Miroslava Hendrychová, zubař Vysoké Mýto

Husova 191/IV, Vysoké Mýto
Sam.ord. PL - stomatologa

2.5

Umístění: Sam.ord. PL - stomatologa Emergency navsteva

Prijela jsem na prazdniny domu a rozbolel me zub. Protoze byl statni svatek, musela jsem navstivit jeji ordinaci, ktera zrovna mela sluzbu. Sestricka byla neprijemna uz od zacatku, nicmene pani doktorka pusobila velmi pratelsky. Po vyvrtani kazu mi nechala zub otevreny s tim, at si pozdeji zajdu na uzavreni zubu ke svemu zubari.
Kdyz jsem po vikendu prisla ke svemu zubari, zdesil se, jelikoz se pani doktorce podarilo stenu zubu provrtat malem skrz na skrz a kdyz se snazila dostat ke korenu zubu, nejspis se ji tam ustipnul kousek vrtacky. Pristi tyden me ceka 3 navsteva zubare, pri ktere se rozhodne, jestli je mozne mi nasadit na zbytek zubu korunku nebo jestli ho budou muset vytrhnout. Takze mozna uplne zbytecne, kvuli kazu a spatnemu prvnimu osetreni, prijdu o zub. A to nemluvim o tom, ze celkova cena osetreni zubu me ted prijde na skoro 50 000 vzhledem k tomu, ze ziju v zahranici a ceny tu jsou mnohem vyssi.

Ackoliv pani doktorka pusobi velmi prijemne, je mi to lito, ale jeji sluzby bych rozhodne nedoporucila.

Já i celá naše rodina si paní doktorku nemůžeme vynachválit. Ze svých předešlých zubařů jsem měla strach a téměř jsem k nim nechodila. K paní doktorce se chodit nebojím, je velmi hodná, ochotná, příjemná, vždy zub opíchne, aby to co nejméně bolelo. Nejlepší zubařka z těch, u který jsme kdy byli. :)

PANÍ DOKTORKA JE VELMI MILÁ A PŘÍJEMNÁ. VŽDY MI POMOHLA. JE TO ODBORNÍK NA SVÉM MÍSTĚ.

Paní Hendrychová je velice hodná, příjemná, šikovná a moc mi pomohla v době nepřítomnosti mé zubní lékařky. Mohu všem jen doporučit. Alena B.

nemám s touto doktorkou problémy

S každým je hned vyřízena, je arogantní,za nekvalitně odvedenou práci nechce nést zodpovědnost, nedodržuje své ordinační hodiny. Její sestřička se chová stejně.

Chodím k ní asi tři roky a nemůžu si stěžovat. Zatím mi totiž vcelku nic nedělala. Dvakrát mi trhala zub moudrosti a to bylo úplně v pohodě. Tak jen doufám, že nemám pusu plnou kazů, protože moje bývalá zubařka mi vrtala na každé kontrole.

Nepříjemná, neochotná. Začala jsem tam chodit se školou a poté už u ní zustala z duvodu, že nikdo jiný volno neměl. Neumrtvuje u trhaní. Když mi měla trhat 3 zuby a já poprosila o umrtvení doktorka vybuchla a začala nadavat sprostě. Rozhodně moje nejhorší zkušenost se zubařem.

K paní doktorce jsem chodil snad deset let. Byl to můj první zubař a bohužel se jí podařilo u mně vypěstovat odpor a strach. Nikdy se s ničím nepárala a slovo umrtvení snad ani neznala. Když jsem si jednou řekl o umrtvení zubu, který mi vrtala asi po páté, dívala se na mě nevěřícíma očima, co to po ní vůbec chci!! Když jsem nedávno přešel k novému lékaři, strávil jsem několik hodin v ordinace opravováním jejích chyb a málem jsem o jeden zub přišel, protože ho nevyvrtala pořádně a kaz pod ním zůstal. Rozhodně nedoporučuji hlavně dětem! MV

S paní zubařkou jsem velmi spokojena. Zažila jsem u ní již řadu zákroků, včetně broušení, a vše probíhalo naprosto bezbolestně. Navíc mě u ní těší i její lidský přístup, kdy během zákroku na pacienta mluví a klidným hlasem mu popisuje co mu právě provádí. V minulosti jsem chodila k jiné zubařce, která byla sice také dobrý stomatolog, ale jinak mi nevyhovovala (zcela ignorovala čas objednání, dlouhé čekání, zub léčila i déle než rok,...).