Bieblova 2, Ostrava
Odborný lékař psychiatrie (mapa)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Přidávám názor že pán doktor je velice ochotný,příjemný velice rád pomůže no prostě po všech stránkách vynikající...jsem s ním na 100% spokojená... zaslouží si velké díky !!

Jsem s panem doktorem maximálně spokojena, naprosto souhlasím se všemi, co o něm píšou dobře!
Jeho odborný a lidský přístup k pacientovi je vynikající!

Pan doktor převážně sedí a poslouchá, což může hodně lidem pomoct, ale já jsem potřebovala něco jiného. Pak mě jeden bývalý kamarád sexuálně napadl a pan doktor mi řekl, že to byla má vina. Od té doby není mým psychiatrem.

U

velmi dobrý psychiatr jsem s ním velice spokojen. umí dobře léčit. Doporučoval bych ho známým aji všem nemocným pacientům.

Pan doktor je velice empetický, v rámci svoji kompetence se snaží pacientovi vijít vstříct. Jsem nadmíru spokojena
s jeho léčebnou metodou.Minializace léků s kombinaci terapie.

Pan doktor je trošku náladový. Ale nikdy ne zlý. Vždy se snaží pomoci, a dokáže být empatický. Neuvěřitelně milý, tichý, uklidňující přístup.
Vyjde pacientovi vstříc, vnímá když mu nějaké léky nesednou a trpělivě hledá správnou medikaci.
A v neposlední řadě je to opravdu hezký mužský. :o))

Pan doktor Krabec je můj druhý psychiatr.Jsem s ním velice spokojen.To nemůžu říci o doktorovi Pavlu Hlavinkovi,který ordinuje na železniční poliklinice na Tyršové ulici.Jsem rád,že jsem si změnil psychiatra.

dobrý terapeut

Velmi dobrý lékař, vstřícný, empatický, ochotný, umí naslouchat i poradit... Takto by se měl dle mého názoru chovat každý lékař, psychiatr (lékař lidských duší) obvzlášťe. Mohu jen vřele doporučit...

Reaguji na autorku Pravda Ostrava. Nesouhlasím, protože to jestli někdo začne pít, neznamená, že je špatný lékař. Spíše to svědčí o to, že vaše maminka nemá motivaci,nebo prostě sama nechce a nespolupracuje a lékařem. Ani lékař nemuže přece pořád běhat za vaší maminkou, od toho má vás a svojí rodinu.promluvila jste si někdy sama s lékařem o problémech vaší maminky?? ŠUSTROVÁ