Umístění: Poliklinika Modrá Hvězda Jiný

Nechodím k paní doktorce dlouho a často,ale mám paní doktorku ráda pro její lidskost .Sestřička je taky fajn.

Umístění: Poliklinika Modrá Hvězda Jiný

Paní doktorka je velice náladova, takže když má dobrou náladu vše je naprosto v poradku… pravda je ze pokud mate jednou za rok chřipku či podobnou věc tak tu jednu návštěvu neřešíte… ovšem když mate dlouhodobě problém tak už vas ty její nálady přestanou bavit. Nepřijde mi normalni aby položila telefon uprostřed vaši věty, praskla vám dveřmi před nosem a když si dovolite po třech hodinách odejít jelikož proste musíte tak to vám hned vola co si to vůbec dovolujete odejít a začne na vas opět rvat! A to nemluvím o vydání lístku na peníze atd…. Ještě ze už jsem pryč!

Rysová M. .....Úplnou náhodou jsem narazila na tyto hodnocení. Chodím k paní doktorce fakt už hodně dlouho, začala jsem ještě když byla v Jaselské. S negativními názory se bohudík neztotožňuji, já mám jen dobré zkušenosti. Nikdy jsem nebyla odmítnuta,natož odbytá. Vždy jsem svůj problém mohla řešit s důvěrou a když bylo nutné,byla jsem doporučená k odborníkům. Já jsem prostě spokojená a ač ne často,ale vždy paní doktorku ráda vidim, sestřičku nevyjimaje...

Když jsem k paní dr. Pekařové nastoupila, byla jsem moc ráda, že mám takovou veselou a hovornou paní doktorku! Po předchozích zkušenostech jsem k ní chodila fakt ráda. Když jsem k ní chodila s prkotinama, tak bylo vše ok..žádný problém ale zhruba před třičtvrtě rokem jsem začala mít nějaké zdravotní potíže, které mě omezovaly v životě..nevolnosti, motání hlavy, závratě...neschopnost vstát z postele...podotýkám, že mám 2 malé děti! pani dr. udělala nějaká vyšetření..vše v pořádku ale když jsem k ní přišla asi potřetí, že je to čim dál horší..tak začala být velice nepříjemná, mluvila semnou jako bych si něco vymýšlela :((( Musím říct, že jsem tenkrát byla dost špatná z toho stavu a ona semnou mluvila dost ošklivě. Skončila jsem v nemocnici...bylo to na Vánoce..takže o nějakém Štědrém dni nemohla být ani řeč..bylo mi neskutečně zle..ležela jsem na neurologii. I po návratu z nemocnice mi bylo pořád špatně, tak jsem ho poslala k pani dr. manžela aby jí řekl co a jak a že bych potřebovala nějaká další vyšetření protože je to pořád špatné :( Absolutně nepříjemná, neochotná sestra ho hned sjela, že co si dovoluje na ně ťukat..jen na ni koukal, řekl ,co potřebuje a ona zavřela..za chvíli vyšla a dr. na manžela hulákala z ordinace, že ať laskavě manželka nejřív donese propouštěcí zprávu z nemocnice, že už tady dávno měla bejt..a poslala ho pryč! manžel jen po zabouchnutí dvěří dodal " to bych tady z toho blil" a i někteří lidé v čekárně mu dali za pravdu :(( Tak jsem se k paní dr. druhý den dobelhala s motolicí..točil se semnou celej svět a byla odhodlaná vzít si svojí kartu a už se tam nikdy neukázat. Paní doktorka si mě zavolala do ordinace a už ve dveřích na mě začala celá rudá ječet..bylo mi zle. Vůbec jsem neměla sílu se tam s ní hádat..vzala jsem si kartu a nezapomenu na její posl. slova: víte co? radši už běžte..jsem vlastně ráda!
Po těchto slovech jsem se utvrdila v tom, že tohle neni člověk na pravém místě..
Prožívala jsem nejtěžší období a ona se ke mně chovala jak ke kusu hadru..
Omlouvám se za slohovou práci ale nezdálo se mi fér tuto dr. tady jen vychvalovat protože vím i od ostaních, že od ní z určitých důvodů odešli.

Donívám se, že jsem náročný pacient, ale na tuto lékařku nedám dopustit. Příjemné prostředí, nikdo se na Vás nepovyšuje a má vždy čas vyslechnout Vaše problémy. Sestřička je milá a obětavá. Vždy se cítím dobře a pochopená, když od nich odcházím. Za to ji patří velký dík, není to totiž samozřejmost.

Dobry den, navštěvuji ordinaci MUDr. Pekařové již několik let. Nikdy jsem neměla v této ordinaci problém. Vždy jsem se setkala se vstřícným přístupem, ať již paní doktorky nebo sestřičky. Pravě k sestřičce bych chtěla uvést, že s jejím příchodem vstoupila do ordinace příjemná atmosféra a prostředí. Zkuste si představit jeden běžný pracovní den sestry. S kolika pacienty se během dne potká, ne každý přijde zcela dobře naladěn a od paní doktorky odchází spokojeny a ošetřený. Sestřička je dobrou duší celé ordinace. Co vše si musí od nedočkavých a některých arogantních pacientů vyslechnout, když přijdou bez objednání, pospíchají, protože si odskočili ze zaměstnání nebo si jdou „přeci jen pro ten recept“. Na druhé straně co ti kteří se řádně objednají a očekávají, že budou v tom daném čase ošetřeni. Co má chudák sestra dělat, když se všichni tito pacienti na ní sesypou s požadavky a přitom musí zpracovat dokumentaci, založit zprávy, připravit žádanky a přitom se usmívat, tvářit příjemně. Zkuste si všechno představit a pak se vyjadřujte o tom, zda je nepříjemná či ne. Mne osobně se nestalo, aby se sestřička tvářila nepříjemně či arogantně. Naopak o jejím přístupu k práci, lidem by se mohlo psát. O paní doktorce nemluvě. Ale je to přeci jen Váš názor.

Super doktorka vzdy my pomohla ne bo me poslalla na dalsi vysetreni nikdy sem nemel sni problem davam 1* :)

Na kašel a rýmu je dobrá, ale obávám se, že víc než to nedokáže rozpoznat. Chodím k ní jen , když opravdu nemám vyhnutí. A když tam potřebuju už právě urgentně, tak mi sestřička nabízí termín za tři dny. To už ale doktorku nepotřebuju. A taky u ní fungujou známosti a protekce...

mudr.Pekařová léčí celou moji rodinu,jsme s ní velice spokojeni,je svědomitá,a výdy nám vyhověla jen se sestrou je to trošku horší bývá nepříjemná a náladová,ale to je čistě věc názoru,jinak tuto doktorku vřele doporučuji.

Je nejlepší, ale nikdy si nepamatuji ordinacni dobu