Adresy (2)

Velkopavlovická 25, Brno-střed , Brno
UROMEDA s.r.o.

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily urologů v okolí
Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily urologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Ověřeny pacient
Umístění: UROMEDA s.r.o. Jiný

Pani doktorka velmi erudovana pomohla mi moje obtíže diagnozovat dekuji za vlídné ošetření i když už k ni nechodím rad na ni vzpominam

M
Ověřeny pacient
Umístění: UROMEDA s.r.o. Jiný

Rád bych se zde touto cestou připojil k bezpočtu velmi spokojených zákazníků paní doktorky MUDr. Moniky Hanákové a celého jejího týmu profesionálů. Podstoupil jsem zde operaci předkožky a jsem z toho nadšený.
Rád bych všem, co mají obavy řekl, že v porovnání třeba s bolestí zubů,
je tohle nesrovnatelné. Ani samotný zákrok, ani dny po operaci nejsou nijak bolestivé, spíš bych řekl, že je oblast jen jinak citlivá. Na začátku Vám paní doktorka vše ochotně, velmi podrobně vysvětlí a pak se můžete svobodně rozhodnout, co Vám dá smysl a i když já nemusel, vůbec toho nelituji, ba naopak. Pocity které teď mám jsou úžasné, nejen co se hygieny týká, ale i v intimním životě, a co je nejdůležitější, maximálně jsem tak přispěl k ochraně bezpečnosti moji partnerky.
Nebudu zbytečně opakovat všechen výčet kladných superlativ na paní doktorku, ale za vše MOC DĚKUJI a paní doktorky si velice vážím.

J
Umístění: jiné místo Jiný

Obrátila jsem se s akutními potížemi na paní doktorku v době nouzového stavu karanteních opatření telefonem. Její vstřícný přístup byl vskutku mimořádný. S ochotou okamžitě pomoci, podrobným vysvětlením a zájmem o prevenci jsem se v takové míře dosud nesetkala. Postarala se o léčbu a i následně se přes celodenní vytížení zajímala. Mnohokrát děkuji.

I
Ověřeny pacient
Umístění: UROMEDA s.r.o. Jiný

Odbornice na svém místě. Mně paní doktorka zachránila život. Profesionální přístup. Vyšetření v ordinaci a odeslání na CT, vysvětlení zdravotního problému, doporučení operatéra a následná operace. Paní doktorka při operaci asistovala a po úspěšném zákroku mě stále kontroluje. Díky.

L
Ověřeny pacient
Umístění: UROMEDA s.r.o.

Paní doktorku mohu jen doporučit. Má velmi příjemné, milé a lidské vystupování. Po vyslechnutí mých problémů a po sonografickém vyšetření ihned odhalila pravděpodobnou příčinu. Vše pěkně, názorně a srozumitelně vysvětlí. Nasadila léky, které do dvou dnů zabraly.

M
Ověřeny pacient

Paní doktorka Hanáková je odborník na svém místě. Měl jsem problémy se skrácenou uzdičkou. Podstoupil jsem tedy operativní zákrok FRENULOPLASTIKU. Měl jsem obavy, že to bude nepříjemné a bolestivé, ale po zkušenosti u paní doktorky Hanákové musím říct, že jsem podstoupený zákrok ani necítil. Od samotného lokálního umrtvení až po konečné šítí bylo všechno bezbolestné a rychle provedené. Ani po zákroku jsem necitíl žádné bolesti, protože mi bylo doporučeno hodně ledovat a vážně to pomohlo. Proto musím služby paní doktorky vřele DOPORUČIT.

A
Ověřeny pacient

Dneska jsem prodělala u paní doktorky cystoskopii a mohu se přidat jen k dalšímu názoru, že to nebylo nijak nesnesitelné. Spíš jsem cítila něco jako píchnutí větší jehlou u vstupu do močové trubice. Pálení při močení mám, ale není to tak strašné jako při zánětu. Doktorka milá a něžná, přišlo mi, že semnou soucítí a je jí líto toho, že to bolelo. Všechno mi vysvětlila namalovala, neměla jsem pocit, že by mě chtěla odbít, prostě jsem spokojená s takovým přístupem. A píšu všem co mají jít na cystoskopii k paní doktorce NEBOJTE SE !!! příjemné to není, ale nic hrozného, přestaňte číst hororové komentáře ostatních :)

D
Ověřeny pacient

Včera jsem podstoupila u paní doktorky cystoskopii a mohu jen potvrdit, že strach byl daleko horší. Tohle vyšetření jsem dříve v jiné nemocnici odmítla, ale nelituji toho. Cystoskop, který tam na mě tehdy čekal, mi opravdu naháněl hrůzu. Co mi vadilo ale nejvíc, chyběl mi lidský přístup a pochopení...urolog by měl být hlavně empatický, protože co si budeme nalhávat, komu by se do takového vyšetření chtělo, ale samozřejmě je potřeba problémy řešit včas. Paní doktorka Hanáková je mimořádně vnímavá žena i výborná doktorka, empatická, šetrná...opravdu se vůbec není čeho obávat, cystoskopie mě ani trochu nebolela, jen to malinko píchlo a za 2 minuty bylo po všem. Ještě jednou moc děkuji paní doktorce i sestřičce.

J
Ověřeny pacient

Byla jsem před týdnem u paní doktorky na vyšetření. Musím ocenit její profesionalitu, zejména důraz na prevenci. Podstoupila jsem i cystoskopii, o které jsem slyšela jen hrozné historky. Paní doktorka je extrémě JEMNÁ!! Celé vyšetření bylo velmi rychlé a nebolestivé. Pocítila jsem pouze malinké krátké "píchnutí". Všem, kde se ještě cestoskopie bojíte, zdůrazňuji, že u této paní doktorky to opravdu je úplně zbytečné. Ještě jednou chválím. Kéž by takto empatických lékařů bylo víc. Jana Matyášová

I
Ověřeny pacient

Často se sama sebe ptám, proč není většina pracovišť odborných lékařů tak kvalitních, jako ordinace uroložky paní doktorky Hanákové. Zde je cítit zaujetí pro věc, PROPRACOVANOST SYSTÉMU PÉČE + PERMANENTNÍ SNAHA o jeho vylepšení. Ordinaci navštěvuji a CÍLENĚ SLEDUJI od roku 2011, tudíž mohu prohlásit, že "vím, o čem mluvím". PREVENCE, PERFEKTNÍ PÉČE, INFORMOVANOST jsou stěžejními atributy tohoto pracoviště na Viniční v Brně. Uvedu pár postřehů:
...Již při první návštěvě je jasné, že se nacházím v čekárně urologa. Je vybavena pítkem - dodržování pitného režimu, tamtéž dostávám od sestry k povinnému pročtení poučný materiál o zásadách návyků hygienických i stravovacích z pohledu urologa - předcházení urologickým problémům. Nástěnky nejsou pouhou dekorací.Obsahují výstřižky z odborných časopisů,novin, doporučení současné urologie.Vzdělávat se můžete dle libosti.Čekáte? Zajisté, že někdy ano. Nejste přece na světě sami.Však i v tomto ohledu jsem zaznamenala posun k optimalizaci, jistě ne poslední (mimochodem - dobrý lékař se také pozná podle toho,kolik ho vyhledává pacientů).
... Lékařka upřednostňuje, POKUD LZE, řešení neinvazivní ( předepisování antibiotik, řešení formou operace... není její první volbou), nabízí alternativy léčby...(ono také někdy záleží na angažovanosti pacienta). Je nesmírně svědomitá,vstřícná a komunikativní,stejně, jako její personál. S pacientem jedná rovnostářsky, bez nadřazenosti některých lékařských "bohů a polobohů".Ke stanovení diagnózy provádí maximum podpůrných vyšetření (nešetří své limity), NASLOUCHÁ pacientovi, je znalá psychosomatiky. "Hlídá" si vás nadále jako "svého" pacienta.
... Lékařka obratem uvádí v život nově ověřené poznatky z oblasti urologie. Poskytování rad i formou krátkých instrukčně-vzdělávacích filmů koncipovaných paní doktorkou či jinými erudovanými urology je možno v ordinaci opakovaně shlédnout.Zavedla dokonce praktickou instruktáž cviků pro ženy v prostorách své druhé ordinace školenou sestrou.
...V pracovně sestry je možno opatřit doporučené pomůcky (bez pracného shánění), obdržet tipy na související literaturu...
Stručně: VÁŽÍM si toho, ŽE MOHU být pacientkou této lékařky.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

2 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, je mi 22 let a mám problém už několik roků, že po vymočení mi po chvilce stejně troška moči unikne. Nejsem si jistý, čím to může být (asi prostata), prodělal jsem taky zánět močové trubice (cca mezi 12-16 rokem života). Zkoušel jsem brusinkové čaje a cvičení, kdy při močení onen proud na chvíli zastavím a pak zase pustím, ale ani to mi teď už nezabírá. Také občas pociťuji zvýšenou potřebu jít na záchod i když nemám, co pořádně vypustit z "nádrží".

Prosím o radu.

Děkuji

Určitě nepřerušujte močení. Poškozujete tím funkci močových cest. Brusinky tento problém nevyřeší. Také já doporučuji urologické vyšetření. Po zánětu v mládí můžete mít jizvičku v močové trubici a to může být příčinou úniku malé porce moči po mikci.
Zdravím. Dr Hanáková.

MUDr. Monika Hanáková

Dobrý den, poslední týden a par dnů mám problém s varlaty, při vyvrcholení masturbace občas vyjelo pravé varle do podbrisku, ale hned do vteřiny se vrátilo .. Asi po 3 dnech jsem si v horní části pravého varlete nahmatal tvrdší bulku, připadalo mi jak kdyby byla na tom svazci který vede z varlete.. poté mě par dni varle při chůzi bolelo a podobně.. 2 dny zpátky bolest úplně vymizela a připadalo mi i jak kdyby bulka začínala mizet (byla měkčí a menší), ale teď jsem si na ni sahal znovu a zase mi připadá stejná jako na začátku a ještě při prohmatavani nepříjemný pocit a občasná bolest .. Myslíte ze je to vážný problémy ? Upřímně se to stydím s kýmkoliv řešit, protože je mi 15 let a není to pro mě nic příjemného .. Kolik dni bych měl případně počkat jestli bulka zmizí ? Předem díky za odpověď

Dle mého názoru se musí co nejdříve udělat ultrazvukové vyšetření varlat. Ultrazvuk nebolí, není to nepříjemné vyšetření a mělo by vše vyjasnit. Obraťte se co nejdříve na odborného urologa.
Pokud žijete ve větším městě , bude pro vás snažší obrátit se na dětského urologa. Zdravím dr Hanáková

MUDr. Monika Hanáková

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.

Zkušenosti