Horní Těrlicko 421, Petřvald
Praktický lékař gynekolog

Ostravská 878, Petřvald
Praktický lékař gynekolog

jo jo pan doktor je mily clovek ale nusi mit dobrou naladu ale veřim že pracovat s lidmi je velice komplikovane jsem po operaci v Trinecke nemocnici a stale mam problemy

výborný lékař, příjemný milý , vždy vyřešil ,,problém " škoda že takových profesionálů není víc a sestřička také velmi milá , ochotná

Jsem velmi spokojená. Pan doktor je sluníčko.Vždy se usmívá, vše vysvětlí. Sestra je také šikulka. Doporučuji!!!

je to vynikající pan doktor,opravdu to s lidma umí,kloubouk dolů.přeji dlouhé zdraví,at je tady pro nás co nejdéle.

Jsem spokojená s odborností, přístupem, prostředím a také hodnou sestřičkou.

Pán doktor je ten nejlepší gynekolog jakého jsem kdy poznala.Jeho úsměv,klid pohoda na vas hned padne a hned je vám líp.Pěkně zařízená jak ordinace tak i čekárna --sestřička přijemná,vše vysvětlí a zařídí.Za nic bych neměnila.

Vřele doporučuji, pan doktor je nejen velmi přívětivý, ale také odborník na svém místě. Jsem jeho dlouholetá pacientka, takže mohu hodnotit i to, že investuje do své ordinace, což není u všech lékařů samozřejmostí. K pohodové atmosféře přispívá také laskavá a vstřícná sestřička.

Dobrý den,jsem již 20 let pacientkou pana doktora a mohu jen vřele všem ženám,dívkám doporučit.Moc děkuji za vše .