Adres

Sokolská 11, Olomouc
Ordinace - Mgr. Naďa SKYVOVÁ (mapa)

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Přijímám: dospělí
Hotovost, Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami
773 99.....

Individuální psychoterapie (1 000 Kč)

Hypnoterapie (1 000 Kč)

Párová psychoterapie (1 000 Kč)

Individuální a rodinná psychoterapie a hypnoterapie. Psychologická a psychoterapeutická pomoc při potížích ve vztazích, práci i ve škole, při depresi...

• deprese

• Institut of Psychosocial Relations, Praha
Zobrazit více

Fotografie

Umístění: Ordinace - Mgr. Naďa SKYVOVÁ

S paní magistrou Skyvovou jsme pracovaly asi rok. Přišla jsem za ní kvůli dlouhodobé nespokojenosti v životě. Na začátku jsme se domluvily na délce naší práce a na tom, jaký chci mít výsledek. A od začátku se mi líbilo, že jsme pracovaly pomocí různých technik. Nešlo jen o povídání, ale o relaxace, dostávala jsem úkoly, které jsem plnila. Na začátku jsem byla nervózní, ale později už jsem se na setkání s ní těšila. Dřív bych nevěřila, jak moc může být prospěšné mluvit s někým, kdo mě opravdu poslouchá a nehodnotí, co dělám blbě.
Po roce jsem odcházela jako jiný člověk. A jsem moc ráda, že se k ní můžu vracet, když bude třeba. Je to odborník a velmi příjemná usměvavá paní.
Nashledanou, EK.

Umístění: Ordinace - Mgr. Naďa SKYVOVÁ

Byl jsem u paní Skyvové řešit svou momentální osobní krizovou situaci, kterou jsem dost správně neuměl ani pojmenovat a neznal jsem její příčiny. Během našeho hovoru, který byl z její strany veden skutečně mistrným způsobem a trval něco přes hodinu se mezi množstvím myšlenek, vzpomínek a pocitů podařilo najít to podstatné. Při samotné následné práci, kterou bych snad směl nazvat hypnózou, ale toto jsme blíže nedefinovali, došlo k silnému uvědomění a propojení dosud rozdělených složek někde hluboko uvnitř. Je to asi deset dnů, co jsem paní magistru navštívil a tento stav vnitřní harmonie a celistvosti přetrvává. Moc ji děkuji. Je skvělá.

Umístění: Ordinace - Mgr. Naďa SKYVOVÁ

Návštěvy u paní magistry Skyvové byly vždy velmi přínosné. Byla mi doporučena s tím, že je taková ´jiná´psycholožka a že umí opravdu pomoct. Já ji poznala jako velmi milou, vždy usměvavou psycholožku. Jakoby neměla ani špatnou náladu. Všechny konzultace mi hodně daly. Od první konzultace jsme pracovaly, techniky, cvičení a úkoly mě hodně naučily. Nešlo jen o mluvení a dávání rad.
V průběhu práce si dělá poznámky, občas dokonce řekla, že něco neví. To jsem u jiných odborníků nikdy neslyšela. A pak řekla nebo vymyslela něco, na co nikdy nezapomenu a co mi pomohlo. A dokonce dokázala udělat (to nevím jak), že jsem sama dokázala vymyslet a udělat hodně změn ve svém životě.
Hledala jsem někoho, kdo bude mít psychoterapeutické vzdělání a kdo nebude svou práci dělat jako na běžícím páse. A 1000% jsem ji našla.
Děkuju, Lucka

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ordinace - Mgr. Naďa SKYVOVÁ Dlouhodobá špatná nálada, podrážděnost trvalá úzkost

K paní Skyvové jsem se objednala po dlouhém rozhodování. Hledala jsem sama pro sebe výmluvy, dřív jsem navštívila i jinou psycholožku, tady hodnocenou, ale to mě zase na nějakou dobu odradilo. U jiné paní doktorky jsem dostala spoustu umělých odborných rad a dokonce mě paní doktorka při sezení telefonicky objednala k psychiatrovi, aniž bych souhlasila. Než jsem se dostala k paní Skyvové, trvalo to další rok. A měla jsem to udělat dřív. Nebojím se říct, že mi paní doktorka Skyvová zachránila život. Navštěvovala jsem ji rok a během té doby jsem se na naše sezení vždycky těšila. Vždy mě přivítala s úsměvem. Občas jsem přišla o pár minut dřív, ale nikdy to nebyl problém. Někdy jsme čas přetáhly, protože jsem potřebovala říct ještě něco, co patřilo k věci, o které jsme mluvily, a nikdy jsem od ní necítila, že bych pro ni byla jen ´prací´. Je velmi milá a umí při běžné konverzaci říct věci, které mi opravdu pomáhaly. Už po 5 sezeních jsem vnímala, že je můj život veselejší a dokonce jsem začínala cítit. Neumím to popsat víc. Ani nevím, jak to dělá nebo dělala. Hlavní pro mě je, že i teď, po nějaké době, vím, že všechno, co mě v životě potká, zvládnu. Pracovaly jsem i pomocí hypnózy, ze které jsem dřív měla strach. Paní Skyvová mě pomocí imaginací a relaxací prováděla různými situacemi, součástí terapie bylo i spousta příběhů, které jsem pochopila a chápu později. Někdy jsem na konzultaci hned nerozuměla tomu, co paní doktorka povídá, ale později jsem to pochopila. Už nemám úzkosti, se kterými jsem žila celý život. Přišla jsem na to, kdo jsem já. Pořád jsem o tom jen četla, ale až teď to mám i vevnitř v sobě a to je nesrovnatelné. Jsem díky ní šťastná. Moc děkuju, Barbora

Mgr. Naďa Skyvová

Dobrý den paní Barboro, děkuju Vám za milé hodnocení. Píšete o práci jiných psychologů. Víte, že to nemůžu hodnotit, protože jsme každý jiný. Na klientovi je, jestli se nechá třeba i nepříjemnou zkušeností odradit od práce na sobě nebo jestli hledá pomoc dál. Vy jste hledala a kdo hledá, najde :-). A ano, někdy je průběh psychoterapie pro klienta hned nesrozumitelný. Některé věci a pochopení potřebují čas. Děkuju Vám, že jste ho nám dvěma dala a umožnila mi vidět Váš růst. Mám z toho upřímnou radost. A přeju Vám, ať je Vaše další cesta veselá a zdravě dobrodružná. Naďa Skyvová

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ordinace - Mgr. Naďa SKYVOVÁ Individuální psychoterapie

K paní magistře Skyvové jsem se poprvé objednala minulý rok na jaře. Hned po první návštěvě jsem věděla, že jsem udělala správný krok. V té době jsem se ocitla v těžké životní situaci, se kterou jsem si nedokázala sama poradit, ale věděla jsem, že to chci řešit. Ihned jsme začali pracovat s aktuálním tématem a postupně jsme odkrývali další důležitá témata z mé minulosti, která jsem neměla vyřešená (i když jsem si myslela, že je zpracované mám). Na každém sezení byla velice příjemná a otevřená atmosféra, ve které jsem mohla s plnou důvěrou sdílet veškeré emoce. Velice se mi líbilo, jak paní magistra volila jednotlivé terapeutické techniky, které mi byly vyloženě „šité na míru“.
Díky paní magistře jsem v sobě našla sílu, chuť do života a hlavně svoji hodnotu. Nyní, když píšu tyto řádky, jsem silná, sebevědomá, cílevědomá žena, která je připravená kráčet po své cestě. Ráda bych touto cestou paní magistře moc poděkovala a vám všem, kteří máte ve svém životě nějaké trápení a chcete s tím něco dělat, vřele doporučila.

Mgr. Naďa Skyvová

Dobrý den Lucie, děkuju Vám za zpětnou vazbu. Práce s Vámi pro mě byla moc pěkná. Vždy jsem se na Vás těšila a vážím si toho, že jste mi dovolila být Vám poblíž a snad i k užitku při řešení a vyřešení věcí, které Vás trápily a které jste nezpůsobila Vy. Až bude ten správný čas na naše ´kontrolní´ setkání, ozvěte se :-). Zajímá mě, jak se Vám daří i po ukončení naší práce. Naďa Skyvová

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

K paní magistře jsem se objednala v době, kdy jsem neměla radost ze svého života. Netušila jsem, kam se ta radost poděla a hlavně nevěděla, kde ji (opět) najít. Můj život byl plný trápení a ubíjejících povinností a já jsem nechtěla, aby takový byl. Dříve než jsem se objednala, zkoušela jsem na sobě a svém stavu pracovat sama - poslouchala jsem různé přednášky (komu by Dušek nedodal optimismu do života :-)), četla různé duchovní knížky, ale nic z toho nemělo dlouhodobější efekt. Dlouho jsem návštěvu psychologa odmítala, protože jsem si říkala, že to přece musím zvládnout sama a že na tom přece nejsem až tak špatně, abych nějakého vyhledala. Vždyť přece každý má trápení, každý má povinnosti, život přece není zábava ... Ale jednoho dne jsem si řekla, že to zkusím - co kdyby přecejen šlo touto cestou něco alespoň trošičku zlepšit. Tak jsem se objednala přes tyto stránky. A musím říct, že velice, ale velice lituji toho, že jsem to neudělala mnohem dříve. První návštěvy jsem se samozřejmě obávala, ale obavy byly po pěti minutách pryč. Paní magistra byla velice příjemná, povídaly jsme si zcela nenásilnou a přirozenou formou - až jsem si říkala, že takto jednoduše to přece nemůže jít ... a šlo ... po cca půl roce terapie, na kterou jsem se vždy moc těšila, jsem doslova a do písmene jiný člověk. Nevím, jak konkrétně to paní magistra udělala, protože to opravdu bylo zcela nenásilné, ale pokud byste dříve viděli tu utrápenou a utahanou ženskou bez elánu a tu, která teď sedí před počítačem a píše tyto řádky, tak byste tomu opravdu nevěřili. Stejně jako tomu nechce věřit mé okolí. Objektivně se v mém životě nezměnilo vůbec nic - mám pořád časově i psychicky dost náročnou práci, malé dítě, manžela, mnoho úkolů, problémů a překážek, ale subjektivně se změnilo všechno ... Můžu teď skutečně po necelých 2 měsících od ukončení terapie říct, že mám ve svém životě zpátky radost a díky této radosti mám i mnohem více energie. A všechno toto jde "zevnitř", ne z nějakého "přesvědčení v hlavě", že to tak je (jak to bývalo ještě před terapií). Nyní je můj život opět zábava a dnes už nechápu, jak jsem si vůbec mohla myslet, že by život zábavný neměl být. Na věci okolo sebe se dívám jinýma očima a problémy řeším s větší lehkostí - což dokázaly i poslední dva měsíce roku, které mám po pracovní (a potažmo i soukromé) stránce velmi náročné. Paní magistře bych tedy touto formou chtěla moc poděkovat. A vám, kteří se ještě zbytečně trápíte (tak jako já dříve), bych chtěla vzkázat, ať terapii opravdu zkusíte. Čas a peníze na toto vynaložené byly mou nejlepší investicí v životě. Lucie H.

Mgr. Naďa Skyvová

Dobrý den paní Lucie, ještě jednou Vám děkuju já :-). Mějte se krásně, Naďa S.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Paní doktorka je profesionál ,má velmi pěkný přístup ke klientovi.Dobře se sní povídá,člověk se s ní necítí bit nervózní. Už první návštěva pomůže.Vřele doporučuji.

Mgr. Naďa Skyvová

Dobrý den paní Moniko, moc Vám děkuju za shrnutí a čas. Přeju vám krásný a veselý nový rok, ať se Vám daří. Naďa Skyvová

Umístění: Ordinace - Mgr. Naďa SKYVOVÁ psychologické poradenství

Paní Skyvová je moc mílá a již při první návštěvě mi velice ulevila. Dostala jsem úkol, kterým mi pomohla zamyslet se jinak a začít přemýšlet nad jinými věcmi. Děkuji

Dobrý den paní Lucie,
děkuju Vám za tuto reakci. Ráda jsem Vás poznala. Jste nádherná žena, která očividně umí věci ukončovat, děkuju.
Mějte se krásně, Naďa Skyvová

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Paní Naďa Skyvová mi pomohla zvládat v mém životě určité nepříjemné okamžiky bez stresu, a ráda bych jí touto cestou poděkovala. Už je to pár měsíců, co jsme spolu naposledy hovořily a když se ohlédnu zpět, mrzí mne, že jsem paní Naďu nepotkala dříve. Pomalu ale jistě se dívám na situace, které by mi v minulosti byly velmi nepříjemné, možná bych se jim i vyhnula, abych je nemusela absolvovat (např. cesta veřejným dopravním prostředkem), a nyní si dovolím říci, že mi snad i dělají radost a těší mne, že si banální záležitost, jako je cesta vlakem, mohu užít!
U paní Nadi jsem absolvovala tři setkání, vždy v rozmezí cca 1 měsíce a po vzájemné dohodě jsme postupovaly pomocí hypnózy k zvládání stresu v mě nepříjemných situacích. Šlo to pomalu a postupně, ale šlo! Nyní se na sobě stále snažím pracovat a posouvat hranice o kousíček dál.
Ještě jednou děkuji paní Nadě Skyvové a určitě ji za sebe mohu doporučit. Člověk s klaustrofobií v parní sauně je důkazem její dobré práce :-)
Zuzana H.

Dobrý den paní Zuzano,
moc Vám děkuju za tuhle zpětnou vazbu. Je úžasné, s jakou chutí a elánem jste se pustila (od našeho prvního setkání) do nových věcí. A ještě si čtu, že Vás (dříve nepříjemné situace a věci) dokonce baví. Mám obrovskou radost. A troufnu si říct, že tohle vše je především Vaše práce. Kdybyste opravdu nechtěla, nezměnilo by se nic.
Děkuju, že jste mě pozvala na část jízdy s Vámi, líbila se mi.
Ať se vám daří, Naďa Skyvová

O
Umístění: Ordinace - Mgr. Naďa SKYVOVÁ

Každý člověk se může v životě rozhodnout, zda skutečně chce řešit své problémy a ne jen být jejich nezávislým pozorovatelem nebo (v horším případě) obětí. Ve mně toto rozhodnutí zrálo dostatečně dlouhou dobu, než jsem se k němu konečně odhodlal. Díky terapii, na kterou jsem docházel přibližně rok a půl (celkově asi 12-15 sezení) se mi podařilo najít určité negativní algoritmy v mém chování a pochopit věci, které se ve mě doposud udávaly bez zjevné příčiny.
Úhel pohledu, který mi paní psycholožka poskytla, byl inovativní v tom, že nekladl žádné podmínky. Věci se děly, protože se měly dít. To jsem do této chvíle nikdy nechápal a často si je tak kladl za vinu nebo se jimi dlouze zabýval. Právě vědomí, že ne vždy můžeme vše efektivně ovlivnit, mi poskytuje svobodu. Nemá cenu řešit to, co nelze vyřešit. A díky tomu se mohu více zaměřit na pocity a na více instinktivní jednání bez toho, aniž bych sám sebe neustále posuzoval a hodnotil.
Kromě toho určitě chci vyzdvihnout samotnou hypnózu - ta je skvělým způsobem, jak se postupně podívat na věci jinak. Těžko se to dá popsat, ani to není tak spektakulární, jak by se mohlo zdát, ale funguje to a lze to využívat prakticky v každé situaci. K samotné psychoterapii je to výborná přidaná hodnota a prospěje obzvláště lidem s velkým vnitřním pnutím, které nejsou schopní nějak ventilovat (aspoň tak mi to přijde). Pro mě hypnóza znamenala příjemný pocit uklidnění, navigaci neznámým územím a uvědomění si sebe sama.

Mgr. Naďa Skyvová

Dobrý den Ondro, ještě jednou Vám děkuju za takhle krásné shrnutí. A hlavně Vám chci popřát šťastný, zajímavý a taky veselý nový rok a všechno, co přijde i po něm :-). Naďa Skyvová

Individuální psychoterapie

Hypnoterapie

Párová psychoterapie

Nashledanou, EK.

Děkuju, Lucka

Mgr. Naďa Skyvová

Dobrý den paní Lucie, ještě jednou Vám děkuju já :-). Mějte se krásně, Naďa S.

Umístění: Ordinace - Mgr. Naďa SKYVOVÁ psychologické poradenství

Dobrý den paní Lucie,
Mějte se krásně, Naďa Skyvová

Zuzana H.

Dobrý den paní Zuzano,
Děkuju, že jste mě pozvala na část jízdy s Vámi, líbila se mi.
Ať se vám daří, Naďa Skyvová

O

27 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Zdravím chci se zeptat jestli je možné potlačit nebo vyléčit tinnitus hypnozou,když vím že spouštěč byla psychika deprese a úzkost

Dobrý den, ano, tinnitus je možno uzdravit i pomocí hypnózy. Hypnóza je léčebná metoda, která pro řešení potíží využívá nevědomí. Hypnotický stav umožňuje přímým či nepřímým způsobem podněcovat nevědomé procesy, čím dochází ke hledání nových možností a řešení. Pokud víte, že tinnitu předcházely psychicky náročné prožitky, je to pro Vás dobrá zpráva, protože jakmile budete umět tyto prožitky dobře a zdravě zpracovat, utiší se i zvuky, které Vám tyto věci připomínají.
    Naďa Skyvová

Mgr. Naďa Skyvová

• Dobry den jmenuji se Lubomir.
    Prosim vas o vaš odborny nazor.
    Podle neurologa mam Tetanii a Panickou poruchu mam to již zapsano ve zdravotni kartě.
    Je mi 35 let a toto zjištěni mi bylo diagnostikovano ve 30 po velkych potižich se zady a hlavou.
    Některe syndromy jsem na sobě začal pozorovat už ve svych 15 letech schudli mi nohy,ruce,nadměrne poceni strach z važne nemoci a začal jsem citit pulsovani v lytcich toto je pravě věc o ktre jsem se ani nedočetl na diskuznich forech a nahani mi hruzu ale i dalši přiznaky ktere přetrvavaji dodnes.
    Ve 23 letech jsem začal z podnikanim nakup a prodej textilu takže hodně prace stresu a řizeni dodavky zatim ještě pokračuji ale již zdaleka ne v takovem nasazeni. Od mych 30 let co mi byla diagnostikovana Tetanie a Panicka porucha se semnou obvodni lekař moc nebavi o ruznych problemech se kteryma za nim přijdu většinou odvrkne to mam taky a vickrat do roka,to nic neni atd. Neurolog se jenom zasměje a řekne tetanie pijte magnesium.
    Nikdo mě na nic neleči taže mi nejspiš nic neni. (Jsem zoufaly)
    Co mě ale nejvice trapi jsou pochudle končetiny ruce i nohy pulsovani v lytkach někdy když mame oslavu a přeženu to z alkoholem druhy den moje pulsovani v nohou hlavně lytcich je tak nesnesitelne že se bojim, doslova mi trha v nohou když se nato divam tak jakobych tam něco měl pod kuži. A ted se mi dotoho přidalo paleni kosti sekundarně střidave bolesti v kostech střidajici se pichanim v kostech hlavně nohy. Prosim vas poraďte mi moc vam budu vďečny za každou informaci a radu. Děkuji z pozdravem Lubomir

Dobrý den pane Lubomíre,
    děkuju Vám za otázku a důvěru, se kterou se na mě obracíte. Nevím, jestli nějakou léčbu podstupujete (např. léky, psychofarmaka na panickou poruchu, jestli pravidelně užíváte magnesium, máte nějak upravenou stravu, apod).
    Pokud jste řádně léčen svými lékaři a fyzické potíže se přesto nelepší nebo zhoršují, je čas začít se věnovat i psychickému stránce.
    Pokud byste Váš stav konzultoval se mnou, zajímalo by mě, jak a jestli se staráte sám o sebe. Jak si vysvětlujete, že přesto, že jste tak mladý, Vás trápí tak dlouho fyzické potíže, které se nelepší. Zajímalo by mě, jak umíte pracovat se stresem, jak a jestli umíte odpočívat a čerpat síly. Jaké máte vztahy se svými nejbližšími. Jak umíte oddělit práci a osobní život.
    To je můj způsob práce, kdy společně s klienty hledáme a pátráme po příčinách nemocí a přitom pracujeme (pomocí řízeného rozhovoru, psychoterapie a hypnózy) na tom, aby se klienti lépe poznali a uměli naplno prožívat vztahy a svět. Aby vnímali, co potřebují, a uměli zmírnit stres. Aby poznali, jak přemýšlejí, aby pochopili, jak naše myšlenky a emoce ovlivňují naše zdraví. Když takto klient začne pracovat, velmi rychle se stává, že začíná své fyzické potíže vnímat a vidět úplně jinak než doposud. A že se tyto potíže mírní, až jednou úplně zmizí.
    Má odpověď je tedy v dlouhodobé (třeba jednoroční) psychoterapii, kdy Vás bude odborník provázet postupným lepším poznáváním a vnímáním sebe sama. Spousta našich zážitků, pocitů a myšlenek je však vědomě neuvědomovaná, proto může být velmi užitečné podstoupení hypnoterapie, kdy se pracuje na změnách na úrovni nevědomí.
    Přeju Vám, abyste se brzy vyléčil a dozvěděl se o sobě důležité věci.
    Naďa Skyvová

• deprese