Odborný lékař psychiatrie

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Umístění: Poliklinika Kostelní Jiný

Takže samé kladné či v klidu recenze, a já bych ráda sdělila mou zkušenost s panem psychiatrem Krabcem.
Protože dnes jsem u něj byla naposled !
NEDOPORUČUJI !! (A už vůbec ne lidem s nějakou formou emoční poruchy).
V panu doktorovi nenajdete žádné pochopení a už vůbec ne důvěru, jak v samotné léčbě, tak už vůbec ne v řešení samotného svého problému(dokonce se mi i zasmál).
Po mém odchodu z jeho ordinace, totálně zklamaná z nedůvěry a nepochopení od doktora u kterého to nejvíce očekávám a mělo by být automatické u doktora jako je psychiatr. Jsem mu napsala výstižný email, že od něj odcházím, nedostala jsem žádnou odpověď, vlastně ano, šla jsem si poté do lékárny vyzvednout mé nové léky a bylo mi řečeno "recept zrušen lékařem", poté jsem samozřejmě mu psala emaily na které většinou žádná odpověď nepřišla a nebo přišla(jedna věta) mstivá odpověď a nic víc, žádné vyjádření ohledně situace. Takže aspoň už vím, že pan doktor se umí hezky a profesionálně mstít svým pacientům.

Umístění: Poliklinika Kostelní Jiný

Mimořádně empatický a vždy profesionální lékař, který Vás vyslechne a najde to nejlepší řešení. Pomáhá i terapií, která mění můj život k lepšímu. Zdál se mi o něm sen : Převedl mě přes přechod pro chodce přes rušnou křižovatku a dal mi zmrzlinu. Významem, převedl mě přes složitou a nepřehlednou situaci v životě a umožnil mi i její pochopení ( symboly ). Děkuji mu za mnohé.

Umístění: Poliklinika Kostelní Jiný

Úžasný člověk, velmi empatický a příjemný. Ve Všem se snaží vyhovět. Naprostá jednička ve svém oboru! ;) za mě maximální spokojenost;)

Přidávám názor že pán doktor je velice ochotný,příjemný velice rád pomůže no prostě po všech stránkách vynikající...jsem s ním na 100% spokojená... zaslouží si velké díky !!

Jsem s panem doktorem maximálně spokojena, naprosto souhlasím se všemi, co o něm píšou dobře!
Jeho odborný a lidský přístup k pacientovi je vynikající!

Pan doktor převážně sedí a poslouchá, což může hodně lidem pomoct, ale já jsem potřebovala něco jiného. Pak mě jeden bývalý kamarád sexuálně napadl a pan doktor mi řekl, že to byla má vina. Od té doby není mým psychiatrem.

U

velmi dobrý psychiatr jsem s ním velice spokojen. umí dobře léčit. Doporučoval bych ho známým aji všem nemocným pacientům.

Pan doktor je velice empetický, v rámci svoji kompetence se snaží pacientovi vijít vstříct. Jsem nadmíru spokojena
s jeho léčebnou metodou.Minializace léků s kombinaci terapie.

Pan doktor je trošku náladový. Ale nikdy ne zlý. Vždy se snaží pomoci, a dokáže být empatický. Neuvěřitelně milý, tichý, uklidňující přístup.
Vyjde pacientovi vstříc, vnímá když mu nějaké léky nesednou a trpělivě hledá správnou medikaci.
A v neposlední řadě je to opravdu hezký mužský. :o))

Pan doktor Krabec je můj druhý psychiatr.Jsem s ním velice spokojen.To nemůžu říci o doktorovi Pavlu Hlavinkovi,který ordinuje na železniční poliklinice na Tyršové ulici.Jsem rád,že jsem si změnil psychiatra.