Praktický lékař stomatolog
Lužická 2, Olomouc

Umístění: Praktický lékař stomatolog Jiný

Pana doktora jsem si vybral kvůli recenzím. Byla to obrovská chyba. Hned při příchodu nevěděl o koho se jedná, nejspíše si to nepoznamenal. Zacházel se mnou jak s neandrtálcem, jeho pes pobýhal po ordinaci, stále štěkal a vrčel na mě. Pak doktor je velice nepříjemný, nevrlý a neumí se ani usmát. Ihned jsem ordinaci opustil. Takovéhle chování jsem v životě nezažil! Očekával jsem úplně něco jiného!

Umístění: Praktický lékař stomatolog Jiný

Neviděl jsem pana doktora asi 25let.Po jeho ošetření mám pořád
zuby v perfektním stavu.Při návštěvě u jiného zubaře sklidila jeho
práce neskonalý obdiv.Lepšího zubaře prostě neznám

Umístění: Praktický lékař stomatolog péče o zuby

Chodím k panu doktorovi od roku 1980,byl můj závodní zubař,je mi 73 let a zuby mám super díky němu.Neznám lepšího zubaře.

Díky tomuto panu doktorovi mám zuby jako perličky, má zlaté ruce, je nesmírně zručný.

Tak zase jsem po kontrole a spokojenost.Nerad chodím k lékaři,ale nechci vypadat jako bezzubé strašidlo.Jsem O.K. a doporučuji-skvělá práce,plomby drží-ne jak se mi stávalo jinde,nemusím mít nervy,že je práce nekvalitní.Radek Švec

Mám po prohlídce a dopadla jsem super-chodím pravidelně a tak nemusím mít strach.Zuzana Poláková

Mám strach z vrtání a ze zubařů.Tady chodím taky ne zrovna moc rád,ale pan doktor mě vždycky uklidní a pracuje tak,abych nepocítil zbytečnou bolest.J.M.

Tak už mám klapáky,ale perfektně udělané!Mohu pana doktora jen doporučit,protože,aby to netlačilo a sedělo je pěkný kumšt.

Dobrý,obě osmy spraveny,dá se.

Pan doktor je vynikající už se nebojím zubaře a velmi mě pomohl můžu jen doporučit nebere ohled na pracovní dobu pomůže kdykoliv je potřeba!