Adresa

Husova 647, Louny
Zubní lékař, zubní laboratoř

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
14 názorů

J
Ověřeny pacient

Škoda, že tu nejsou černé puntíky,jako ve školce, hned bych jich tam panu "doktorovi" pět nadělila byla jsem pod ním cca před 15-ti lety,absolutní nespokojenost,účtuje si pomalu i za pozdrav,místo léčení zubů hned trhá, nebo brousí,z porcelánových korunek je přeci víc "korunek" než z ošetření...měla jsem tenkrát na předních horních zubech flíčky, skvrny,pan Vlček aniž by se měl zeptal,začal brousit...no,byla jsem tenkrát mladá a hloupá a neuměla se ozvat,šla jsem odtamtud ubulená,že jsem přes slzy na cestu neviděla...jaké bylo mé překvapení, když mi PANÍ DOKTORKA!!! Veronika Raisová sdělila, že jsem o zuby vůbec nemusela přijít, byly to jen skvrny pod sklovinou,které se dají léčit laserem a když jsem vytahovala peníze, jak jsem byla zvyklá u Vlčka, že zaplatím za injekci proti bolesti-jen tak mimochodem tenkrát to bylo 180 Kč a dostala jsem i 3 někdy,jaké bylo mé překvapení, když mi PANÍ DOKTORKA sdělila, že nic nechce, páč to proplácí VZP. No,tak to je ve zkratce o panu Vlčkovi,lituji, že jsem se tenkrát neuměla ozvat...Teď jsem již 15 let u paní doktorky Raisové a jsem šťastná, že chodím k ní. Je milá, vše vysvětlí, nabídne možnosti pro a proti,pro mě profesionálka na úrovni....

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

Velmi dobrý přístup a preciznost.Jsem velmi spokojená a celá rodina:))


Velice příjemný lékař, citlivý a hlavně čistotný. Dále mi vyhovuje přesnost v objednávání, nikdy nečekám.


Velmi mily a tolerantni, zarucuji skvely vysledek


Dělá rozdíly mezi pacienty,které má dlouho a když jsem potřebovala zubaře a u nás jsme žádného neměli, tak by mi napočítal asi i pozdrav a moc se se mnou nezabýval,jen trhal a po měsíci,když jsem měla stejný problém,na druhé straně,tak zase chtěl trhat..měla jsem váček pod zubem,ale to jsem si nenechala a tento zub má už 2 roky a je v pořádku a to mi řekl,že to není řešení,když mi napíše antibiotika ,které jsem chtěla.Už ho nechci ani vidět,bylo mu to jedno,jeho zuby to nejsou,tak to jeho chování na mě působilo.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Chodím k tomuto lékaři několik let a i přes moji panickou hrůzu ze stomatologů jsem s jeho prací spokojen. Je ochotný, příjemný, nemučí!! Doporučuji.


S prací pana doktora spokojena nejsem. Několikrát jsem u něj byla s bolestmi a krvácením zubu a odvětil, že je vše v pořádku. Předepsal mi vodičku na vyplachování úst po které se mi začali zuby zabarvovat. Uvažuji, že od něj odejdu.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Z

Jsme v jeho péči celá rodina již dlouhou řadu let a jsme s ním velice spokojeni ..... Příjemné prostředí, velice profesionální přístup. Určitě doporučuji !!!!


Souhlasím s pozitivním hodnocením tohoto stomatologa, jsem v jeho ošetřování cca 16 let a jsem spokojen.


D

Jedině zde jdu vždy přesně na čas k ošetření, nečeká se a lékař mě ošetří rychle a kvalitně. Jsem velmi spokojen.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti