Miroslav Šturc, gynekolog Petřvald

Horní Těrlicko 421, Petřvald
Praktický lékař gynekolog

Ostravská 878, Petřvald
Praktický lékař gynekolog

jo jo pan doktor je mily clovek ale nusi mit dobrou naladu ale veřim že pracovat s lidmi je velice komplikovane jsem po operaci v Trinecke nemocnici a stale mam problemy

výborný lékař, příjemný milý , vždy vyřešil ,,problém " škoda že takových profesionálů není víc a sestřička také velmi milá , ochotná

Jsem velmi spokojená. Pan doktor je sluníčko.Vždy se usmívá, vše vysvětlí. Sestra je také šikulka. Doporučuji!!!

je to vynikající pan doktor,opravdu to s lidma umí,kloubouk dolů.přeji dlouhé zdraví,at je tady pro nás co nejdéle.

Jsem spokojená s odborností, přístupem, prostředím a také hodnou sestřičkou.

Pán doktor je ten nejlepší gynekolog jakého jsem kdy poznala.Jeho úsměv,klid pohoda na vas hned padne a hned je vám líp.Pěkně zařízená jak ordinace tak i čekárna --sestřička přijemná,vše vysvětlí a zařídí.Za nic bych neměnila.

Vřele doporučuji, pan doktor je nejen velmi přívětivý, ale také odborník na svém místě. Jsem jeho dlouholetá pacientka, takže mohu hodnotit i to, že investuje do své ordinace, což není u všech lékařů samozřejmostí. K pohodové atmosféře přispívá také laskavá a vstřícná sestřička.

Dobrý den,jsem již 20 let pacientkou pana doktora a mohu jen vřele všem ženám,dívkám doporučit.Moc děkuji za vše .