Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Nebudu se zde vypisovat dopodrobna,ale zkrátka je to u mně tak,že mám opakované každodenní bolesti i když výsledky testů nic moc nevykazují. To se potom člověk přede všemi cítí jako by si všechno jen vymýšlel. Pan doktor i když vypadá jako rázný člověk mě dnes psychicky velice pomohl. Ani v nejmenším jsem se necítila jako ,,simulant",co se týká vyšetření si pan doktor vždy najde čas ,aby vše důkladně překontroloval,vyšetřil. A nesmím opomenout ani jeho milou sestřičku. Jsem jedině ráda, že mě přijali jako pacientku do své ordinace a můžu jen doporučit, jak pro kompetenci tak i lidskost.

S panem doktorem Miroslavem Kulhánkem jsem velice spokojena. Je to odborník na svém místě.
Velice mi pomohl a jsem mu za to vděčná. Tímto vám pane doktore, moc děkuji.
Pacientka Miloslava Cvačková.

nejlepší

Dr. Kulhánek je velmi spravedlivý a umí si udělat pořádek. Jako na lékaře si na něj nemůžu vůbec ztěžovat,ba naopak. Musí mít velkou trpělivost s takovou dlouhou čekárnou plnou nedočkavých pacientů,kteří se handrkují kdo jde dříve. Co se týče jeho ochoty o ošetření a poslání na jakékoliv vyšetření je výborné. Určitě bych svého revmatologa který mě postavil na nohy nikdy nevyměnila a doufám že bude ještě hodně dlouho ordinovat.

Pán doktor Kulhánek je lékař který svému oboru rozumí.Je příjemný a ochotný. Mě osobně velice pomohl při bolestech kloubů.Sestřička je hodná a příjemná. Mohu jen doporučit.

K panu doktoru Kulhánkovi chodím již řadu let. Je zodpovědný, nikdy pacienta neodbude, snaží se vždy pomoci. Patří k nejlepším odborníkům - revmatologům.
Mohu jen doporučit.

Pan doktor Kulhánek je výborný odborník, má zájem o pacienta, vždy se snaží pomoci. Sestřička je příjemná, ochotná. Velice doporučuji.

MUDr.Miroslav Kulhánek je lékař na svém místě. Je příjemný a zodpovědný. Spolu se setřičkou Eliškou vytvářejí v ordinaci klid a pohodu. SB

oboru revmatologie rozumí. Osobně jsem spokojen i s jeho přístupem.

Pan doktor MIroslav Kulhánek je doktor na svém místě. Je příjemný, povykládá s pacientem a sestra je moc hodná. pacientka Pavla Pszczolková