Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Václava Vacka 1668, Ostrava
Praktický lékař pro dospělé

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřeny pacient

Paní doktorka je na rozdíl od jiných, se kterými mám nedobrou zkušenost, zodpovědná. Nezajímají ji pikantnosti ze soukromého života, ale jde rovnou k věci. Možná nemá pokaždé úsměv přes celou tvář, ale já se chodím k lékaři léčit, ne pobavit. Líbí se mi její názory a spolu se skvělou sestrou tvoří sehraný tým. Petra Kupková

D

velmi vstřícná lékařka....se snahou pomoci,obětavá a vždy správně určující diagnozu a taky bych chtěl pochválit práci zdravotní sestry- vše dobře zorganizováno,je vždy milá a usměvavá.Oběma velice děkuji

H
Ověřeny pacient

Velice dobrá lékařka... vždy vstřícná, se snahou pomoci. Umí se vcítit a vhodně zvolit lék i léčebný postup. Děkuji.

M
Ověřeny pacient

Výborná lékařka, perfektní sestřička, dámy na svém místě!!!

Musím pochválit sestru, která je nejen sympatická, trochu rázná, ale podle mě dělá svou práci perfektně!

Před 30 lety jsem k ní chodila a byla výborný diagnostik i lékař....dnes už zřejmě vzhledem k věku bohužel léčí "od stolu" a jede v zažitých kolejích, což nesvědčí ani pacientům, ani její pověsti.
Místo toho, abych ji měla zafixovanou jako odborníka, díky tomu, že do dneška ne"léčí" moji maminku ji nikomu nedoporučuji.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Nejspíš se tady budu opakovat, ale paní doktorka je skutečně velice náladová a působí dojmem, že je i líná. Faktem sice je, že mé angíny mi vždy s úspěchem dobře vyléčila a kousek zodpovědnosti v ní určitě je, ale nic navíc od ní nečekejte... Musím však pochválit sestru, která je nejen sympatická, trochu rázná, ale podle mě dělá svou práci perfektně! Přesto uvažuji, že přejdu k jiné lékařce.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Vstřícná, ochotná, výborná lékařka.

Ověřeny pacient

Jinou paní doktorku bych nechtěla :-) . Vždy měla přesnou diagnozu a byla vstřícná a nejednou mi velmi pomohla. Je to člověk na svém místě . Tímto jí i moc děkuji.

P

V době nepřítomnosti mé lékařky, jsem vyhledala její pomoc, s příznaky boreliozy, horečkou a flekem na noze, jsem sice dostala antibiotika, ale odcházela jsem s diagnozou chřipky. Se slovy, to nic není, jsem si připadala jako simulant. Se zděšením mé paní doktorky, a okamžitých testech, se moje obava potvrdila. Zkušenost tedy dobrou nemám.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti