutku p. Peterkovou. Moc Vám oboum děkuji za pomoc..

Napadají mi pouze superlativa. Pět hvězdiček je málo. Kdo nezažil tu okamžitou úlevu nepochopí. U paní doktorky je cítit, že se u ní snoubí profese s posláním.

Paní doktorka je příjemná, vstřícná a hlavně umí rychle pomoct od akutních bolestí daných zablokováním páteře, pokud možno bez léků a injekcí. V případě akutních problémů je objednání i tentýž den (samozřejmě pokud má prostor). Standardní věci řeší přes pojišťovnu. Rozhodně doporučuji!

Již v minulosti mi paní doktorka vyléčila zablokovanou páteř a zbavila mě příšerných bolestí. 23.1.2012 jsem
k ní opět objednaná a už teď se moc těším na její vlídné jednání s pacientem. Velmi si vážím paní doktorky pro její odborné znalosti, které jsou na velmi vysoké úrovni a pro její příjemné vystupování. Paní doktorku vřele doporučuji !!!