Mgr.

Naďa Skyvová

Psycholog, Psychoterapeut Combined ShapeCreated with Sketch. přijímá nové pacienty

Calendar-iconCreated with Sketch. Objednat se 719 návštěv profilu během posledních 30 dní

Individuální a rodinná psychoterapie a hypnoterapie. Psychologická a psychoterapeutická pomoc při potížích ve vztazích, práci i ve škole, při depresivním prožívání, při úzkostech a… Více

Objednat se

info-iconCreated with Sketch. Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.
  • Dobrý den,
    Mám sociální fobii, někdy je to lepší, ale někdy se to zase zhorší, že mám strach jít mezi lidi. Teď mám takový problém, hledám si práci. A mám hrozný strach, že jí nebudu schopná vykonávat. že se budu třást při pohovoru a že nebudu schopná normálně fungovat ve svém životě. Měla jsem… Více

ODPOVĚĎ LÉKAŘE:

Naďa Skyvová

Dobrý den, děkuju Vám za otázku a za odvahu, s jakou umíte popsat to, co vás trápí. Ptáte se na radu, jak sociální fobii zvládat. Ta rada má v sobě dvě strany, jednu pozitivní a jednu negativní. Ta pozitivní… Více

• Dobrý den nikdy jsem nebyla u psychologa , chtěla jsem se zeptat jak probíhá první návštěva ?

Děkuji

ODPOVĚĎ LÉKAŘE:

Dobrý den paní Vrubelová,
    děkuju vám za Váš dotaz. Vaše otázka je velmi dobrá.
    Nevím přesně, jak je to u jiných kolegů, ráda Vám však napíšu, jak probíhá první návštěva klientů u mě. Než… Více

Zkušenosti a dovednosti

about-me-iconCreated with Sketch. O mně

• Individuální a rodinná psychoterapie a hypnoterapie.
    Psychologická a psychoterapeutická pomoc při potížích ve vztazích, práci i ve škole, při depresivním prožívání, při úzkostech a při psychosomatických obtížích.

Jsem zde pro Vás, kteří hledáte odbornou psychologickou a psychoterapeutickou péči. Každý člověk v průběhu života zažije situace, kdy si neví rady, které jsou pro něj nečekané a velmi náročné nebo traumatizující. V těchto chvílích může být spolupráce s odborníkem možností, jak tímto obdobím projít rychleji a taky třeba s rozšířením vlastních schopností a možností a růstem.

Nabízím Vám pomoc a řešení při potížích se závislostmi, úzkostmi, strachem a depresí, při neshodách ve vztazích, v práci, při vyhoření, i nadměrném stresu, při potížích se sebedůvěrou a identitou, při psychosomatických potížích.

Konzultace trvá 60 minut a její cena je 800,-Kč. Klient si platí cenu konzultace v plné výši, vždy na konci sezení. Nespolupracuji se zdravotními pojišťovnami ani s žádnou farmaceutickou firmou.

Platí se každá konzultace, pokud není zrušena alespoň s předstihem 2 dnů před smluveným termínem.

Mezi konzultacemi si dávám dost prostoru, aby pro Vás byla intimita psychoterapie naplněna co nejvíc. Snažím se, aby se klienti nepotkali ve dveřích a aby bylo dokončeno vše, co na konzultaci potřebujete dokončit.

V rámci psychoterapeutických služeb Vám můžu nabídnout i využití hypnózy, ať už klasické nebo tzv. ericksonovské. Prostřednictvím hypnózy klient rozvíjí a rozšiřuje své zkušenosti a může ji taky využít pro pochopení toho, co se mu děje v životě. Je to technika, která umožňuje výrazně ovlivnit prožívání, chování i fyziologické funkce člověka. Jde ji využít při léčení různých neurotických potíží, úzkostí a strachů, k odstraňování bolestí, špatných návyků, k uklidnění, ke zlepšení nálady, zlepšení spánku i celkového stavu.

Pokud se i Vy potýkáte s obtížnou životní situací nebo nemocí a přejete si najít jejich řešení a nové možnosti, nabízím Vám své služby. Měřítkem úspěchu je Vaše spokojenost s dosaženým výsledkem.

Více o mně a mém způsobu práce najdete na mých webových stránkách, v případě jakýchkoliv dotazů zavolejte nebo napište. Pokud Vám nevyhovuje termín pro konzultaci uvedený v mém kalendáři na těchto stránkách, budu se Vám snažit vyjít vstříc s jiným termínem. Děkuju za zpětné vazby, které během i po naši spolupráci, uvedete na tyto stránky.

Pokud máte zájem o první psychoterapeutickou konzultaci, můžete se objednat.
    Těším se na setkání a spolupráci s Vámi, Naďa Skyvová

Fotografie

Hodnocení pacientů

Přidejte vlastní názor

Umístění: Ordinace - Mgr. Naďa SKYVOVÁSlužby: Individuální psychoterapie

Paní doktorka je profesionál ,má velmi pěkný přístup ke klientovi.Dobře se sní povídá,člověk se s ní necítí bit nervózní. Už první návštěva pomůže.Vřele doporučuji.

• L
    Umístění: Ordinace - Mgr. Naďa SKYVOVÁSlužby: psychologické poradenství

Paní Skyvová je moc mílá a již při první návštěvě mi velice ulevila. Dostala jsem úkol, kterým mi pomohla zamyslet se jinak a začít přemýšlet nad jinými věcmi. Děkuji

Mgr. Naďa Skyvová2017-11-09

Dobrý den paní Lucie,
    děkuju Vám za tuto reakci. Ráda jsem Vás poznala. Jste nádherná žena, která očividně umí věci ukončovat, děkuju.
    Mějte se krásně, Naďa Skyvová

Umístění: Ordinace - Mgr. Naďa SKYVOVÁSlužby: Individuální psychoterapie

Paní Naďa Skyvová mi pomohla zvládat v mém životě určité nepříjemné okamžiky bez stresu, a ráda bych jí touto cestou poděkovala. Už je to pár měsíců, co jsme spolu naposledy hovořily a když se ohlédnu zpět, mrzí mne, že jsem paní Naďu nepotkala dříve. Pomalu ale jistě se dívám na situace, které by mi v minulosti byly velmi nepříjemné, možná bych se jim i vyhnula, abych je nemusela absolvovat (např. cesta veřejným dopravním prostředkem), a nyní si dovolím říci, že mi snad i dělají radost a těší mne, že si banální záležitost, jako je cesta vlakem, mohu užít!
    U paní Nadi jsem absolvovala tři setkání, vždy v rozmezí cca 1 měsíce a po vzájemné dohodě jsme postupovaly pomocí hypnózy k zvládání stresu v mě nepříjemných situacích. Šlo to pomalu a postupně, ale šlo! Nyní se na sobě stále snažím pracovat a posouvat hranice o kousíček dál.
    Ještě jednou děkuji paní Nadě Skyvové a určitě ji za sebe mohu doporučit. Člověk s klaustrofobií v parní sauně je důkazem její dobré práce :-)
    Zuzana H.

Mgr. Naďa Skyvová2017-11-09

Dobrý den paní Zuzano,
    moc Vám děkuju za tuhle zpětnou vazbu. Je úžasné, s jakou chutí a elánem jste se pustila (od našeho prvního setkání) do nových věcí. A ještě si čtu, že Vás (dříve nepříjemné situace a věci) dokonce baví. Mám obrovskou radost. A troufnu si říct, že tohle vše je především Vaše práce. Kdybyste opravdu nechtěla, nezměnilo by se nic.
    Děkuju, že jste mě pozvala na část jízdy s Vámi, líbila se mi.
    Ať se vám daří, Naďa Skyvová

• O
    Umístění: Ordinace - Mgr. Naďa SKYVOVÁ

Každý člověk se může v životě rozhodnout, zda skutečně chce řešit své problémy a ne jen být jejich nezávislým pozorovatelem nebo (v horším případě) obětí. Ve mně toto rozhodnutí zrálo dostatečně dlouhou dobu, než jsem se k němu konečně odhodlal. Díky terapii, na kterou jsem docházel přibližně rok a půl (celkově asi 12-15 sezení) se mi podařilo najít určité negativní algoritmy v mém chování a pochopit věci, které se ve mě doposud udávaly bez zjevné příčiny.
    Úhel pohledu, který mi paní psycholožka poskytla, byl inovativní v tom, že nekladl žádné podmínky. Věci se děly, protože se měly dít. To jsem do této chvíle nikdy nechápal a často si je tak kladl za vinu nebo se jimi dlouze zabýval. Právě vědomí, že ne vždy můžeme vše efektivně ovlivnit, mi poskytuje svobodu. Nemá cenu řešit to, co nelze vyřešit. A díky tomu se mohu více zaměřit na pocity a na více instinktivní jednání bez toho, aniž bych sám sebe neustále posuzoval a hodnotil.
    Kromě toho určitě chci vyzdvihnout samotnou hypnózu - ta je skvělým způsobem, jak se postupně podívat na věci jinak. Těžko se to dá popsat, ani to není tak spektakulární, jak by se mohlo zdát, ale funguje to a lze to využívat prakticky v každé situaci. K samotné psychoterapii je to výborná přidaná hodnota a prospěje obzvláště lidem s velkým vnitřním pnutím, které nejsou schopní nějak ventilovat (aspoň tak mi to přijde). Pro mě hypnóza znamenala příjemný pocit uklidnění, navigaci neznámým územím a uvědomění si sebe sama.

Umístění: Ordinace - Mgr. Naďa SKYVOVÁSlužby: Individuální psychoterapie

Paní Naďu jsem navštívila po opravdu dlouhém a pečlivém vybírání. Mohu říct, že této volby nelituji a dokonce předčila moje očekávání.
    Na jejím přístupu si vážím pozitivity, otevřenosti, přijímání člověka takového, jaký je. Ani na chvíli jsem neměla pocit, že by se mě snažila přetvořit, vnuknout mi její myšlenky, či popostrčit mě někam, kam bych sama nechtěla. V průběhu terapie se ptala na otázky, na které jsem mnohdy neznala odpověď, což někdy nebylo ani trochu příjemné (zjistit, jak málo toho o sobě vím). Díky nim jsem však dospěla k hlubšímu sebepoznání, které vedlo (a stále vede) k vřelejšímu přijímání sama sebe, k sebeúctě a sebelásce. Připomněla mi základní věci, které se v dnešní uspěchané době velmi lehko vytratí z denního života - jen tak se zastavit, užívat si přítomný okamžik, pracovat na vztahu k sobě, nežít život dle očekávání okolí a rozlišit, co je pro mě skutečně podstatné a co ne. S trochou nadsázky si dovolím říct, že jsem pod jejím odborným vedením nalezla ve svém životě onu chybějící harmonii a rovnováhu.
    Její způsob krátké terapie považuji za velmi účinný, především proto, že jsem absolvovala cca 10 návštěv a díky nim můj život nabral jiný směr a jiný rozměr. Stále mám na čem pracovat, ale díky pomoci paní Nadi mám odvahu pustit se do životních výzev i za předpokladu nutnosti vystoupit z komfortní zóny a čelit nástrahám okolí.
    Samozřejmě nedílnou součástí příjemné spolupráce jsou útulné pracovní prostory, diskrétnost a soukromí.

Dobrý den,

na začátku jsem váhal, zda-li mám se svým problémem jít právě za psychologem.
    Jeho pomoc často vyhledávají lidé s mnohem složitějšími problémy než byl ten můj, i když i tak mi hodně komplikoval život a já sám jsem si s jeho řešením nevěděl rady.
    Proto jsem přece jenom psychologa vyhledal a zašel jsem za paní Skyvovou. Byla to má vůbec první návštěva u psychoterapeuta a nelituji toho. Paní magistra se mnou problém rozebrala a společně jsme našli řešení, díky kterému v budoucnu předejdu příčinám jeho vzniku.

Ještě jednou Vám moc děkuji za pomoc paní Skyvová.

M.

Mgr. Naďa Skyvová2017-09-24

Dobrý den Martine,

děkuju Vám za pěkné shrnutí. Mám radost, že se nám společně podařilo najít možnost a řešení, které jste potřeboval. Víte, že by se to nestalo, kdybyste i Vy opravdu nechtěl a nepracoval.

Přeju Vám hodně nových zážitků, Naďa Skyvová

• L

U paní Skyvové se mi líbil její přístup ke klientovi-nesoudí a dokáže vzbudit pocit, že jste plně přijati i se svými chybami, což mně vyhovuje ze všeho nejvíc. Mezi přednosti patří také vstřícnost.
    Psychoterapeutka pomáhá ne pomocí rad, kterých se nám dostává ze všech stran, ale pomocí reflexních myšlenek-nejčastěji otázek. Mohou být sice nepříjemné, ale můžou nás posunout dál a uvědomit si věci, kteté jsme dříve nevnímali.
    Po sezení a následném času straveným s něčím novým mně něco smysl dává a něco ne, co se mého problému týče. Je to jako puzzle-některé části jsou poskládané dobře, některé nikoliv.

Mgr. Naďa Skyvová2017-05-11

Dobrý den Lucie,

děkuju za Vaši pěknou zpětnou vazbu, vážím si jí. A taky toho, že se na život umíte dívat s humorem. Těším se na Vaši radost, až to puzzle uvidíte složené přesně tak, jak má být, a až uvidíte ten obraz úplně celý a ve všech barvách.

Mějte se krásně a těším se na vás, Naďa Skyvová

• M

Paní Skyvové, jsem byla poprvé. Moje první návštěva u paní doktorky, byla velice ulevující. Budu se těšit na další návštěvu.

Mgr. Naďa Skyvová2017-04-03

Děkuju Vám za zpětnou vazbu :-). A ráda se dozvím, jak jste tu úlevu prožívala a co s ní spolu můžeme udělat dál.

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

U paní Skývové byla má dcera,já jsem u sezení přítomna nebyla,ale dcera byla velice spokojená.Měla určité problémy,od kterých jí paní Naďa pomohla.Já jsem přišla až na samý konec sezení (dcera si přála být tam sama beze mě) a i na mě působila paní Naďa velice příjemně a mile.Mohu jen doporučit :-)
    Markéta

Mgr. Naďa Skyvová2017-03-01

Dobrý den paní Markéto,

bylo mi potěšením poznat Vás i Vaši dceru a vidět, jak hezký a zdravý může být vztah mezi dcerou a maminkou. A jak je dobré, když mají dívky oporu v dospělých ženách, které už vědí, jak je někdy těžké a zároveň taky krásné žít spokojeně svůj ´ženský´ život.

Mějte se krásně, Naďa Skyvová

Děkuju vám za práci a přeju Vám, ať s

• S

Soňa
    S paní Skývovou jsem měla několik sezení.Vždy jsem se cítila velmi příjemně a odcházela jsem v dobrém rozpoložení.Díky těmto sezením jsem si některé věci ujasnila.Pokud v budoucnu budu cítit potřebu profesionální pomoci určitě se opět obrátím na paní Skývovou.Děkuji:-)

Mgr. Naďa Skyvová2017-02-18

Dobrý den paní Soňo,

přeju Vám, ať máte svou odvahu stále při ruce a umíte si čím dál víc užívat všechno, co jste se naučila a ještě naučíte.

Jste báječná a to já děkuju Vám. NS