Praktický lékař pro dospělé
Primátorská 1196, Prachatice

Vyjímečná paní doktorka, na svém místě. Nic nezanedbává, vaše potíže vyslechne a hlavně je adekvátně řeší! K ní se nám vyplatí jezdit i světa kraj, po tom, co jsme se odstěhovali. Sestřička je taky moc milá a ochotná.

U paní doktorky jsem byla prvně ale je vidět jak je pečlivá a hned pomůže.Sestřička je taky sluníčko

Lepší lékařku jsem nepoznala.Milá,ochotná,se zájmem o pacienta.Kdyby bylo takových více.Dušová Ivana Záblatí

Pani doktorka je milá, spolehlivá a obětavá. Má o pacienty opravdu zájem a je ochotná pomoci.

Velice ochotná a obětavá paní doktorka, která má o pacienty skutečný zájem a snaží se pomoci.

Nezvykle empatická, vstřícná, absolutně spolehlivá. Kdyby každý lékař byl takový.
Věra Harvalíková,Volary.

Chodím k paní doktorce dvacet let. Je velmi milá, ochotná, snaživá. Jako jedna z mála se opravdu věnuje geriatrickým pacientům. Dokáže pomoci i tam, kde se na to ostatní lékaři vyfláknou.

Je velice obětavá, svědomitá, ochotná, vstřícná

Pani doktorka je vstřícná. Bohužel si občas psala (dnes snad už to nedělá) telefonické konzultace jako skutečné náštěvy na pojišťovnu.

je to doktorka na svém místě,příjemná a spolehlivá

2 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

už od Silvestra mě trápí opar přes celou pusu a nemůžu se ho zbavit. Vždycky se mi to po nějaké době podaří, ale za chvíli se objeví znova. Používám zovirax, pastu na vysušování, doplňuji B komplex a C. Nic nepomáhá. Byla jsem už u kožařky, ta mi předepsala prášky a mast, mast pořád používám, prášky jsem spotřebovala. Už si nevím rady. Prosím, máte radu, jak se oparu konečně zbavit? Děkuji.

Je několik možnosti , které je vhodnější probrat osobně , kontakty jsou dostupné

MUDr. Naďa Čejková

Dobry den, je mi 17 let a mam problem s penisem... na zaludu se mi delaji takove cervene flicky a na dotek boli... po pretazeni penisu mam na kuzi (ne na penisu, ale na kuzi, jak se pretahne) takove bile pupinky a kolem toho je to cervene... a celkove je ten penis takovy citlivejsi, po masturbaci boli a obcas po pouziti wc stipe.... hygienou to byt nemuze, myju se kazdy den. Celkem se za to stydim a nechci to nikomu rikat, ani s tim jit k lekari... kdyby slo poslat fotku, tak bych poslal i fotku ... nejlepe jestli by se to nedalo vyresit nejakou mastickou nebo necim podobny... dekuju za radu

Tento způsob komunikace nepreferuji, můžete zavolat

MUDr. Naďa Čejková