Přijímám: dospělí
Hotovost, Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami

Hypnoterapie • 1 000 Kč

Individuální psychoterapie • 1 000 Kč

Párová psychoterapie • 1 000 Kč

Individuální psychoterapie a hypnoterapie. Psychologická a psychoterapeutická pomoc při potížích ve vztazích, práci i ve škole, při depresivním proží...

• Deprese

Hypnoterapie

Individuální psychoterapie

Párová psychoterapie

Ordinace - Mgr. Naďa SKYVOVÁ

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ordinace - Mgr. Naďa SKYVOVÁ individuální psychoterapie

Byla jsem spokojená, naslouchala mi a vše potřebné mi vysvětlila, abych měla lepší pohled na život.
Děkuji

Mgr. Naďa Skyvová

Dobrý den, děkuju, že jste naši práci takto zhodnotila, vážím si toho. Děkuju za práci a setkání, Naďa Skyvová

Jednalo se o moji první návštěvu a musím říct, že předčila mé očekávání.
Moc děkuji za přístup, lidskost a naslouchání.
Už teď vím, že se na příští návštěvu budu těšit.

Mgr. Naďa Skyvová

Dobrý den paní R., děkuju Vám za zpětnou vazbu a za práci. Pokud se na další konzultaci potkáme, těším se na Vás. Naďa Skyvová

Umístění: Ordinace - Mgr. Naďa SKYVOVÁ individuální psychoterapie

Docela jsem se bála, když jsem udělala první krok a to je, že jsem paní doktorce napsala. Neměla jsem vůbec důvod protože je to skvělý člověk, příjemná a hlavně jsem se nebála sní mluvit o mém problému za který jsem se styděla. Paní doktorka mi moc pomohla, kdyby bylo víc takových lidí kolem nás, tak je tak krásně na světě. Doporučuji všem, kteří trpí nějakým psychickým problémem o kterým si myslí že už mu nikdo nedokáže pomoct, taky jsem si to myslela a dnes? Mám novou práci, přítel mě požádal o ruku takže plánujeme svatbu a tohle období si strašně moc užívám a to díky paní doktorce. Práce s ní byla skvělá, nikdy bych neřekla jak povídání bude potom dost vyčerpávající, ale zabralo to, pokud mě přepada strach nebo špatný myšlenky hned si na ni vzpomenu a řeknu si co by tak chtěla abych v tuhle chvíli udělala nebo jak bych se měla zachovat. Doporučuji všem opravdu. Paní doktorko, jste skvělá žena a moc děkuju za vše opravdu si moc vážím toho, že jste mi pomohla. DĚKUJU!

Mgr. Naďa Skyvová

Dobrý den slečno Lucie, moc Vám děkuju za nádherné shrnutí naší práce. Abychom při psychoterapii došli k takovému výsledku, musí klienti splnit několik podmínek (chodit na setkání, jak jsme domluveni; měli by být ochotni zkoumat své pocity; navázat s terapeutem smysluplný vztah a mít motivaci pro změnu). Vy jste splnila všechny a ještě k tomu jste plnila úkoly a na změně aktivně sama pracovala, i nad rámec našich setkání. Řešení má opravdu každá potíž. Někdy je třeba více trpělivosti, někdy méně, ale už po třech sezeních a ´povídáních´ má být cítit zlepšení a úleva. Moc ráda jsem sledovala, jak přemýšlíte, jaké změny v životě děláte a budu ráda, když mi třeba za nějakou dobu dáte vědět, jak se Vám daří a pošlete fotku ze své vlastní svatby :-). Naďa Skyvová

Umístění: Ordinace - Mgr. Naďa SKYVOVÁ individuální psychoterapie

U paní Nadi jsem před 3 lety absolvovala devět konzultací. Po každé konzultaci jsem se cítila jako vyměněná, pozitivně naladěná a neuvěřitelně silná. Pomohla mi zmírnit životní tempo,vážit si sama sebe a jen díky ní řídím auto,což pro mě bylo do té doby naprosto panickou a stresující záležitostí. Dnes dojedu prakticky kamkoli a jízda autem je pro mě zábavnou činností,kterou si nesmírně užívám. Paní Naďa je opravdu profesionálka a empatická milá žena,která vás bude poslouchat a společne najdete řešení vašich problémů. Pokaždé,když můj život zase nabírá tryskové tempo,tak se snažím zbrzdit a vzpomenu si na Vás. Děkuji moc za vše. Jste skvělá.

Dobrý den paní Petro,
moc Vám děkuji za zpětnou vazbu. Je nádherné si přečíst, že si užíváte to, co dřív působilo paniku. Moc si cením, že se takto zpětně dozvídám, jak se máte. U Vás bylo velkou výhodou, že jste věděla, co chcete a byla jste ochotna na tom spolu se mnou pracovat. Pokud to tak je, je možné vyřešit úplně vše.
To já Vám děkuji za práci a inspirující styl, který jste vždy donesla.
Přeji Vám, ať Vás jízda životem baví, a ať je pro Vás a Vaše blízké tempo pokaždé maximálně příjemné a radostné. Naďa

Umístění: Ordinace - Mgr. Naďa SKYVOVÁ individuální psychoterapie

Paní doktorka byla velice milá a velmi mi pomohlo se otevřít někomu a vše mu říct úplně na plno , doufám že návštěva nebyla poslední . Děkuji a moc doporučuji

Dobrý den slečno Kateřino,
moc Vám děkuji, že jste si našla na napsání této zprávy čas, jste hodná. Doufám, že se Vám daří dobře a vše se dobře uzdravilo.
Píšete, že Vám pomohlo otevření se a naplno říct některé věci. Jsem moc ráda, že jste naše setkání vnímala takto. Psychoterapie přesně takto funguje. Kdy v bezpečném prostředí můžete povědět vše, co nejde říct jinde, když zjistíte, jaké to je, když Vás nikdo nehodnotí a opravdu poslouchá.
Těším se na Vás příště, Naďa Skyvová

Umístění: Ordinace - Mgr. Naďa SKYVOVÁ individuální psychoterapie

Po každé návštěvě u paní Mgr. Skyvové jsem cítila úlevu od starostí a stále větší sílu smutek překonávat. Dodala mi vnitřní sílu a ženské sebevědomí už jen tím, jak sama působí. Děkuji moc.

Mgr. Naďa Skyvová

Dobrý den Veroniko, moc Vám děkuji za pěknou zpětnou vazbu. Jsem ráda, že Vám naše společná práce byla užitečná. Mějte se krásně, Skyvová

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ordinace - Mgr. Naďa SKYVOVÁ

Dlouho jsem se styděla psychologa navštívit, až už jsem měla ty nejhorší myšlenky v životě. U paní magistry Skyvové jsem absolvovala několik sezení a hned po první návštěvě jsem odcházela s dobrým pocitem. Bylo nesmírně ulevující mít někoho, kdo mě poslouchá. Mluvila se mnou ´normální´ řečí a ne jako doktor. Neumím to popsat jinak než že jsem opravdu ráda, že jsem se odhodlala. Zachránila mi život a taky manželství, i když jsme se o něm cíleně nikdy nebavily. Vždy jsem měla na výběr, čemu budeme konzultaci věnovat. Nevěděla jsem, že i tohle je možné a že psychologie může fungovat takto jemně a slušně a svobodně. Můžu ji jen doporučit.

Dobrý den milá klientko,
děkuji Vám za vše, co jste napsala. Pokud se nám spolu podařilo změnit Váš pohled na psychologii/psychoterapii, mám z toho obrovskou radost! Na druhou stranu Vám potřebuji povědět, že vše, co se nám spolu podařilo, byla společná práce. Vždy jste byla ochotna přemýšlet i nad neobvyklými pohledy, které jsem Vám někdy nabízela. Ohledně termínů konzultací na Vás bylo spolehnutí. Slušnost, o které píšete, jste vnesla i Vy. Na psychoterapii se mi líbí právě ta velká svoboda, o které píšete, a Vy jste ji maximálně využila. Zázraky se dějí jen těm, kdo na ně věří :-) Přeji Vám, ať Vás život baví, i když pro to nebude na první pohled důvod :-). Mějte se krásně, Naďa

G

K paní Mgr.Skyvové jsem se objednala přes internet a jsem za tento krok moc ráda. Přivítala mě usměvavá paní, cítila jsem se moc dobře. Byla velmi empatická, zpětně si uvědomuji, že postupovala velice citlivě, měla jsem dost prostoru na ´vypovídání´ a otázky, které mi dávala, byly hodně dobré. Poprvé jsem zažila, že mě někdo skutečně poslouchal. Musela jsem hodně přemýšlet. Nečekala jsem, že dostanu jasný návod, co dělat, ale já ho dostala. Jen byl vytvořený přesně pro mě (nebyly to rady, které jsou v knížkách , kterých mám přečteny mraky). Konzultace mi pomohla si věci promyslet a rozhodnout se. Uvědomila jsem si, že vlastně nevím, co chci a co ne. Škoda, že konzultace trvá jen hodinu. A to jsme spolu strávily ještě pár minut navíc a nebyl to problém. Zvláštní je, že jsem dostala odpovědi na otázky a problémy, o kterých jsme ani nemluvily. Těším se na příště, GN

Dobrý den paní GN,
máte pravdu, mým úkolem není říkat, co má nebo nemá člověk udělat. Jsem často první, kdo klienty opravdu poslouchá a snaží se pochopit. Nehodnotím, nesoudím, nekritizuji. Spolu hledáme řešení potíže, která člověka přivedla. A vždy řešení je. I když vypadá situace kriticky, těžce, patově, je možné najít úlevu a vyřešení, i když to někdy trvá déle.
Mým úkolem je dávat dobré otázky, aby člověk našel svou cestu, jak být v životě spokojený. Jak dělat věci, které mu dávají smysl. A co taky nedělat, aby byl opravdu spokojený.
Odpovědi jste dostala proto, že jste velmi pečlivě poslouchala a v čase mezi konzultacemi jste pracovala.
To já se těším na Vás, Naďa

G
Umístění: Ordinace - Mgr. Naďa SKYVOVÁ

Pred návštevou psychológa som bola značne nervózna, nevedela som čo od terapie čakať a či mi skutočne pomôže, no pani Skyvová už od začiatku pôsobila neskutočne pozitívne, milo, ochotne, nechala ma sa vyrozprávať a nenápadne sa dostala k problémom ktoré ma ťažili. Po terapii som odchádzala s kľudom na duši a cítila sa skvele. Aj keď som riešila častokrát svoje bežné "banálne" problémy, vždy ma ochotne vypočula a naviedla k riešeniu, alebo inému pohľadu na vec. Navštívila som ju ešte 2 krát a vždy mi tá hodinka terapie veľmi pomohla, a dobrý pocit ešte pretrval niekoľko dní. Ako psychologičku ju môžem rozhodne doporučiť.

Mgr. Naďa Skyvová

Moc děkuju, mě bylo potěšením!
Už Vám asi nemusím psát, že nic není banální problém. Záleží na tom, jakou důležitost má pro Vás. Záleží na tom, jak člověk danou věc prožívá a jak ovlivňuje jeho život. To je u každého jiné, protože jsme (naštěstí) každý jiný a originální.
Často jsem první, kdo klienta skutečně poslouchá a spolu hledáme a tvoříme řešení a pomoc. Je složité postup napsat do slov, je mnohem lepší a zapamatovatelnější to zažít :-).
Jsem ráda, že pro Vás naše práce měla smysl, pro mě byla ještě k tomu pokaždé velmi příjemná a hezky plynula.
Děkuju i za ni, Naďa Skyvová

Umístění: Ordinace - Mgr. Naďa SKYVOVÁ

Návštěva u paní Mgr.Skyvové pro mě byla velmi inspirativní. Ve dveřích mi otevřela usměvavá profesionálka. Přišel jsem o pár minut dřív a při čekání na chodbě jsem byl trochu nervózní. Při vstupu do ordinace a brzo po začátku povídání nervozita úplně zmizela. Návštěvu u psychologa jsem dlouho rozmýšlel, vždy jsem si myslel, že si vše vyřeším sám. Pak jsem si ale uvědomil, že už si sám neporadím. Kromě psychických potíží se mi už přidaly i fyzické potíže (nespavost, bolesti hlavy) a už jsem nevěděl, co dál. A hned po první hodině terapie u paní doktorky Skyvové mi bylo líp. Poprvé v životě jsem zažil, že mě někdo opravdu poslouchal. A ze začátku to pro mě bylo hodně divné. Ale když jsem přišel domů, po dlouhé době jsem se cítil dobře. A po každé další konzultaci bylo líp. Začal jsem víc chápat, proč mě trápí bolesti, pomocí hypnózy jsem se naučil bolest zmírňovat.
Na začátku jsme se spolu domluvili, jak dlouho se spolu budeme potkávat, aby byl vidět výsledek. A ten se opravdu povedl. Nikdy bych nevěřil, že může psycholog pomoct. Ale opravdu se to stalo. Ještě nemám úplně vyhráno, ale už vím, že když se budu cítit hůř, mám za kým zajít. Líbilo by se mi, kdyby všichni psychologové pracovali takto.
Pavel

Dobrý den pane Pavle,
děkuji Vám za zpětnou vazbu. Vše, co popisujete, je pro mě smyslem práce, kterou dělám. Děkuji, že jste si dal s tímto souhrnem tolik práce a času.
Psychoterapie je dlouhodobější cesta, to někdy lidi odradí, přesto neznám více účinný způsob, jak být v životě spokojený.
Dnešní doba je velmi stresující a potíže, které přivedly Vás, jsou poměrně časté. Tělo je často vyčerpané, unavené a ´bolavé´, ale ve skutečnosti to bolí ´duše´. Protože nemá dost klidu, bezpečí a péče. Jednou z metod práce je i hypnóza, která je velmi účinná.
Když píšu toto shrnutí naší práce, máme spolu už dopracováno a za celou tuto práci Vám děkuji. Kdykoliv v budoucnu se ráda dozvím, jak se máte. Naďa

27 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobry den jmenuji se Lubomir.
    Prosim vas o vaš odborny nazor.
    Podle neurologa mam Tetanii a Panickou poruchu mam to již zapsano ve zdravotni kartě.
    Je mi 35 let a toto zjištěni mi bylo diagnostikovano ve 30 po velkych potižich se zady a hlavou.
    Některe syndromy jsem na sobě začal pozorovat už ve svych 15 letech schudli mi nohy,ruce,nadměrne poceni strach z važne nemoci a začal jsem citit pulsovani v lytcich toto je pravě věc o ktre jsem se ani nedočetl na diskuznich forech a nahani mi hruzu ale i dalši přiznaky ktere přetrvavaji dodnes.
    Ve 23 letech jsem začal z podnikanim nakup a prodej textilu takže hodně prace stresu a řizeni dodavky zatim ještě pokračuji ale již zdaleka ne v takovem nasazeni. Od mych 30 let co mi byla diagnostikovana Tetanie a Panicka porucha se semnou obvodni lekař moc nebavi o ruznych problemech se kteryma za nim přijdu většinou odvrkne to mam taky a vickrat do roka,to nic neni atd. Neurolog se jenom zasměje a řekne tetanie pijte magnesium.
    Nikdo mě na nic neleči taže mi nejspiš nic neni. (Jsem zoufaly)
    Co mě ale nejvice trapi jsou pochudle končetiny ruce i nohy pulsovani v lytkach někdy když mame oslavu a přeženu to z alkoholem druhy den moje pulsovani v nohou hlavně lytcich je tak nesnesitelne že se bojim, doslova mi trha v nohou když se nato divam tak jakobych tam něco měl pod kuži. A ted se mi dotoho přidalo paleni kosti sekundarně střidave bolesti v kostech střidajici se pichanim v kostech hlavně nohy. Prosim vas poraďte mi moc vam budu vďečny za každou informaci a radu. Děkuji z pozdravem Lubomir

Dobrý den pane Lubomíre,
    děkuju Vám za otázku a důvěru, se kterou se na mě obracíte. Nevím, jestli nějakou léčbu podstupujete (např. léky, psychofarmaka na panickou poruchu, jestli pravidelně užíváte magnesium, máte nějak upravenou stravu, apod).
    Pokud jste řádně léčen svými lékaři a fyzické potíže se přesto nelepší nebo zhoršují, je čas začít se věnovat i psychickému stránce.
    Pokud byste Váš stav konzultoval se mnou, zajímalo by mě, jak a jestli se staráte sám o sebe. Jak si vysvětlujete, že přesto, že jste tak mladý, Vás trápí tak dlouho fyzické potíže, které se nelepší. Zajímalo by mě, jak umíte pracovat se stresem, jak a jestli umíte odpočívat a čerpat síly. Jaké máte vztahy se svými nejbližšími. Jak umíte oddělit práci a osobní život.
    To je můj způsob práce, kdy společně s klienty hledáme a pátráme po příčinách nemocí a přitom pracujeme (pomocí řízeného rozhovoru, psychoterapie a hypnózy) na tom, aby se klienti lépe poznali a uměli naplno prožívat vztahy a svět. Aby vnímali, co potřebují, a uměli zmírnit stres. Aby poznali, jak přemýšlejí, aby pochopili, jak naše myšlenky a emoce ovlivňují naše zdraví. Když takto klient začne pracovat, velmi rychle se stává, že začíná své fyzické potíže vnímat a vidět úplně jinak než doposud. A že se tyto potíže mírní, až jednou úplně zmizí.
    Má odpověď je tedy v dlouhodobé (třeba jednoroční) psychoterapii, kdy Vás bude odborník provázet postupným lepším poznáváním a vnímáním sebe sama. Spousta našich zážitků, pocitů a myšlenek je však vědomě neuvědomovaná, proto může být velmi užitečné podstoupení hypnoterapie, kdy se pracuje na změnách na úrovni nevědomí.
    Přeju Vám, abyste se brzy vyléčil a dozvěděl se o sobě důležité věci.
    Naďa Skyvová

Mgr. Naďa Skyvová

• Zdravím chci se zeptat jestli je možné potlačit nebo vyléčit tinnitus hypnozou,když vím že spouštěč byla psychika deprese a úzkost

Dobrý den, ano, tinnitus je možno uzdravit i pomocí hypnózy. Hypnóza je léčebná metoda, která pro řešení potíží využívá nevědomí. Hypnotický stav umožňuje přímým či nepřímým způsobem podněcovat nevědomé procesy, čím dochází ke hledání nových možností a řešení. Pokud víte, že tinnitu předcházely psychicky náročné prožitky, je to pro Vás dobrá zpráva, protože jakmile budete umět tyto prožitky dobře a zdravě zpracovat, utiší se i zvuky, které Vám tyto věci připomínají.
    Naďa Skyvová

• Deprese