Paní doktorka je pečlivá, pozitivní, usměvavá, poradí a nemusí se jí clovek bát s čímkoliv svěřit. A to i v pátek jako poslední pacient, kdy už by se dalo říct, že toho má za celý týden člověk plné kecky v praci :) Lucka Závodná.

Jánská 2, Brno
MEDICONET s.r.o. (mapa)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Běžný termín

Pani doktorka je vyborna. Odpovi na jaky koliv dotaz je trpeliva. Proste opravdu super. Jenom vrele doporucuji.

Naprosto fantastická paní doktorka, mladá, sympatická, usměvavá, vtipná, když je nějaký problém, tak člověka uklidní, poradí a trpělivě hledá řešení :) Nemůžu si vynachválit její velice lidský a osobní přístup. Za mě rozhodně nejlepší gynekolog, jakého jsem kdy v životě měla!

Souhlasím, výborná :)

Nejleší doktorka :)