MephaCentrum, a.s.
Opavská 962/39, Ostrava

Umístění: MephaCentrum, a.s.

Zezačátku jsem z ní byla nadšená(když nebylo co řešit).Ale postupem času jsem byla šokovaná když mi naštvaně řekla,že mi napíše Neurol když jsem si dovolila se zeptat jestli navýšení léku nebude pro mne moc(jednalo se o lék na tlak který jsem mívala už tak dost nízký).Chcete odběry tak vám řekne,že ty co byly před rokem byly v pořádku tak není třeba(a v nemocnici zjistili nízkou hladinu minerálů).Nemůžete užívat lék s danou interakcí tak vám píše úplně stejně působící jen jiné názvy.Přešla jsem jinam a jsem maximálně spokojena.

Katastrofa ..jsem mladá žena co má děti,takže podle ní nemůžu být nemocná a nemůže mě nic trápit a je to psychický původ ,větší urážku jsem od lékaře neslyšela,než něco podcenit,je lepší udělat x vyšetření,nikomu to ruce neutrhne ale p.doktorka je neochotná a jakmile usoudí,že Vám podle ní nic není,hned Vás označí za blázna,takže si své bolesti asi vymýšlím ..ikdyž jsem už rok nebyla u lékaře,což je na hypochondra nezvyklé ..odcházím od ní.

Příjemná,zodpovědná,vynikající lákařka,která dbá na zdraví pacienta a vždy se snaží vhodnou léčbou nás zařadit opět do reálného života.Jen je mi líto,že z mého zdravotního střediska odešla,teť je pro mne na dojíždění daleko.Přeji jí mnoho spokojených pacientů a hlavně hodně zdravíčka!Spokojená pacientka s manželem.

Při nenalezení nemoci i při stálých problémech pacienta ho posílá na psychiatrii a dělá z něho hypochondra. Chování na mne působí jak z dob totality.

Vynikající lékař, zodpovědná, empatická, příjemná, snaha vyřešit problém jak nejrychleji to jde a nasadit vhodnou léčbu. mohu jen DOPORUČIT