Přijímám: dospělí
Hotovost, Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami

Individuální psychoterapie • 1 000 Kč

Hypnoterapie • 1 000 Kč

Párová psychoterapie • 1 000 Kč

Tyto stránky jsou pro Vás, kteří hledáte profesionální psychologickou a psychoterapeutickou péči. Jsem psycholožka a psychoterapeutka se soukromou pra...

• Deprese

• Institut of Psychosocial Relations, Praha
Zobrazit více

• psychoterapie

Fotografie

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Umístění: Ordinace - Mgr. Naďa SKYVOVÁ individuální psychoterapie

Paní Skyvovou jsem navštívil již podruhé. Během první i druhé terapie jsem vždy přišel na nové myšlenky a dostal motivaci danou životní situaci řešit nebo alespoň se na ni dívat z jiného úhlu pohledu. Obě terapie byly příjemné a člověk poté odcházel s pocitem úlevy a motivací překonat životní překážky.
Jsem neskutečně vděčný za to, co jste pro mě udělala a zase jste mě posunula tím správným směrem. Děkuji Vám.

Umístění: Ordinace - Mgr. Naďa SKYVOVÁ individuální psychoterapie

Paní Skyvová je úžasný člověk, nakopne, namotivuje, posune vás tam, kam chcete a potřebujete. Naslouchá, je velmi empatická, milá a atmosféra v ordinaci je opravdu příjemná. Ještě před pár měsíci bych nevěřila, že se člověk může s její pomocí tak moc změnit k lepšímu. Děkuji za Vaši práci, jste skvělá!

Umístění: Ordinace - Mgr. Naďa SKYVOVÁ individuální psychoterapie

U paní magistry jsem byla možná před 2-3 lety a za tu dobu jsem prostřídala terapeuty i v ČR i v zahraničí a Vy jste byla prostě nejlepší ze všech. Extrémně mě naše úvodní konzultace namotivovala k posunu. Ano, pamatuji si, že jsem nevěděla co se životem a ke konci jste řekla, uvidíme, třeba i ten New York bude a já z něj nyní píšu tuto recenzi. Jen po prvním setkání jsem cítila, že to půjde a že je vše v pořádku a mohla jsem normálně spát! 5/5* doporučuji

Mgr. Naďa Skyvová

Kéž byste věděla, jak velkou radost mám, když se zpětně dozvím o výsledku a následcích naší spolupráce. Je však nutné napsat i to, že já můžu motivovat, projevovat klientům důvěru ve schopnosti, o kterých ještě ani neví a já je slyším nebo vidím. Co se s tím potenciálem stane, je však jen na Vás. A je krásné si přečíst, že jste se rozhodla své sny a přání zrealizovat. Těším se na pokračování! Naďa Skyvová

Umístění: Ordinace - Mgr. Naďa SKYVOVÁ individuální psychoterapie

Pani Skyvová je člověk na správném místě . Po terapii jsem odcházela s úsměvem na tváři , bolo mi fajn. Moc dakujem . S úctou Gabriela

Mgr. Naďa Skyvová

Dobrý den Gabrielo, moc děkuji za hezkou zpětnou vazbu. Když konzultaci můžeme skončit s úsměvem, je to příjemné. A když je výsledkem ještě i to, že se klientovi díky myšlenkám ze sezení podaří najít své místo v životě, je to ideální. Děkuji za práci, Skyvová

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Ordinace - Mgr. Naďa SKYVOVÁ individuální psychoterapie

Mohu jen a jen doporučit! Velmi příjemný přístup. Celé sezení bylo velkým přínosem a rozhodně nebylo poslední. Moc děkuji za dnešní terapii!

Mgr. Naďa Skyvová

Dobrý den Michale, děkuji za hezké hodnocení a práci. Smyslem terapie a každého sezení by měla být podpora, úleva a naděje. I když jde o těžké věci. Díky, že jste (si) to dovolil. Nashledanou, Naďa Skyvová.

Umístění: Ordinace - Mgr. Naďa SKYVOVÁ individuální psychoterapie

Paní Skyvová má empatický přístup. Narozdíl od mé psycholožky mi pomáhala otázkami rozvinout myšlenky a přijít na kloub celé věci. A pro mě, hovořit o svých pocitech a starostech bez odezvy nebo bez otázek je opravdu těžké. Jdete za specialistou proto, aby vám pomohl, aby vám dal radu, nebo alespoň nasměroval vtom, co máte dělat, jak máte pracovat na sobě, a to návštěva u paní Skyvové splnila víc, než rok docházení do psychologické ordinace. Rozhodně budu služeb paní Skyvové nadále využívat.

Mgr. Naďa Skyvová

Moc za tohle děkuju! Pro mě to byl moc hezký a příjemný čas. Psychoterapie je vhodná pro lidi, kteří jsou ochotni přemýšlet o svých emocích, kteří jsou ochotni něco změnit nebo udělat. A to neumím udělat já sama. K tomu musíme být dva a to se tentokrát stalo. Děkuju za to, že má má práce smysl. Naďa

Umístění: Ordinace - Mgr. Naďa SKYVOVÁ individuální psychoterapie

Paní doktorka mi moc pomohla. Po zkušenosti s jiným psychologem jsem byla překvapena, jak se mnou mluvila, všemu jsem rozuměla. Má velmi lidský přístup, cítila jsem se po konzultaci moc dobře. Odcházela jsem s nadějí, že je možné se cítit líp, že se mé potíže vyřeší. Můžu ji jen doporučit.

Mgr. Naďa Skyvová

Dobrý den Petro, moc děkuji.

Umístění: Ordinace - Mgr. Naďa SKYVOVÁ individuální psychoterapie

Bohužel paní Mgr mě již vstupně rozplakala ostrou otázkou, která mne trápí celé dětství. Na co dospělá žena potřebuje matku. Spíše bych řekla, že ji potřebovala jako dítě a nebyla tam. Navždycky to poškodí sebelásku, empatii, nemáte mateřský vzor. Bohužel mi tento tvrdý a necitlivý přístup nevyhovuje.

Dobrý den,
děkuji Vám za odvahu, s jakou píšete. Omlouvám se, že jste mou otázku a přístup vnímala jako tvrdou a necitlivou.
S Vaší odpovědí na ni plně souhlasím.

Umístění: Ordinace - Mgr. Naďa SKYVOVÁ Jiný

Děkuji paní Mgr. Skyvové za svého manžela Rostislava H., kterému navrátila sílu a chuť do života. Hned po první konzultaci udělala z manžela šťastného, veselého člověka. Ještě jednou díky. Doporučuje všem.

Dobrý den, moc děkuji a přeji Vám oběma dobrý nový rok. Naďa Skyvová

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Ordinace - Mgr. Naďa SKYVOVÁ individuální psychoterapie

Byla jsem spokojená, naslouchala mi a vše potřebné mi vysvětlila, abych měla lepší pohled na život.
Děkuji

Mgr. Naďa Skyvová

Dobrý den, děkuju, že jste naši práci takto zhodnotila, vážím si toho. Děkuju za práci a setkání, Naďa Skyvová

27 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobry den jmenuji se Lubomir.
Prosim vas o vaš odborny nazor.
Podle neurologa mam Tetanii a Panickou poruchu mam to již zapsano ve zdravotni kartě.
Je mi 35 let a toto zjištěni mi bylo diagnostikovano ve 30 po velkych potižich se zady a hlavou.
Některe syndromy jsem na sobě začal pozorovat už ve svych 15 letech schudli mi nohy,ruce,nadměrne poceni strach z važne nemoci a začal jsem citit pulsovani v lytcich toto je pravě věc o ktre jsem se ani nedočetl na diskuznich forech a nahani mi hruzu ale i dalši přiznaky ktere přetrvavaji dodnes.
Ve 23 letech jsem začal z podnikanim nakup a prodej textilu takže hodně prace stresu a řizeni dodavky zatim ještě pokračuji ale již zdaleka ne v takovem nasazeni. Od mych 30 let co mi byla diagnostikovana Tetanie a Panicka porucha se semnou obvodni lekař moc nebavi o ruznych problemech se kteryma za nim přijdu většinou odvrkne to mam taky a vickrat do roka,to nic neni atd. Neurolog se jenom zasměje a řekne tetanie pijte magnesium.
Nikdo mě na nic neleči taže mi nejspiš nic neni. (Jsem zoufaly)
Co mě ale nejvice trapi jsou pochudle končetiny ruce i nohy pulsovani v lytkach někdy když mame oslavu a přeženu to z alkoholem druhy den moje pulsovani v nohou hlavně lytcich je tak nesnesitelne že se bojim, doslova mi trha v nohou když se nato divam tak jakobych tam něco měl pod kuži. A ted se mi dotoho přidalo paleni kosti sekundarně střidave bolesti v kostech střidajici se pichanim v kostech hlavně nohy. Prosim vas poraďte mi moc vam budu vďečny za každou informaci a radu. Děkuji z pozdravem Lubomir

Dobrý den pane Lubomíre,
děkuju Vám za otázku a důvěru, se kterou se na mě obracíte. Nevím, jestli nějakou léčbu podstupujete (např. léky, psychofarmaka na panickou poruchu, jestli pravidelně užíváte magnesium, máte nějak upravenou stravu, apod).
Pokud jste řádně léčen svými lékaři a fyzické potíže se přesto nelepší nebo zhoršují, je čas začít se věnovat i psychickému stránce.
Pokud byste Váš stav konzultoval se mnou, zajímalo by mě, jak a jestli se staráte sám o sebe. Jak si vysvětlujete, že přesto, že jste tak mladý, Vás trápí tak dlouho fyzické potíže, které se nelepší. Zajímalo by mě, jak umíte pracovat se stresem, jak a jestli umíte odpočívat a čerpat síly. Jaké máte vztahy se svými nejbližšími. Jak umíte oddělit práci a osobní život.
To je můj způsob práce, kdy společně s klienty hledáme a pátráme po příčinách nemocí a přitom pracujeme (pomocí řízeného rozhovoru, psychoterapie a hypnózy) na tom, aby se klienti lépe poznali a uměli naplno prožívat vztahy a svět. Aby vnímali, co potřebují, a uměli zmírnit stres. Aby poznali, jak přemýšlejí, aby pochopili, jak naše myšlenky a emoce ovlivňují naše zdraví. Když takto klient začne pracovat, velmi rychle se stává, že začíná své fyzické potíže vnímat a vidět úplně jinak než doposud. A že se tyto potíže mírní, až jednou úplně zmizí.
Má odpověď je tedy v dlouhodobé (třeba jednoroční) psychoterapii, kdy Vás bude odborník provázet postupným lepším poznáváním a vnímáním sebe sama. Spousta našich zážitků, pocitů a myšlenek je však vědomě neuvědomovaná, proto může být velmi užitečné podstoupení hypnoterapie, kdy se pracuje na změnách na úrovni nevědomí.
Přeju Vám, abyste se brzy vyléčil a dozvěděl se o sobě důležité věci.

Mgr. Naďa Skyvová

Zdravím chci se zeptat jestli je možné potlačit nebo vyléčit tinnitus hypnozou,když vím že spouštěč byla psychika deprese a úzkost

Dobrý den, ano, tinnitus je možno uzdravit i pomocí hypnózy. Hypnóza je léčebná metoda, která pro řešení potíží využívá nevědomí. Hypnotický stav umožňuje přímým či nepřímým způsobem podněcovat nevědomé procesy, čím dochází ke hledání nových možností a řešení. Pokud víte, že tinnitu předcházely psychicky náročné prožitky, je to pro Vás dobrá zpráva, protože jakmile budete umět tyto prožitky dobře a zdravě zpracovat, utiší se i zvuky, které Vám tyto věci připomínají.

• Deprese
  • Fobie