Ordonace
Šustova 2 / 1930, Praha

Zobrazit ostatní profily alergologů v okolí

Byla jsem v ordinaci u pana doktora jen 2x na vyšetření. Byly dlouhé objednací doby, ale to se dá čekat - alergii má dnes řada lidí, tak jsem si počkala. Při obou návštěvách byla sestřička milá, pan doktor neutrální, ale profesionální - vše vysvětlil. Alergie se u mě nepotvrdila :-)

Nejhorsi zkusenosti vubec.
Pred cca dvema lety me delali vysetreni, rekli mi, ze vypada vse OK, ale ze budu chodit kazdy mesic na injekci. Vubec jsem nevedel proc a k cemu to je... nevim co si na me zkouseli.

Jinak posledni zkusenost, kdy jsem tam byl poslan pouze pro zpravu pro jinou lekarku. Sestra mi ji nedala... Nikoho v ordinaci nemeli a termin mi dali za 3 tydny. Po trech tydnech jsem byl v ordinaci 2minuty jen na odber krve a bylo mi receno at prijdu za dalsi 3 tydny. Kdyz jsem pak s tydenim predstihem poprosil o presun terminu, tak dalsi byl az za dalsi mesic... Naprosty nesmysl, kdyz v ordinaci nikdy neztravim vice jak 5minut.