Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Strnadova 22, Plzeň 2-Slovany , Plzeň
Zubní ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřeny pacient

Velice příjemná a šikovná lékařka ! Díky jí a p.Dr,Krňoulové se opět mohu smát na celé kolo :D. Milé sestřičky,příjemné prostředí,prostě - Tady vás naučí přestat se bát " zubaře " !!

Z
Ověřeny pacient

Zubare se bojim jak cert krize ale doktorka super a sestra to same :D

V
Ověřeny pacient

Naprosto perfektní doktorka. Přešel jsem nespokojen od původní zubařky, kde mě pořád bolely zuby a plomby vypadávaly po 2-6 měsících, jeden zub mi zničila. Paní doktorka Řehořová mi zuby dávala nějaký 2 roky dopořádku a její plomby bez potíží drží teď už víc jak 5 let. Jsem naprosto spokojen, nebojím se. Je velmi pečlivá a když vidí, že mě to bolí, tak trochu poleví, nebo počká, prostě skvělý přístup k pacientovi. Dokonce mi čistila zubní kámen a doporučovala kartáček, to bejvalá zubařka nikdy neudělala. V ordinaci je občas i sranda, paní doktorka je veselá a zasmál sem se i u trhání problémové osmičky, kdy bylo všude krve "jak z vola" :). Jsem rád, že sem chodím a doporučil jsem k ní i 5 známých a každý si ji chválí. Sice už má plno, ale vyškolila si tu kolegyni. Přítelkyně k ní chodí a taky naprostá spokojenost.

Tato skvělá a profesionální paní doktorka mě moc pomohla i po psychické stránce.......je s ní sranda a vůbec nic po jejích zákrocích nebolelo.
Je to moje oblíbená paní doktorka a vřele doporučuji pro přístup, který má k pacientům.

Naprosto skvělá! Ochotná, pečlivá, nebolí to.

Paní doktorka je sluníčko. Ošetření se nebojím, ale do ordinace se těším.

Ověřeny pacient

Nejlepší zubařka co znám!!!

Ověřeny pacient

U paní doktorky jsem podstoupila extrakci neprořezané osmičky a mohu potvrdit, že je to opravdu moc milá, ochotná a trpělivá lékařka, s profesionálním a přitom lidským přístupem k pacientům a také se smyslem pro humor, což se jistě zvláště u stomatologa opravdu cení :-).Velmi příjemná byla také sestřička a asistující paní doktorka. Moc děkuji všem třem za bezvadnou péči:-)

A

Byl jsem tam na plombu a dopadloto krásně vřele
doporučuji. je to ta nejlepší paní doktorka. Ale ve své ordina má také velmi milou a ochotnou sestřičku

P

Skvělá a ochotná zubařka, v ordinaci vždy příjemná atmosféra. Podstoupil jsem u ní chirurgické ošetření - vytržení osmičky, která byla křivá a nevyrostla. Přestože je to žena, operace proběhla bez komplikací, bolesti a ani netrvala dlouho. Velmi vřele doporučuji!

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti