Praktický lékař pro dospělé a interní
Opavská 6116, Ostrava

Umístění: Praktický lékař pro dospělé a interní Jiný

Odborník na svém místê .Stačí se podívat do čekárny , kolik má pacientů .Chodím k nêmu už 30 let a nemohu si stêžovat . Sestra příjemná a komunikativní. Komu se pan doktor nelíbí , ať si najde jiného !

Umístění: Praktický lékař pro dospělé a interní

Chodim do ordinace 20 let, lékař výborný,ale hrozně naladovy,jednou je v pohodě, jindy se s vámi pomalu nebavi,nechodit těsně před jeho přestávkou na kávu,to je nepříjemný a odbude vás.Sestra je výborná,klidně bych ji navrhla na metal.

Dela si z lidi srandu, nedodržuje ordinační hodiny, chodi zasadne minimálně o hodinu později nez je uvedeno a v uz 10 vam sestra, která je nepříjemná na vsechny, řekne, ze u vas dnes nestihne vzit, i když maji do 12 hodin. Je to vrchol arogance a neprofesionality. Jde vidět, ze je to těžce nebaví, ale peníze jsou jim dobré. Jako lekar neni špatný, ale problém je se vůbec k nemu v ordinacnich hodinach dostat, kdyz skoro neordinuje.

Byla jsem ze začátku s panem doktorem spokojena, mily, prijemny....ale velice jsem se zklamala, když jsem za nim přišla pro zadanku na kardio a primo jsem mu řekla, kam ji chci napsat..udivila me jeho reakce,
arogantne mi odpovedel ze je to pry neslusne chovani si sama volit kde chci byt vysetrena, pote mi vrazil zadanku s kartou do ruky a rekl sbohem...přesvědčila jsem se o jeho neprofesionálním chovani

Nemůžu říci, že by mne ohromil. Alespoň ale dokáže nepokrytě přiznat, že něco neví nebo s tím nemá zkušenosti a odkázat mě na odborníky. Toho si cením. K jeho někdy arogantnímu přístupu musím říct, že to nemyslí zle, je to celkem vtipný člověk. A nevadí mi, když při vyšetření dostanu doporučení na sledování BBC nebo dobré anglické knihy :-))

Vynikajici, rozhodne patri ke spicce co tady v Ostrave mame. Pokud potrebujete precizni a presnou diagnostiku vaseho problemu tak tady nejdete opravdoveho odbornika. Proste to neni jen chripkar co umi napsat jen paralen, tohle je clovek na svem miste!

Pana doktora můžu jen doporučit je to člověk na svém místě. Za tu dobu co k němu chodím je vždy milý vstřícný jsem ráda že ho mám .Nikde jsem se nesetkala se sestrou která je tak uznalá a pana doktora který je ohleduplný navíc mi vždy pomohl a vyšel vstříc za to mu moc děkují

velmi dobrý lidský přístup k pacientovi, zájem o zdraví pacienta.

Jsem v péči tohoto lékaře minimálně 15 let a neměnila bych.Nikdy jsem nezažila,že by mě odbyl.Někdy je čekárna hodně plná,ale ráda si počkám,když vím,že budu kvalitně vyšetřena.Jsem s ním i se sestřičkou maximálně spokojena.

Byla jsem u tohoto lékaře jako doprovod přítele na sono vyšetření a sestra se ke mně chovala velmi nevybíravě, hrubě mě vyhodila z ordinace do čekárny, přestože přítel vysloveně řekl, že by si přál mou přítomnost. Nerespektuje práva pacientů a chová se jako bohyně.
Předtím seřvala nějakou babičku, protože nemohla něco najít. Nedoporučuju, je to nepříjemná osoba a zlá.
Jaký je doktor, netuším, jelikož mě k němu nepustili.