areál Semtína, Rybitví
Sam. ordinace PL - stomatologa

Zobrazit ostatní zubařů v okolí

Pana doktora Strnada mohu jen doporučit. vše mi pan doktor spravil i to, co bylo téměř nemožné a jsem mu za to velice vděčný. Je to nejen špičkový stomatolog, ale i moc příjemný člověk. Naprosto mu důvěřuji Ing. Pavel Černý

Pana doktora Strnada mohu jen doporučit. To co mi jistá paní doktorka v H.M. pokazila, mi pan doktor spravil a jsem mu za to velice vděčný.

O

Pana doktora hodlám v nejbližší době opustit, jelikož není schopen vyřešit můj problém. Při kousání mě totiž bolí stolička. Bolest se objebvila po předchozí prodělané viróze. Pan doktor po prohlídce řekl, že tam nic nevidí a že mi vytrhne osmičku, protože bolest může být způsobena tím, že okolní zuby na sebe tlačí. To je ovšem nesmysl, což mi potvrdil i ortodontista. Místa mám v puse dost :-D Takže žádné zbytečné trhání nebude!!!!
Navíc bývá příšerna naparfémovaný, až je to jednomu nepříjemné a taky drmolí, takže mu strašně špatně rozumím. Za mě teda nic moc.

Velice dobrý lékař,fakt super,můžu jen vřele doporučit a sestřička taky bezva........ :-)

super

Doktor Strnad je super člověk a perfektní zubař.

Všem vřele doporučuji. Pan doktor je odborník a navíc je s ním legrace. Je to bezva chlap a sestřička je taky supr.

To je prostě doktor supeeeer!Bál jsem se zubaře ale u něj čověk nic necítí.Je s ním sranda.Tam se nebojíte ničeho!!!!Prostě týpek.

Pana doktora Strnada mohu také doporučit, postupně se k němu přehlásila moje maminka i kamarádka. Všem nám opravil resty minulých zubařů, vždy je ochotný a udělá si na pacienta čas.

Co mi předchozí stomatolog J.Sk. totálně za 30 let poničil, dal mi MUDr.Strnad dohoromady a dodnes mi to dobře slouží. Výborný, pozitivní lékař a se sestřičkou dobrý tým.