Mgr.

Naďa Skyvová

Psycholog, Psychoterapeut přijímá nové pacienty

19 názorů +přidat

Objednat se 624 návštěv profilu během posledních 30 dní

Individuální a rodinná psychoterapie a hypnoterapie. Psychologická a psychoterapeutická pomoc při potížích ve vztazích, práci i ve škole, při depresivním prožívání, při úzkostech a… Více

Objednat se

Je to velmi jednoduché

Vyberte si vhodný termín, zadejte údaje a potvrďte...Hotovo. Objednali jste si návštěvu!

Je spolechlivé

Termín návšětvy bude hned zapsán v online kalendáři lékaře a Vám zašleme připomenutí o návštěvě.

Je zdarma

Používání portálu a našeho objednávkového systému je pro pacienty zdarma.

• Ordinace - Mgr. Naďa SKYVOVÁ

Sokolská 11
    779 00 Olomouc, olomoucký

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby
    Hotovost, Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami

Služby

Individuální psychoterapie 800 Kč
    Rodinná terapie 800 Kč
    Hypnoterapie 800 Kč

Dotazy od pacientů (22)

Obáváte se o své zdraví?

Ask questions to thousands of doctors, you will receive answer for your question within 48h, completely for free.

Zeptejte se naších lékařů

Zkušenosti a dovednosti

• Individuální a rodinná psychoterapie a hypnoterapie.
    Psychologická a psychoterapeutická pomoc při potížích ve vztazích, práci i ve škole, při depresivním prožívání, při úzkostech a při psychosomatických obtížích.

Jsem zde pro Vás, kteří hledáte odbornou psychologickou a psychoterapeutickou péči. Každý člověk v průběhu života zažije situace, kdy si neví rady, které jsou pro něj nečekané a velmi náročné nebo traumatizující. V těchto chvílích může být spolupráce s odborníkem možností, jak tímto obdobím projít rychleji a taky třeba s rozšířením vlastních schopností a možností a růstem.

Nabízím Vám pomoc a řešení při potížích se závislostmi, úzkostmi, strachem a depresí, při neshodách ve vztazích, v práci, při vyhoření, i nadměrném stresu, při potížích se sebedůvěrou a identitou, při psychosomatických potížích.

Konzultace trvá 60 minut a její cena je 800,-Kč. Klient si platí cenu konzultace v plné výši, vždy na konci sezení. Nespolupracuji se zdravotními pojišťovnami ani s žádnou farmaceutickou firmou.

Platí se každá konzultace, pokud není zrušena alespoň s předstihem 2 dnů před smluveným termínem.

Mezi konzultacemi si dávám dost prostoru, aby pro Vás byla intimita psychoterapie naplněna co nejvíc. Snažím se, aby se klienti nepotkali ve dveřích a aby bylo dokončeno vše, co na konzultaci potřebujete dokončit.

V rámci psychoterapeutických služeb Vám můžu nabídnout i využití hypnózy, ať už klasické nebo tzv. ericksonovské. Prostřednictvím hypnózy klient rozvíjí a rozšiřuje své zkušenosti a může ji taky využít pro pochopení toho, co se mu děje v životě. Je to technika, která umožňuje výrazně ovlivnit prožívání, chování i fyziologické funkce člověka. Jde ji využít při léčení různých neurotických potíží, úzkostí a strachů, k odstraňování bolestí, špatných návyků, k uklidnění, ke zlepšení nálady, zlepšení spánku i celkového stavu.

Pokud se i Vy potýkáte s obtížnou životní situací nebo nemocí a přejete si najít jejich řešení a nové možnosti, nabízím Vám své služby. Měřítkem úspěchu je Vaše spokojenost s dosaženým výsledkem.

Více o mně a mém způsobu práce najdete na mých webových stránkách, v případě jakýchkoliv dotazů zavolejte nebo napište. Pokud Vám nevyhovuje termín pro konzultaci uvedený v mém kalendáři na těchto stránkách, budu se Vám snažit vyjít vstříc s jiným termínem. Děkuju za zpětné vazby, které během i po naši spolupráci, uvedete na tyto stránky.

Pokud máte zájem o první psychoterapeutickou konzultaci, můžete se objednat.
    Těším se na setkání a spolupráci s Vámi, Naďa Skyvová

Fotografie

Hodnocení pacientů

• T
    Umístění: Ordinace - Mgr. Naďa SKYVOVÁSlužby: Individuální psychoterapie

K paní magistře Skyvové jsem se poprvé objednala minulý rok na jaře. Hned po první návštěvě jsem věděla, že jsem udělala správný krok. V té době jsem se ocitla v těžké životní situaci, se kterou jsem si nedokázala sama poradit, ale věděla jsem, že to chci řešit. Ihned jsme začali pracovat s aktuálním tématem a postupně jsme odkrývali další důležitá témata z mé minulosti, která jsem neměla vyřešená (i když jsem si myslela, že je zpracované mám). Na každém sezení byla velice příjemná a otevřená atmosféra, ve které jsem mohla s plnou důvěrou sdílet veškeré emoce. Velice se mi líbilo, jak paní magistra volila jednotlivé terapeutické techniky, které mi byly vyloženě „šité na míru“.
    Díky paní magistře jsem v sobě našla sílu, chuť do života a hlavně svoji hodnotu. Nyní, když píšu tyto řádky, jsem silná, sebevědomá, cílevědomá žena, která je připravená kráčet po své cestě. Ráda bych touto cestou paní magistře moc poděkovala a vám všem, kteří máte ve svém životě nějaké trápení a chcete s tím něco dělat, vřele doporučila.

Umístění: Ordinace - Mgr. Naďa SKYVOVÁSlužby: Individuální psychoterapie

K paní magistře jsem se objednala v době, kdy jsem neměla radost ze svého života. Netušila jsem, kam se ta radost poděla a hlavně nevěděla, kde ji (opět) najít. Můj život byl plný trápení a ubíjejících povinností a já jsem nechtěla, aby takový byl. Dříve než jsem se objednala, zkoušela jsem na sobě a svém stavu pracovat sama - poslouchala jsem různé přednášky (komu by Dušek nedodal optimismu do života :-)), četla různé duchovní knížky, ale nic z toho nemělo dlouhodobější efekt. Dlouho jsem návštěvu psychologa odmítala, protože jsem si říkala, že to přece musím zvládnout sama a že na tom přece nejsem až tak špatně, abych nějakého vyhledala. Vždyť přece každý má trápení, každý má povinnosti, život přece není zábava ... Ale jednoho dne jsem si řekla, že to zkusím - co kdyby přecejen šlo touto cestou něco alespoň trošičku zlepšit. Tak jsem se objednala přes tyto stránky. A musím říct, že velice, ale velice lituji toho, že jsem to neudělala mnohem dříve. První návštěvy jsem se samozřejmě obávala, ale obavy byly po pěti minutách pryč. Paní magistra byla velice příjemná, povídaly jsme si zcela nenásilnou a přirozenou formou - až jsem si říkala, že takto jednoduše to přece nemůže jít ... a šlo ... po cca půl roce terapie, na kterou jsem se vždy moc těšila, jsem doslova a do písmene jiný člověk. Nevím, jak konkrétně to paní magistra udělala, protože to opravdu bylo zcela nenásilné, ale pokud byste dříve viděli tu utrápenou a utahanou ženskou bez elánu a tu, která teď sedí před počítačem a píše tyto řádky, tak byste tomu opravdu nevěřili. Stejně jako tomu nechce věřit mé okolí. Objektivně se v mém životě nezměnilo vůbec nic - mám pořád časově i psychicky dost náročnou práci, malé dítě, manžela, mnoho úkolů, problémů a překážek, ale subjektivně se změnilo všechno ... Můžu teď skutečně po necelých 2 měsících od ukončení terapie říct, že mám ve svém životě zpátky radost a díky této radosti mám i mnohem více energie. A všechno toto jde "zevnitř", ne z nějakého "přesvědčení v hlavě", že to tak je (jak to bývalo ještě před terapií). Nyní je můj život opět zábava a dnes už nechápu, jak jsem si vůbec mohla myslet, že by život zábavný neměl být. Na věci okolo sebe se dívám jinýma očima a problémy řeším s větší lehkostí - což dokázaly i poslední dva měsíce roku, které mám po pracovní (a potažmo i soukromé) stránce velmi náročné. Paní magistře bych tedy touto formou chtěla moc poděkovat. A vám, kteří se ještě zbytečně trápíte (tak jako já dříve), bych chtěla vzkázat, ať terapii opravdu zkusíte. Čas a peníze na toto vynaložené byly mou nejlepší investicí v životě. Lucie H.

Mgr. Naďa Skyvová2018-01-03

Dobrý den paní Lucie, ještě jednou Vám děkuju já :-). Mějte se krásně, Naďa S.

Umístění: Ordinace - Mgr. Naďa SKYVOVÁSlužby: Individuální psychoterapie

Paní doktorka je profesionál ,má velmi pěkný přístup ke klientovi.Dobře se sní povídá,člověk se s ní necítí bit nervózní. Už první návštěva pomůže.Vřele doporučuji.

Mgr. Naďa Skyvová2018-01-03

Dobrý den paní Moniko, moc Vám děkuju za shrnutí a čas. Přeju vám krásný a veselý nový rok, ať se Vám daří. Naďa Skyvová

Umístění: Ordinace - Mgr. Naďa SKYVOVÁSlužby: psychologické poradenství

Paní Skyvová je moc mílá a již při první návštěvě mi velice ulevila. Dostala jsem úkol, kterým mi pomohla zamyslet se jinak a začít přemýšlet nad jinými věcmi. Děkuji

Mgr. Naďa Skyvová2017-11-09

Dobrý den paní Lucie,
    děkuju Vám za tuto reakci. Ráda jsem Vás poznala. Jste nádherná žena, která očividně umí věci ukončovat, děkuju.
    Mějte se krásně, Naďa Skyvová

• Z
    Umístění: Ordinace - Mgr. Naďa SKYVOVÁSlužby: Individuální psychoterapie

Paní Naďa Skyvová mi pomohla zvládat v mém životě určité nepříjemné okamžiky bez stresu, a ráda bych jí touto cestou poděkovala. Už je to pár měsíců, co jsme spolu naposledy hovořily a když se ohlédnu zpět, mrzí mne, že jsem paní Naďu nepotkala dříve. Pomalu ale jistě se dívám na situace, které by mi v minulosti byly velmi nepříjemné, možná bych se jim i vyhnula, abych je nemusela absolvovat (např. cesta veřejným dopravním prostředkem), a nyní si dovolím říci, že mi snad i dělají radost a těší mne, že si banální záležitost, jako je cesta vlakem, mohu užít!
    U paní Nadi jsem absolvovala tři setkání, vždy v rozmezí cca 1 měsíce a po vzájemné dohodě jsme postupovaly pomocí hypnózy k zvládání stresu v mě nepříjemných situacích. Šlo to pomalu a postupně, ale šlo! Nyní se na sobě stále snažím pracovat a posouvat hranice o kousíček dál.
    Ještě jednou děkuji paní Nadě Skyvové a určitě ji za sebe mohu doporučit. Člověk s klaustrofobií v parní sauně je důkazem její dobré práce :-)
    Zuzana H.

Mgr. Naďa Skyvová2017-11-09

Dobrý den paní Zuzano,
    moc Vám děkuju za tuhle zpětnou vazbu. Je úžasné, s jakou chutí a elánem jste se pustila (od našeho prvního setkání) do nových věcí. A ještě si čtu, že Vás (dříve nepříjemné situace a věci) dokonce baví. Mám obrovskou radost. A troufnu si říct, že tohle vše je především Vaše práce. Kdybyste opravdu nechtěla, nezměnilo by se nic.
    Děkuju, že jste mě pozvala na část jízdy s Vámi, líbila se mi.
    Ať se vám daří, Naďa Skyvová

• O
    Umístění: Ordinace - Mgr. Naďa SKYVOVÁ

Každý člověk se může v životě rozhodnout, zda skutečně chce řešit své problémy a ne jen být jejich nezávislým pozorovatelem nebo (v horším případě) obětí. Ve mně toto rozhodnutí zrálo dostatečně dlouhou dobu, než jsem se k němu konečně odhodlal. Díky terapii, na kterou jsem docházel přibližně rok a půl (celkově asi 12-15 sezení) se mi podařilo najít určité negativní algoritmy v mém chování a pochopit věci, které se ve mě doposud udávaly bez zjevné příčiny.
    Úhel pohledu, který mi paní psycholožka poskytla, byl inovativní v tom, že nekladl žádné podmínky. Věci se děly, protože se měly dít. To jsem do této chvíle nikdy nechápal a často si je tak kladl za vinu nebo se jimi dlouze zabýval. Právě vědomí, že ne vždy můžeme vše efektivně ovlivnit, mi poskytuje svobodu. Nemá cenu řešit to, co nelze vyřešit. A díky tomu se mohu více zaměřit na pocity a na více instinktivní jednání bez toho, aniž bych sám sebe neustále posuzoval a hodnotil.
    Kromě toho určitě chci vyzdvihnout samotnou hypnózu - ta je skvělým způsobem, jak se postupně podívat na věci jinak. Těžko se to dá popsat, ani to není tak spektakulární, jak by se mohlo zdát, ale funguje to a lze to využívat prakticky v každé situaci. K samotné psychoterapii je to výborná přidaná hodnota a prospěje obzvláště lidem s velkým vnitřním pnutím, které nejsou schopní nějak ventilovat (aspoň tak mi to přijde). Pro mě hypnóza znamenala příjemný pocit uklidnění, navigaci neznámým územím a uvědomění si sebe sama.

Mgr. Naďa Skyvová2018-01-03

Dobrý den Ondro, ještě jednou Vám děkuju za takhle krásné shrnutí. A hlavně Vám chci popřát šťastný, zajímavý a taky veselý nový rok a všechno, co přijde i po něm :-). Naďa Skyvová

• P
    Umístění: Ordinace - Mgr. Naďa SKYVOVÁSlužby: Individuální psychoterapie

Paní Naďu jsem navštívila po opravdu dlouhém a pečlivém vybírání. Mohu říct, že této volby nelituji a dokonce předčila moje očekávání.
    Na jejím přístupu si vážím pozitivity, otevřenosti, přijímání člověka takového, jaký je. Ani na chvíli jsem neměla pocit, že by se mě snažila přetvořit, vnuknout mi její myšlenky, či popostrčit mě někam, kam bych sama nechtěla. V průběhu terapie se ptala na otázky, na které jsem mnohdy neznala odpověď, což někdy nebylo ani trochu příjemné (zjistit, jak málo toho o sobě vím). Díky nim jsem však dospěla k hlubšímu sebepoznání, které vedlo (a stále vede) k vřelejšímu přijímání sama sebe, k sebeúctě a sebelásce. Připomněla mi základní věci, které se v dnešní uspěchané době velmi lehko vytratí z denního života - jen tak se zastavit, užívat si přítomný okamžik, pracovat na vztahu k sobě, nežít život dle očekávání okolí a rozlišit, co je pro mě skutečně podstatné a co ne. S trochou nadsázky si dovolím říct, že jsem pod jejím odborným vedením nalezla ve svém životě onu chybějící harmonii a rovnováhu.
    Její způsob krátké terapie považuji za velmi účinný, především proto, že jsem absolvovala cca 10 návštěv a díky nim můj život nabral jiný směr a jiný rozměr. Stále mám na čem pracovat, ale díky pomoci paní Nadi mám odvahu pustit se do životních výzev i za předpokladu nutnosti vystoupit z komfortní zóny a čelit nástrahám okolí.
    Samozřejmě nedílnou součástí příjemné spolupráce jsou útulné pracovní prostory, diskrétnost a soukromí.

Milá Pavlíno,
    nemám na Vás jiný kontakt, než tento, tak aspoň touhle cestou Vám přeju krásný nový rok.
    Vašeho hodnocení si moc cením, děkuju.
    Je pravda, že když člověk absolvuje několik (ideálně 10 :-) ) konzultací, už jsou viditelné změny a opravdu je cítit, že se tento "vnitřní trénink duše" vyplatil. A u Vás se nikdy nestalo, že byste nepřišla nebo že byste nepracovala. Takže bylo jasné, že budete umět z naší společné práce vytěžit maximum a taky to budete umět dobře použít.
    Přeju Vám, ať se máte nejlíp, jak je to možné. Těším se, až se uvidíme i mimo terapii.
    Naďa Skyvová

PS: Twinings Flagship Store 216 Strand - jednou se tam podívám, děkuju!

Dobrý den,

na začátku jsem váhal, zda-li mám se svým problémem jít právě za psychologem.
    Jeho pomoc často vyhledávají lidé s mnohem složitějšími problémy než byl ten můj, i když i tak mi hodně komplikoval život a já sám jsem si s jeho řešením nevěděl rady.
    Proto jsem přece jenom psychologa vyhledal a zašel jsem za paní Skyvovou. Byla to má vůbec první návštěva u psychoterapeuta a nelituji toho. Paní magistra se mnou problém rozebrala a společně jsme našli řešení, díky kterému v budoucnu předejdu příčinám jeho vzniku.

Ještě jednou Vám moc děkuji za pomoc paní Skyvová.

M.

Mgr. Naďa Skyvová2017-09-24

Dobrý den Martine,

děkuju Vám za pěkné shrnutí. Mám radost, že se nám společně podařilo najít možnost a řešení, které jste potřeboval. Víte, že by se to nestalo, kdybyste i Vy opravdu nechtěl a nepracoval.

Přeju Vám hodně nových zážitků, Naďa Skyvová

• L

U paní Skyvové se mi líbil její přístup ke klientovi-nesoudí a dokáže vzbudit pocit, že jste plně přijati i se svými chybami, což mně vyhovuje ze všeho nejvíc. Mezi přednosti patří také vstřícnost.
    Psychoterapeutka pomáhá ne pomocí rad, kterých se nám dostává ze všech stran, ale pomocí reflexních myšlenek-nejčastěji otázek. Mohou být sice nepříjemné, ale můžou nás posunout dál a uvědomit si věci, kteté jsme dříve nevnímali.
    Po sezení a následném času straveným s něčím novým mně něco smysl dává a něco ne, co se mého problému týče. Je to jako puzzle-některé části jsou poskládané dobře, některé nikoliv.

Mgr. Naďa Skyvová2017-05-11

Dobrý den Lucie,

děkuju za Vaši pěknou zpětnou vazbu, vážím si jí. A taky toho, že se na život umíte dívat s humorem. Těším se na Vaši radost, až to puzzle uvidíte složené přesně tak, jak má být, a až uvidíte ten obraz úplně celý a ve všech barvách.

Mějte se krásně a těším se na vás, Naďa Skyvová

• M

Paní Skyvové, jsem byla poprvé. Moje první návštěva u paní doktorky, byla velice ulevující. Budu se těšit na další návštěvu.

Mgr. Naďa Skyvová2017-04-03

Děkuju Vám za zpětnou vazbu :-). A ráda se dozvím, jak jste tu úlevu prožívala a co s ní spolu můžeme udělat dál.