17. listopadu 1790, Ostrava
Fakultní nemocnice Ostrava

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Umístění: jiné místo Jiný

Při každé návštěvě lékaře se opravdu hodně stresuji. Mám syndrom bílého pláště, ale při návštěvě pana doktora jsem byla velice příjemně překvapená. Byl milý, vstřícný, všechno mi vysvětlil, ukázal na PC. Povzbudil mě. Strach ze mě spadl. Tohle je první lékař, ke kterému se snad budu těšit. Děkuji.

Umístění: Fakultní nemocnice Ostrava

K panu doktorovi docházím už 8 let po necrose kolena a nemůžu si jej vynachválit. Špičkový doktor, příjemný, milý a vždy mě bral přesně na čas. Výborná péče a opravdu příjemný přístup. Dojíždím k němu už 3 roky z Bra a určitě neměním.

Laskavý a příjemný lékař, chodím k němu do ordinace v mephacentru v porubě s problematickým kolenem. Oproti předchozímu ortopedovi skutečně vyslechne a je na něm vidět, že opravdu chce pomoci... za mě výborný a vřele doporučuji, I.Kanokova

Neochotny, protivny, velmi neprijemny doktor. Navsteva u nej byla prvni a zaroven posledni. Byla jsem s nim na kontrole kycli se svym sedmitydennim synem. Kontrola trvala deset sekund, nic nerekl, jen mi hodil zpravu do ruky a sel si sednout rychle ke stolu, kde ani nezvedl hlavu, kdyz jsem rekla nashle. Celou dobu se tvaril velmi otravene a protivne.
Pokud ho prace nebavi, at ji nedela.