Adresa

Tylovo nám. 650/4, Praha
Ambulance FBLR

Na tento adrese online kalendář není aktivní


Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna
Nedostatek informací o službách a cenách

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
27 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
T
Ověřeny pacient
Umístění: Ambulance FBLR bolest zad

Těžko slovy vyjádřit jak vděčná sem za to, že k paní doktorce můžu chodit. Doporučila mi ji kamarádka a už po první návštěvě se mi po odblokování páteře, tak ulevilo! Těžko popisovat, to se musí zažít... U ostatních doktorů jsem trávila často dlouhý čas a výsledek nebyl žádný. Paní doktorka má zlaté ruce, otevřené srdce a střídmý úsudek. Kéž by bylo víc takových doktorů! Moc děkuju.


M
Ověřeny pacient
Umístění: Ambulance FBLR Bolesti bederní páteře

Výborná lékařka se znalostí alternativních postupů. Lidsky neobyčejně příjemná. Pobyt v její ordinaci je pohlazením na duši.


Ověřeny pacient

Jsem velmi spokojeny pacient pani doktorky - pomohla, profesionalni, velmi efektivni. Kdyby takovych lekaru bylo vice. Akorat je problem se objednat na brzky termin, vetsinou driv nez za 1,5 tydne nema volnou ani skulinku.


J
Ověřeny pacient

Paní doktorka a její fyzioterapeutka p. Peterková jsou jedničky ve své profesi. Domnívala jsem se, že tenisový loket je něco, s čím již budu do smrti kráčet životem. Kór, když jsem před tím navštívila i jiné lékaře bez efektu. Mnohokrát oběma děkuji za vyléčení. Již tři roky jsem bez bolesti. Jarča


Ověřeny pacient

Naprosto perfektní lékařka, opravdu pomůže, ví co dělá. Rozumí své práci a má u sebe na patře naprosto úúúžasnou fyzioterapeutku p. Peterkovou. Moc Vám oboum děkuji za pomoc..


V
Ověřeny pacient

Napadají mi pouze superlativa. Pět hvězdiček je málo. Kdo nezažil tu okamžitou úlevu nepochopí. U paní doktorky je cítit, že se u ní snoubí profese s posláním.


A
Ověřeny pacient

Paní doktorka je příjemná, vstřícná a hlavně umí rychle pomoct od akutních bolestí daných zablokováním páteře, pokud možno bez léků a injekcí. V případě akutních problémů je objednání i tentýž den (samozřejmě pokud má prostor). Standardní věci řeší přes pojišťovnu. Rozhodně doporučuji!


M

Již v minulosti mi paní doktorka vyléčila zablokovanou páteř a zbavila mě příšerných bolestí. 23.1.2012 jsem
k ní opět objednaná a už teď se moc těším na její vlídné jednání s pacientem. Velmi si vážím paní doktorky pro její odborné znalosti, které jsou na velmi vysoké úrovni a pro její příjemné vystupování. Paní doktorku vřele doporučuji !!!


Z
Ověřeny pacient

Paní doktorku jsem navštívila nedávno kvůli dlouhodobé bolesti zad a trapézového svalu.
Nejen, že jsem byla moc mile překvapena skvělým přístupem, ale také mi pomohla procedurou baňkování a akupresurou. Zní to jako pohádka, ale "ze dne na den" jsem již 3 dny úplně bez bolesti a tím i psychicky v pohodě, mám akupresurní kuličky a jsem moc vděčná za každý den bez analgetik.
Paní doktorku tímto s potěšením DOPORUČUJI!


Ověřeny pacient

Teprve jsem objednaná a musím říci, že již první dojem po telefonu
je velmi kladný :-)


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti