Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

52 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
B
Umístění: Poliklinika II Hradec Králové Jiný

Jsem velice spokojená s přístupem paní doktorky ,ale i sestřičky. Obě vás přivítají s úsměvem . Příjemné prostředí , můžete se v klidu svěřit se svým problémem a vždy poradí - pomůže. Je to člověk na svém místě.
Chodím k ní ráda . Jsem jí vděčná za mnoho . Slova jsou zbytečná, její péče mluví za vše. Moc jí děkuji.

L
Ověřený profil

Je to ta nejlepší doktorka, kterou jsem kdy měla možnost poznat. Je velmi pečlivá a starostlivá. její milé vystupování je díky vstřícnému a vlídnému vystupování velmi příjemné a lidské. Člověk se u ní necítí jako pacient číslo x, ale přirozeně, tak jak by se chtěl cítit v každé ordinaci. Ráda bych dodala, že i nynější sestřička má přesně ty vlastnosti, které dodávají ordinaci ten nej dojem.

V
Ověřený profil

pani doktorka je velmi milá ,poradí a je velmi pečlivá, odborník na svém místě. A zkuste si vážení pacienti zajít k jinému lékaři ,a uvidíte jakou dobu tam budete čekat na ošetření.


L
Ověřený profil

velice prijemna,mila a odbornice,jsem spokojena,nikdy bych nemenila,preji ji aby se ji darilo,skoda jen ta cekarna plna lidi


R
Ověřený profil

Absence nezbytné odbornosti! POZOR: Schopná předepsat léčivý přípravek s účinnou látkou, na kterou je pacient přecitlivělý a vyvolává u něj závažnou alergickou reakci. Informace o této přecitlivělosti měla lékařka k dispozici v několika lékařských zprávách z vyšetření na specializovaných pracovištích. ZÁSADNĚ NEDOPORUČUJI!


J
Ověřený profil

Neskutečně dobrá doktorka! Takového profesionála aby člověk pohledal. Po lidské i odborné stránce 1*. Nevýhoda je sice delší fronta v čekárně, ale není se čemu divit.


T
Ověřený profil

Velice příjemná a milá paní doktorka. Oceňují její profesionální a citlivý přístup. Vše vysvětlí. Velice doporučuji! Akorát se u ní dlouho čeká v čekárně :-((


K
Ověřený profil

Asi jsem měla a mám štěstí.Paní doktorka je vynikající a před ní jsem měla pana doktora Pribiše a ten byl také vynikající.Více takových lékařů.Kašparová


Tato pani doktorka nejlepší co ze skutečnosti znám je člověk na svém místě a vzor pro všechny lékaře, kteří mají jen diplom a vstach k lidem jim chybí. Je to naše zlatíčko.


Ověřený profil

Paní doktorka je velice pečlivá, s lepší sékařkou jsem se nesetkala. Doporučuji.


Došlo k chybě, zkuste to znovu