Miroslav Krabec, psychiatr Ostrava

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Umístění: Poliklinika Kostelní Jiný

Mimořádně empatický a vždy profesionální lékař, který Vás vyslechne a najde to nejlepší řešení. Pomáhá i terapií, která mění můj život k lepšímu. Zdál se mi o něm sen : Převedl mě přes přechod pro chodce přes rušnou křižovatku a dal mi zmrzlinu. Významem, převedl mě přes složitou a nepřehlednou situaci v životě a umožnil mi i její pochopení ( symboly ). Děkuji mu za mnohé.

Umístění: Poliklinika Kostelní Jiný

Úžasný člověk, velmi empatický a příjemný. Ve Všem se snaží vyhovět. Naprostá jednička ve svém oboru! ;) za mě maximální spokojenost;)

Přidávám názor že pán doktor je velice ochotný,příjemný velice rád pomůže no prostě po všech stránkách vynikající...jsem s ním na 100% spokojená... zaslouží si velké díky !!

Jsem s panem doktorem maximálně spokojena, naprosto souhlasím se všemi, co o něm píšou dobře!
Jeho odborný a lidský přístup k pacientovi je vynikající!

Pan doktor převážně sedí a poslouchá, což může hodně lidem pomoct, ale já jsem potřebovala něco jiného. Pak mě jeden bývalý kamarád sexuálně napadl a pan doktor mi řekl, že to byla má vina. Od té doby není mým psychiatrem.

U

velmi dobrý psychiatr jsem s ním velice spokojen. umí dobře léčit. Doporučoval bych ho známým aji všem nemocným pacientům.

Pan doktor je velice empetický, v rámci svoji kompetence se snaží pacientovi vijít vstříct. Jsem nadmíru spokojena
s jeho léčebnou metodou.Minializace léků s kombinaci terapie.

Pan doktor je trošku náladový. Ale nikdy ne zlý. Vždy se snaží pomoci, a dokáže být empatický. Neuvěřitelně milý, tichý, uklidňující přístup.
Vyjde pacientovi vstříc, vnímá když mu nějaké léky nesednou a trpělivě hledá správnou medikaci.
A v neposlední řadě je to opravdu hezký mužský. :o))

Pan doktor Krabec je můj druhý psychiatr.Jsem s ním velice spokojen.To nemůžu říci o doktorovi Pavlu Hlavinkovi,který ordinuje na železniční poliklinice na Tyršové ulici.Jsem rád,že jsem si změnil psychiatra.

dobrý terapeut