Praktický lékař stomatolog
Ruská závod 6 32, Ostrava

Paní doktorko je velmi dobrá, navíc i ochotná, milá a usměvavá, stejně jako sestřička. Chodím k ní asi 30 let a musím říct, že je opravdu profesionál.

C

jsem velmi spokojená, chodím zde již mnoho let. Jenom ať nám co nejdéle vydrží pracovat.

Jsem velice spokojená

Mám rovněž velmi dobré zkušenosti s paní doktorkou, je milá, ochotná a profesionální. Při problémech mě vždy poslala na RTG, aby něco nezanedbala, o čemž se mým přátelům u jiných lékařů ani nesnilo. Velice příjemná je i sestřička.
Jsem ráda, že k ní mohu chodit, obzvlášť v dnešní době. Vím o lidech, kteří shánějí zubaře dlouho a všude slyší jenom jedno - máme plný stav. Takže děkuji paní doktorce za to, že tady pro nás je a přeju jí hodně elánu do dalších let.

V dnešní době najít zubaře je opravdu kumšt. Moje bývalá zubařka mě odmítla, protože jsem se chtěla objednat po 7 letech, se slovy, že nové nebere. Moje známá mi domluvila tuto zubařku. Má plný stav, vzala mě, bolesti jsem si zakusila, ale opravdu precizní, nyní vše fajn, žádná slova výtek, jako jsem si zažívala dříve, domluva hned dalšího termínu, vizitka s kontakty...Nechápu, že tady ještě nemá žádné hodnocení, pro množství klientů, kterých má.