Ambulance estetické dermatologie
Vodní 21, Brno

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Umístění: Ambulance estetické dermatologie Jiný

Skvělá zkušenost! Pan doktor Müller je velmi pečlivý, ochotný a vstřícný. Vše mi nejprve vysvětlil, poradil a pomohl. Má přehled a znalosti mu nechybějí. Je velmi šikovný a jeho práce je efektivní. Navíc je to dobrý člověk se smyslem pro humor a je znát, že ho jeho práce baví. Jsem maximálně spokojená a doporučuji!

Umístění: Ambulance estetické dermatologie Jiný

Normálně recenze moc nepíši, ale tady musím. S návštěvou ambulance jsem byla naprosto spokojená. Pan doktor byl moc příjemný (i celý personál) a vše mi podrobně vysvětlil. Líbilo se mi, že během zákroku (odstranění znamínek) postupně popisoval, co zrovna dělá. Trošku jsem se bála bolesti, protože jsem na podobném zákroku ještě nebyla. Ale obavy byly nakonec zbytečné. Zákrok nebolel a pokud bude třeba, ráda sem přijdu i příště :)

Umístění: Ambulance estetické dermatologie epilace podpaží

Pan doktor dělá epilaci nedostatečně, aby měl více opakování a více peněž. V jiných laserových centrech jsou služby kvalitnější a pečlivěji prvedené za podstatně nižší cenu, pan doktor je arogantní a z lidí tahá opravdu jen peníze. nedoporučuji.

MUDr. Mojmír Müller

Dobrý den, je nám líto, ale žádnou paní Adámkovou, která by u nás podstoupila jakékoli ošetření epilačním laserem, v kartotéce nemáme. Naprostá většina pacientů je s laserovou epilací u nás spokojená. Rozhodně není pravda, že by pan doktor neinvestoval do kvalitní přístrojové techniky, za 13 let provozu máme v ambulanci celkem 5 lékařských přístrojů pro laserovou epilaci, ty zastaralé však již nepoužíváme, viz http://www.drmuller.info/laserova_depilace.php .
Recepce ambulance dr.Műllera

Toto je má první recenze na internetu, ale rozhodla jsem se, že se o své zkušenosti s Vámi podělím. Pan doktor Muller na mě nechal velmi špatný dojem, z mé první a zároveň POSLEDNÍ návštěvy jsem byla velmi zklamaná. Za svůj život jsem navštívila celou řadu soukromých lékařů, profesionálů, kteří si svým elegantním a lidským přístupem dokážou získat jak přízeň pacienta, tak si zároveň požádat o zaplacení velké částky peněz. To se pak vše odrazí na tom, kolik pacientů se k nim rádo vrátí a já jsem byla jedna z nich, i když nepatřím k bohaté vrstvě. Tento pocit jsem bohužel neměla v ordinaci doktora Mullera, který dával evidentně najevo, že je mu úplně jedno jaký mám jako pacient problém ( většinou při návštěvě lékaře této profese se jedná o problém fyzický i psychický dohromady). Lékař bez jakéhokoliv pochopení stále ironicky něco komentoval a nejapnými poznámkami mě urážel. Nakonec arogantně konstatoval, že kdo nemá dost peněz, v jeho ordinaci nemá co dělat. Musím se přiznat, že jsem se s takovým chováním lékaře ještě nesetkala a v životě bych se tam už znovu nevrátila. Pan doktor by si měl připomenout znění textu Hippokratovy přísahy, na kterou zřejmě už zapoměl.

U pana Mullera jsem byla opakovaně na epilaci laiserem v oblasti bikin a brazil. Po srovnání s jinou estetickou klinikou, kam jsem přešla, po neprofesionálním neslušném jednání pana doktora Mullera, který mi mimo jiné tvrdil, jak jeho ordinace používá nové stroje a v jiných ordinacích ne - mohu nyní konstatovat, že má stroje zastaralé, které způsobují zbytečnou bolest. Zákrok se sice s jeho stroji dal vydržet, ale palčivá bolest to stále je a nic příjemného to není a trvá dlouho (ca. 20min, kdy se musí ledovat, jinak to nevydržíte), nabízí dokonce krém na zmírnění bolesti za 100kč příplatek. V jiné ordinaci žádný krém za 100kč nebyl potřeba, jejich epilační laiser téměr nepůsobil bolest a zákrok trval výrazně kratší dobu. Takže přístroje pana Mullera a jeho ordinaci opravdu nedoporučuji. Tváří se profesionálně s pěknou ordinací, ale do nových strojů již neinvestuje. Když si vzpomenu na vstupní rozhovor, kde zákroky vysvětluje a cena je 250-500kč, tak hodnotím, že pouze z pacientek tahá peníze.

Pan doktor Muller je velice profesionalni a prijemny. Cely vykon dopodrobna vysvetlil i behem vykonu neustale upozornoval na to co bude delat. Kez kdyby bylo takovych lekaru vice. Mohu vrele doporucit!

No... znamínko nevím jestli bych si u něho nechala odstranit. Ale byla jsem na laserové depilaci, protože jsem měla vleklé potíže se zarůstáním chloupků a teď je to x násobně lepší. Ale mršky začly zase dorůstat, takže váhám jestli jít znovu nebo zkusit ještě jiné zařízení pro srovnání. Zdá se mi, že začly dorůstat moc brzo.

K panu doktorovi chodim uz leta, hodne mi pomohl co se tyce akne, byl vzdy profesionalni, slusny, vzdy se me ptal na muj nazor. Ceny za vykony ma na nizsi urovni nez je standardem v teto oblasti. Personal velmi slusny a zdvorily. Ambulance moderni a cista. Sluzby pana doktora Mullera mohu jen doporucit.

Já osobně jsem byla vždy spokojená. Znamínka mi už několikrát odstraňoval laserem a jen poprvé jsem byla překvapená, že laserem jde řezat jako skalpelem. To, co se panu doktorovi nelíbilo, poslal na vyšetření. Dopadlo to dobře, byly tam nějaké změny, naštěstí ne nádor. Přestala jsem se opalovat a jednou ročně mám chodit na kontrolu. Snad to bude i dál v pořádku. Navíc se všechno zahojilo mnohem lépe než po obyčejném řezání a šití. Vyzkoušela jsem i laser na chloupky a když to srovnám s ošetřením před asi deseti lety, tak to je v pohodě. Štípání cítím jen při ošetření, kůže do hodiny zbledne do normálu a hlavně, chlupy postupně mizí. Nic špatného opravdu napsat nemůžu.

ahoj vsichni,ja jsem byla s pristupem pana doktora velice spokojena,jasne ze je na penize,a kdo dnes neni,ale pece podle meho nazoru odpovidajici a ty ceny prave nejsou vubec tak strasny.. doporucuju