Praktický lékař gynekolog
Janského U Alfy 1669, Karviná

Pan doktor je profesionál, dobře si uvědomuje, že se nejedná o nejpříjemnější vyšetření a vždy se snaží situaci odlehčit konverzací, vyšetření provádí rychle a pečlivě. Je moc milý, šetrný a má mou naprostou důvěru. Jinam bych nešla. Byl prvním gynekologem, kterému jsem se dostala pod ruce a rozhodně díky němu netrpím strachem z prevence.

K panu doktorovi jsem chodila 14 let, nikdy mi ničím nebyl nepříjemný, neublížil, ale bohužel poslední dobou to není již to, co bývalo. Provedl mi několik vyšetření a aniž by si mě pozval na kontrolu , výsledky mi sdělili sms zprávou a to nebylo 2x příjmené se negativní věci takto dovědět. Sestra je sice milá, ale řeší věci za lékaře a někdy je to opravdu nevhodné.

Perfektní PAN doktor,profesionál na svém místě,spolehlivý,usměvavý,milý odborník s velkým O. Doporučuji. I sestřička je milá...snad jsme jen lidé, a náladu také nemůžeme mít denně perfektní.
Pavla.

S panem doktorem mám jen dobré zkušenosti. Ve svých 18 letech jsem k němu přešla na doporučení své kamarádky od jiné paní doktorky a už bych nikdy neměnila. Je to profesionál, vyřešili jsme můj dlouholetý problém s antikoncepcí. Vždy mi velice dobře poradí a hlavně mi odpoví na všechny mé otázky. Už bych nikdy neměnila. Je to kapacita na svém místě a doufám, že tam ještě dlouho bude!

tento lékař je opravdu na svém místě, přistupuje opravdu ke své práci zodpovědně, je mi 50let, ale vždy jsem měla u předchozího lékaře strach i z prohlídky ,k tomuto lékaři chodím bez obav, i když jdu za týden na velkou operaci i ted mně docela uklidnil, takže se ani nebojím je to opravdu profesionál a sestřička také, doporučuji všem ženám.

Chodím k tomuto lékaři už 15let, prošla jsem s ním i 3 těhotenství, 2 jsem mohla odrodit v Českém Těšíně, kde byl primářem, při 3-tím už bohužel byla porodnice zavřená, šli jsme do Karviné a smutně vzpomínala jsem na bezvadné podmínky v Těšíně. Kdykoliv jsem něco potřebovala, ochotně poradil, pomohl, v případě nutnosti jsem mohla volat kdykoliv na mobil. Jinde už bych nikdy nešla, i když je pravda, že má občas "skluz" a musím čekat.zavedla jsem k němu i sbou nejstarší dceru a byla velmi příjemně překvapená, čekala nepříjemné zážitky a přišla usměvavá a v pohodě a to o něčem svědčí. takže za mě jednoznačně ...díky. M.

Pana doktora neznám jinak, než usměvavého, vstřícného, vždy rád poradí a je ochoten pomoct.Nikdy jsem nechtěla chodit k muži-gynekologovi, ale změnila jsem názor, protože konkrétně k tomuto lékaři, se chodit neostýchám. Působí na mě moc mile, má zvláštní charizma a zdá se mi, že je to člověk na svém místě.

k panu doktorovi chodím strašně ráda,je velice ochotný a milý,navíc je to kapacita ve svém oboru,škoda jen,že takových lékařů není víc.setřička je velice milá a příjemná moc jí za to děkuji,vždy usměvavá a velice ochtná.TOHOTO LÉKAŘE VŘELE DOPORUČUJI!!!

příjemný doktor, ke kterému se člověk nebojí zajít..:-) a sestřička je úplně úžasná

Chválím péči a starostlivost pana doktora, je opravdu přátelský a je milé chodit k němu na prohlídky. Nemám strach !! A paní sestřička to je sluníčko celé ordinace. Vždycky super pokecáme kam fičíme na dovolenou a navzájemn si doporučejeme skvělá místa.
Jen tak dál - přeji hodně úspěchů v práci a plno spokojených pacientek. Nikol Z.